Ну от і ми сьогодні здали: кров, сечу, мазки з горла, з носа, попи, узд. Але це все вже після ночування на Орлика. Вчора вдень дивилась дільнича - мигдалки підпухли. Ввечері в прийомній - добре набухли. Сьогодні лікарка глянула - каже ангіна з гнойниками. Вчора опівночі і сьогодні вкололи цефтриаксон. Малий спить. Т не піднімається висока. Маю питання: чи потрібно якісь пробіотики чи бактерії після АБ приймати обов'язково?
Я колись малому давала після (і під час) антибіотиків бактерії за призначенням лікаря. Потім начиталась, що то без потреби, що організм відновиться поступово сам... Х.з., але меншій вже не давала, тим більше маю майже родича лікаря в Італії, то вони там такого не призначають. Помало та мікрофлора відновиться, краще давати збалансована харчування, натуральні йогурти, якщо дитина їсть таке. Ті бактерії , пробіотики і пребіотики, то навряд, щоб пошкодили дитині( виняток індивідуальна непериносимість чи алергія), але от і користь сумнівна, полегшення хіба для гаманця. Я не помітила якоїсь різниці у швидкості відновлення травлення у двох дітей (а в них майже завжди на фоні антибіотиків побічним явищем було послаблення стільця, деколи аж понос). Тобто я маю на увазі, що середньому давала ті лінекси чи біо-гаю, що меншій - ні, результат був однаковий. Мусив пройти певний час після закінчення курсу антибіотиків і все внормовувалось. Та й в мене : антибіотик = молочниця. Завжди. То що пила, що не пила - проходить час і проходить молочниця...
@Zaychenya ви вже на другий раз будете мати досвід з ангіною, хотіла вам про ангіну ще вчора написати. У нас теж так було, гнійників ще не було, але горло червоне і висока температура, дільнича запідозрила гнійну ангіну, почали приймати антибітики ще до вилізу гнійника. Гнійник виліз на третій день. Коли ангіна була другий раз, то також темпа висока, але я гнійників не побачила, розслабилась, коли він виліз - ми почали прийом антибіотикіі, інтоксикація була така, що на фоні антибіотика темпа була 40,5. Тому коли висока температура і погано збивається - ймовірність гнійноі ангіни висока.
я теж такої думки: як на мене - то вже сироватка корисніша за оті пробіотики. Але мені легше було купити, аніж з різних сторін вислуховувати що "тре і усьо тут". Вже подаю. Як Ви кажете - гірше не буде. якась я на цей раз спокійна як удав. хм... аж самій дивно вже собі нагадала, як в мене в дитинстві було. Буду мати на увазі. Ну що ж. Ми вдома. Під розписку забралися з лікарні. Маємо приїжджати на уколи, і то хочу випросити якісь АБ в сиропах, бо малий по пів години після уколу корчиться від болі ((( а напишіть мені, де то можна вилити душу про перебування в лікарні і умови "утримання". Дякую. Бо мене аж розпирає від "щастя".
@Zaychenya десь у фб читала досить великий відгук про уколи дітям на орлика. Там суть була в тому, що є дуже болючі уколи, які навіть дорослі не витримують і їм їх колять з лідокаїном. А дітям того знеболення не дають, бо може бути алергія. То уявіть собі як та дитина мучиться. Не знаю чи то ті самі, що вам колять. Але якщо дитина може приймати аб, то не варто її мучити уколами. Здоровячка вам якнайшвидше!
В наших лікарів якась манічка з тими уколами. Читала і в комаровського, і в ін. лікарів, що тепер практично всі антибіотики мають пероральну форму, а вони все одно тулять ті уколи. Ладно би ще дорослим, а то дітям. блін, я вам співчуваю. бідна дитина. почитала, що то таки дуже болючі уколи. аналоги є, але не знати, чи лікарі схочуть поміняти. отут Уколы, чем заменить? - Комаровский Форум по темі і тут Цефтриаксон: аналоги в таблетках, суспензии, уколах "Почти всегда доктор может подобрать оральный аналог «болючему» уколу (цефтриаксону). Главным действующим веществом в этом лекарственном средстве выступает Цефиксим (Иксим Люпин, Супракс) и Цефтибутен (Цедекс)."
@бетменша тому я лікарень боюся більше, ніж хвороб вдома. Дякую Богу, що недавно кишкову інфекцію в дитини пролікували вдома. Бо судячи по відгуках про інфекційну лікарню мене би з моїм ГВ там заклювали.
Отой Цефриаксон напевно любимий антибіотик в лікарнях дитячих, ми в свій час були в медінституті в щелепно-лицьовому відділенні, то також його кололи. Чула, що був якийсь смертельний випадок при уколі Цефриаксону з новокаіном, тому те поєднання заборонили
Цефріаксон - дуже болючий. пекучий. я приймала його при маститі. пс. наші лікарні- одна печалька- таке враження що ніхто з персоналу дітей немає. і взагалі їм начхати.
нажаль. Дзвонила до дитячого лікаря в колишню туберкульозну (Центр Легеневого здоров'я тепер). Сказав що не міняти. Що це найкращий і найдієвіший при ангіні і ряді інших захворювань. Потерпіти і доколоти. Інакше може або піти зворотня реакція (відновитися ангіна), або піти звикання (стійкість) до препарату на майбутнє . А ще гірший варіант - ускладнення на серце те, що я маю з дитинства після ангін ((( єдине що порадив замінити на Емсеф, який можна вводити через катетер. (метелик). Тобто принцип такий: з чого почали тим і закінчити.
Дільнича радить замінити на Цефіксим. Той самий цефтріаксон тільки в суспензії преоральній. Буду завтра мусолити лікуючу лікарку. Сьогодні полюбому буде укол ((( але щось ніде його по аптеках не бачу (((
а ск. вам днів назначили? бо моєму брату цього року теж уколи кололи при ангіні. на жаль, назви їх не знаю, але ніби такі самі. три дні кололи і ангіна вернулась! вилікував азитроміцином в таблетках за 5 днів ну вони дивні. ви ж не міняєте речовину, а тільки форму, як, блін, звикання. курс не переривається.
Ви мені з язика зняли... Ну елементарна хімія - та сама речовина, тільки в іншій формі, яка мала б бути проблема??? І плюсуюсь до азитроміцину, я в неважких формах чи горла, чи гаймориту, деколи і в ті 3 таблетки вкладалась (як в інструкції, вони мають пролонговану дію і концентрація діючої речовини зберігається до 7 днів після останнього прийому. Воно є і в суспензії, тільки зветься по іншому, то приписали були малій 7 днів, вистачило тільки на 5, але по інструкції вистачало, та й стан дитини був вже практично в нормі, і температури вже 3 дні не було, то лікарка дозволила не докуповувати. Але вже як почали один антибіотик, то треба його закінчити, в тій чи іншій формі. Особисто я знаю випадок (дитина моєї сестри, і лікар їх перевірений), що спочатку кололи, а потім дозволив закінчити курс оральною формою того ж антибіотика.
Коли ми лежали з пневмонією в лікарні, то малому Цефтріаксон вводили власне через катетер Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
Моій меншій зимою в медінституті цефриаксон вводили через метелик, але також реакція не дуже, напевно боліло, навіть не боліло, якось пекло чи що..
Дякувати Богу, перевели малого на цифікс (суспензія-сиропчик). Після 3х днів уколів дуже дивно, що лікарка з Орлика прописала продовжити АБ суспензією іншої групи. Я довірилась своїй дільничій і скоригувала на той самий що й цефтриаксон. Аналізи і показники були навіть "дуже добрі" при малого ангіні, через що і "втікли" з уколів.
Дівчата, при кишковому вірусі, як ви даєте пити? Я давала маленькими дозами, по 3-4 мл, він пив нормально, а через годину то все вирвав все одно. Скільки чекати після того як останній раз вирвав перед тим, як знов давати пиття?
Хоча би хв 15. Потім маленьку дозу, через 15 хв знову і так кілька разів. Потім через 10 хв. Кілька разів. Навіть якщо вирве, шось та й всмокчеться. Залежить, яка вага дитини, якщо дуже маленька і довго не засвоюється рідина - можливо варто їхати вливати довенно? Мені вдавалося виходжувати дома, але діти на той час були старші року.
Мала має темп поза 39, збивається, але важко, ібупруфен+ношп, потім панадол за 1год, бо не падає, вночі анальдим, падає до 37. Мала жаліється на горло, вчора були в лора то казала трохи червоне. Заспокойте мене - чи треба вже антибіотик.