@Almariel мені особисто Малана чомусь важко вимовляти. Можливо забагато букви "а" в імені. Кума моя назвала доцю Мілана, то якось легше. Але можливо, що це просто питання звички. Як вам подобається, то чому б і ні.
а в нас повний ступор з хлопчачими іменами. Колись мені подобалися Богдан, Дмитро, Павло, Олександр, був один час - навіть Станіслав. Тепер воно все якесь не те. На початку вагітності за мною "ходив" Юрчик, але шось по трохи відпадає, ну і звучить воно мені хабі що як Юрій чи Юрчик, а як подумки вимовляю Юра чи Юрко, то шось воно геть не то... Чоловікові воно якось не дуже. Зато мала пригляділа на майданчику такого Юрчика, який лиш вчиться топати і шось так запам'ятала собі то, тепер в неї лиш цей варіант. А в нас - ніяких. Ні, чоловік якось пропонував Данилка. Воно наче і нічого так, але так не люблю йти в ногу з модою - Данило, Марко, Матвій, останнім часом Тимофій чую часто. Не хочу бути в масовці. Чи то вже як народиться будемо приміряти імена? А як воно до речі з реєстрацією дитини? бачила оголошення, що тепер свідоцтво можна отримати відразу при виписці з пологового, то значить ім'я вже треба мати готове?
Ого, скільки нового. Подобається саме Малана, не Мелана(ія), і ні в якому разі не Мілана. Вікі пише, що одне із зменшувально-пестливих форм Меланії. На сайті бази імен в Львівській області знайшла, що в 2017 році назвали одну дитину так. З Маланою як мінімум не буде проблем з траслітерацією, але точно вся перепитуватимуть "як-як?"
Мої бабці були Стефанія і Варвара. Страшенно подобались ці імена. Але тільки у повній формі). Скорочені не дуже. Я б може й ризикнула так назвати доню, але чоловік був категорично проти. А ще дуже подобається Оксанка). Чомусь зараз не в моді, але мені воно миле))). Хлопчачі навіть не знаю. Юрій мені подобалось, але в мене чоловік Юрій Юрійович. Ще одного такого не хотілось). Іван кльове. Мого тата звали Зеновій. Таке мені воно рідне, але сина так би не назвала. Зараз теж не дуже шанується.
Я ще теж не визначилась з іменем, думала що після пологів ще буде час. А то тепер ще в пологовому роблять свідоцтво і треба зразу знати, так?
Там не змушують зразу робити свідоцтво- це просто інформація про послугу,якою Ви можете скористатися Це не обов'язково,але дуже зручно Тож будете мати час вибрати ім'я Бо часто буває ,що дитина народиться і тільки тоді відчуваєш ,яке ім'я має бути
Це правда. В нас було багато варіантів. Над Златою навіть не задумувались. А тут мама чоловіка каже, що доця народилась на іменини Злати. Я на неї глянула, і так воно їй пасувало, що всі сумніви відпали)
В мене так і з донечкою ,і з синочком було Запас варіантів,але коли глянула вперше - зразу стало ясно хто є хто Не уявляю своїх діток з іншими іменами Синочок мав бути Лукьян,але став Артем )))) А донечка була Марчиком - а стала Янусею )))
13 січня - Щедрий вечір. Або Маланки. Вікі: Святкування Маланки походить від стародавнього, ймовірно, дохристиянського звичаю. За християнським календарем — це також день преподобної Меланії (Меланки, Маланки, Миланки). Ще в цей день здійснюють обряд "водіння кози". Малана. Оточуючі часто "доточують" до імен оте "нка".Думаю, таки перепитуватимуть "як-як".
Не маю нічого проти "Маланки", але за кордоном цей суфікс не має ніякого значення - це не є зменшувально-пестливе, а просто інше ім'я. А перепитуватимуть "як-як", бо це не інтернаціональне ім'я. Зі старшими (Марія і Марта) таких проблем не виникає. Але чоловік вчора сказав, що йому вже не подобається Малана, хоча ми ще давно разом до цього імені дійшли. Ех...
Знаю сестричок Меланку, Маґдаленку і Матею. Власне жіночу форму імені Матей вперше зустріла, але цікаве воно.
@Almariel На "Ма" навіть на "Мар" Маргарет. Ще вам раніше писала про Марлену і Марину. Не знаю чи бачили) Мартина/Мартіна, Маріанна/Мар'яна, Марцеліна/Марцела, Маріка, Маріола, Марфа/ Марва/Марла??? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Нещодавно дізналась, що однокласниця вже має 2 доньки: Емма та Еріка. Мені подобається, але чи так назвала би своїх - не знаю . Якось люди підбирають імена, щоб і між дітьми була якась єдність, співзвуччя імен... он ті ж Кардашьяни - всі імена на "К". Коли вмі імена в словянському чи інтернаціональному стилі.. Знаю віруючих, які називають іменами з Біблії - це для них найкращий словник імен. Я колись задумалась, ті ж американці, англійські (Джон, Джордж, Ебігейл, Джеремі, Пітер, Люк, Пол, Деніел, Саймон, Стівен... ) - біблейськими іменами названі і все ок ) А у мене якийсь вінегрєт , хіба 2й, 3й син з типу єврейськими іменами, а перший - Максим... древньоримське імя чи що). Хоча, нам подобається, як звучать ПІБ дітей, а вже в сімейному колі ми називаємо варіативно на італійський, польський і т.д. манер (Максимільо, Левонтіо, Верчі, Ремі, Верчик, Максимус (ш), Максі-бой, Лев-кід і далі, скільки фантазія та настрій дозволять). А ще називаємо дітей кошенятами, пташенятами.... може, до їх 50 років будемо так собі розважатись Мене більшу частину життя називали однаково, тільки вже чоловік називав імя в умєньшительно-ласкавій формі та пару друзів.
та видно я добряче з вагітними заскоками - ніц мені не подобається. вже багато списків прослистала. зараз зупинилася, що достатньо просто на "М"
В мене тренер з йоги - Міла. Не знаю, чи це похідне від Людмила, чи повне. Але як воно їй підходить....