Поговоріть зі мною. Саша , 7 років, в кінці вересня мав гайморит лікували антибіотиком, робили промивання « кукушки». Десь ближче до середини жовтня мав сильний кашель, без Т. Кашляв два тижні, лікували вдома. Після того і до тепер має кашель кілька разів на добу - пару разів сухо і відкашлює мокроту. Останніх два-три дні мокрота пропала, лише сухо закашлюється, не часто. Збільшений шийний лімфовузол. Були в ЛОРа, все Ок. ЗАК Ок. ЛОР казала зробити узд лімфовузла. Питання #1. Як вивести цей кашель.?Можна, при підозрі на залишковий кашель, робити інгаляції фізрозчином? Питання 2. Йти на узд? Чи то нормальна реакція ліміовузла на дві хвороби під ряд?
кожен проблемний лімфовузол спершу, після педіатра -- має оглянути хірург. І вже він скеровує на УЗД. В нас були великі, навіть Т була, і болів, але хірург на Орлика (ми просто в приймальне прийшли) сказав, що там ніякого гною немає і УЗД не треба. Щодо кашлю, то в мене Андрій після ларингіту місяць-два відкашлює. Інші ні, бо в них то і не ларингіт, а просто від горла-соплів кашляють, то, такий кашель, звісно, за тиждень-другий минає. То зараз Комаровський, Супрун і всі решта рекомендують ніяк не лікувати, тим паче ніяких відхаркуючих. Просто багато пити
от і мій вже місяць кашляє...спочатку мав гострий трахеобронхіт, без температури, лікували інгаляціями + багато пити, пройшло за тиждень, але залишковий кашель залишився, причому затянувся вже на місяць, на вихідних темп.37,5-38,6 і кашель трохи сильніший став, напевно нову віруску підчепив, знову даю багато пити...має сьогодні наша лікарка зайти послухати...я біля нього теж кашляю вже третій тиждень...коли то все закінчиться? ситуація минулого тижня в садочку: привела малого, бо вже майже не кашляв, 3 тижні вдома відсидів, а там якраз лікарка діток оглядала, така пані передпенсійного віку, мій малий підходить до неї на огляд, діалог: - ти кашляєш? - так - мама сироп дає? - ні - треба тобі сироп! причому дитина жодного разу не кашлянула, вона ще навіть його не послухала)) виписала 2 сиропи, в т.ч. відхаркуюче і вручила мені зі словами "в нього там в легенях все чисто, але зверху є трохи залишкові явища, давайте сиропи, щоб я Вам антибіотик не писала"
Так, кір вже позаду. Але скільки міфів я вже про нього почула... Тож напишу наш досвід. Коли ми прийшли в поліклініку, після висипу минуло лише 5 днів. Ще 5 днів назад нас хотіли класти в інфекційну для активного лікування, а зараз ми вже дуже здорові! І... нам хотіли вже виписувати довідку і сказали йти до школи!!! Я почала обурюватись, бо дитина таки дуже сильно ослабла. Так і сказала, що в школу я не пущу, бо від лікування ще відходити треба. Лікар зі мною погодилась і сказала ще тиждень побути на лікарняному. Загалом на лікарняному ми будемо 3 тижні від першого дня, коли була температура. Отже міф перший, як нам тепер кажуть більшість батьків, ви заразні ще 21 від початку захворювання. Кір вже не заразний після 5 днів після висипу. Це швидше теж міф, кір просто виснажує організм. Наш досвід, дочка настільки схудла і втратила сили, що не могла ходити по сходам. Втратила саме м'язову масу, бо активно займається спортом. І прийшовши перший раз на тренування, шокувала свого тренера... Тому навантаження їй давали мінімальні. Міф останній, що діти щеплені не хворіють кором. Хворіють у іншій формі, деколи без висипу, найчастіше хворіє горло та вуха. У такій "прихованій" формі він проходить у щеплених. Особисто я теж маю антитіла до кору, які вберегли молодшу доньку, отже я ним перехворіла. Але моя мама тому не вірила, бо пам'ятає що кором я не хворіла, але коли я прочитала цей допис: Тоді моя мама погодилась, що ці захворювання я мала. Отже, ще один міф щеплення захищають від кору. Показати чи хворіли Ви на кір можуть лише аналізи на наявність антитіл.
Ми вище говорили про часову перспективу. Ваша дитина зараз після хвороби. А ми мали на увазі щось на кшталт цього В чем польза перенесения натуральной кори – Сайт 1796 Про резистентність організму до деяких видів онко захворювань зараз пишуть дуже багато. Імунітет який має антитіла до кіру розпізнає ракові клітини на ранній стадії
Напишу ще про наше лікування. На жаль, хвороба повела себе непередбачувано. Висип зійшов, а температура висока лишилася. Я поїхала в інфекцію переслухатись, двоє інфекціоністів сказали, що права легеня погано прослуховується. Запитали, чи хочу госпіталізуватись. Оскільки, кір споконвіку лікувався вдома і палати переповнені. Я попросила крапання. Бо 9 днів 39+, дитина була виснажена, хоч і пили ми вдома безперестанку. Прокапали нас. На ранок температура спала. Зробили аналізи та рентген. Рентген добрий, аналізи бактерійні, ще кілька днів тому здавала, все було ок, віруска. Виписались додому. П'ємо аб. Дійсно, інфекція переповнена, нас в подвійні палаті було 16. Всі дітки нещеплені, в основному це алергіки та дітки із вродженими вадами серця та легень. Серед ускладнень у більшості діток був круп. Деяких діток приносили на руках в дуже поганому стані із задишкою. За вихідні було госпіталізовано 50 чол. Думаю, що дітки із сильним імунітетом, переносять інакше. Деякі мами просили привести молодших дітей, щоб вже всі перехворіли і мати спокій)
Нещеплені алергики-це логічно і звичайно, якщо є якісь хронічні захворювання, то імунка слабша, бо майже постійно ресурс іде на боротьбу з "своїм" захворюванням. Це, все зрозуміло і такі діти мають ускладнення від кору частіше тому, а не тому що не щеплені. І ніхто не каже,що кір -це пчих(від того також буває всяке) і яким буде перебіг передбачити не можливо в жодному випадку. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Ох і весела нічка у мене була сьогодні((( В малої дуже закладений ніс ( витягти нічого не виходить, кричить диким криком), трохи капаю носика, а вночі з’явився понос та ще й блювота. Симптоми виглядають як на зуби, але маємо їх вже 12 і жодного разу нічого подібного не було Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Дівчата, якщо ацетон був виявлений ще в суботу (фактично єдиний раз), то скільки часу ще міряти (для профілактики) його? І відповідно дієти жорсткої дотримуватись? Був ентеровірус в малого, зараз вже все хоче їсти, особливо скиглить за молочкою. А я то знаю, що молочки вроді не бажано.
Я на таке не підписувалася... Старший ніяк не вилізе з болячок: котрий тиждень соплі-кашель. Вже стало трохи легше, то з середи почали знову водити в садок на 3-4 години (вони весь час на вулиці). Вчора ще випросив у тата в Дитячу планету з'їздити, а сьогодні уже температура. День пройшов доволі звично. А от ввечері температура піднялася до 39 і дали нурофен. Дитина тупо лежить, якщо говорить - то тихо. З'їв трохи молочної каші (сам попросив). Заснув, проснувся мокрий і з плачем. Заспокоїли хвилин за 10 аж. Ніс забитий (ну бо соплі нікуди не ділися). Я сама хворію по другому колу, але в мене свої болячки, тому і перебіг інакший. Молодший же за тиждень від попередніх сопель виздоровів. А тепер питання: є сенс нам з малюком в іншу кімнату відселятися на ніч? Вдень все одно в одній хаті товчемося, я між дітьми дезінфікуватися теж не буду. Немовля на ГВ, спимо всі разом.
@Deidra, ми раніше жили зі свекрами у приватному будинку. То як хворів хтось із діток, я переселялися на 2 поверх, щоб ні з ким не контактувати. І що, жодного разу не понесло. Завжди хворіли один за одним.
В нас теж старший після появи малюка хворіє по колу +- щодватижні. Нікуди не відселяємося, менший лише от тепер вперше дістав соплі, до того (попередні 5 разів) взагалі нічого не "чіпав". Таки гв рятує)
То стільки факторів, ГВ чи не ГВ - нема гарантії. Моя найменша хапала від старших з 2-ох місяців віруски. Але я загалом спокійно ставлюся до вірусів. @Deidra мені здається, що то без толку. Мої цієї осені вже теж реально задовбали з тими соплями. В середньої ще й аденоїди, то безшмаркні дні можна на пальцях порахувати. А так то по колу вже не знаю, який раз. Вже і чоловік два рази з ними відхворів, я раз, а вони по черзі. Поки ніхто не ходив в школу і на гуртки, був спокій.
Мені здається, що в нашої малої саме така реакція на зуби). Точно не знаю, але час від часу поносить, погано спить. Але зубів у нас лише 5. Шостий ну ніяк не вилізе. --- дописи об"єднано, Nov 17, 2018 --- Середульший вже тиждень підкашлює. Минулої неділі був на дитячому ДН. Після того почав час від часу покашлювати, Т нема (по моїх відчуттях, бо Т не міряла), загалом стан нормальний, час від часу може пожалітись на біль в горлі при ковтанні, шмарклі в нема, до лікаря ніхто не звертався). Нічим не лікую, в школу ходить, на футбол ні, бо то на вулиці. І бачу, що якось то ніяк не проходить. Треба щось підключати чи далі чекати? Я схиляюсь чекати, але мені шкода пропускати тренування). Може то завести його ще й на футбол? От завтра йде на квест дитячий). Що б зробили Ви? П.с. Дитині майже 9.
Може й так, але я з ним здурію). Оте ходіння в школу досить умовне - на машині туди й назад, єдине - контакт з дітьми, але ніби поки нічого нового не набрав. Чоловік каже, що то в нього все природньо), бо зміна сезону, похолодання. В чоловіка на таке теж покашлювання ранкове. Спадкове? Але головою таки розумію, що треба потримати дома, теплим поїти.