Покупаю на розлив Нина Риччи, честно не помню какой конкретно запах. Очень-очень пахнет, балдею прям.
Paco Rabanne Olympea- моя новинка і моє відкриття. Я закохалась в нього, в ньому все як я люблю, зе бест.
затестила сьогодні Prada La Femme Intense. Ох і ах і мммм. Такі осінні, важкі, шлейфові. Все як я лю. Готова зрадити Ейфорію і Еллі.
Сьогодні закохалась в Allure Sensuelle Chanel . Це просто любов з першого погляду (ну чи подиху). Цілий день кайфую.
Versace Pour Femme- намагаюсь з ним подружитись. Гарні початкові нотки, я б навіть сказала складні, феєричні і вражаючі, але вони дуже швидко утікають і залишається така собі монотонна, тепла класика. Не можу їх зрозуміти поки, хоча відчуваюься дорого при будь-яких смаках- то факт. Але на літо душать, на осінь якось не зовсім зрозуміло, можливо треба чекати ще холоднішої пори.
чи можете мені порадити щось такеж "політкоректне" як chance eau fraiche chanel? ці дорогі як память, використовую на особливі випадки, заміняти б не хотілося. на фрагрантиці блуджу і важко щось підібрати.
Важко щось порадити, бо не знаю Ваших смаків Але якщо залишаться з Шанель, то можна спробувати Габріель. Правда... Багато хто каже, що видає негарні нотки. Я ж її дуже люблю і чоловік любить коли я в ній. Вона легка, сучасна, я б її назвала політкоректною, але це моя суб'єктивна думка. Я сьогодні "вдягла" Деліну, не її погода, хоч і потепліло Не розкрилася, була блідою. Найкраще вона мені розкривалася в спеку. Позавчора була в Frank Boclet Shugar - холод - однозначно його час. Не надто солодкий, чаєво-ванільно-солодкувато-квітковий на мені ) Переливається дзвіночками Люблю його. Шкода, що флакончик вже майже закінчився Притримаю тих пару мл на зиму.
Плюсуюсь за Габрiель. Дуже вiн менi подобаэться! В мене, правда, не фреш, а о вив, але пiсля нього Габрiель для мене саме те!
Спробуйте щось з Versace, може Versense, чи Vanitas. Versense мені дуже схожий на о Фреш --- дописи об"єднано, Oct 1, 2018 --- Як на мене, то всі три запахи зовсім різні. Але кожен по особливому гарні)
Guerlain La...Black Perfecto. І чому більшість каже що він вонючка, чоловічий, для старих бабів, трутка від комарів, радянщина, мило... Сьогодні мені під шкіряну курточку дуже і дуже навіть норм. Правда зі стійкістю щось в них не то, інші Гуерлани по пів року на одязі "сидять, а той за годину-дві і гублю.
Дівчата, а де можна якісні парфуми купити? На Makeup чи де? Нанюхала на днях Hugo boss The Scent - такий смачний мені (тестер 1500 в маг. Кажуть- оригінал тестер) Але як перевірити? І термін придатності...?