Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями. Тема не флудильня , тому якщо шукаємо конкретно перепис у нас є тема - Допоможіть знайти перепис не знаємо що зробити з продуктами, що майже зіпсувались - Викинути не можна врятувати В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут. Навчіть мене Дубль чотири!
Давно, коли я була ще студенткою, один професійний кухар з Одеси казав, що з метою економії м'яса в котлетах та інших виробах з фаршу можна додавати перловку. До пропорції 50/50 це не відчувається, котлети виходять ситні на відміну від тих, де м'ясо замінюють овочами. Сама не пробувала, але дядько був майстром справи "як зварити кашу з сокири" або "вкрасти продукти з їдальні так, щоб ніхто нічого не помітив". Тому, якщо питання власне в економії, а не пошуку нових смакових рішень, то можна спробувати.
Додаю терту картоплю, але не багато, бо буде смак дерунів Ще роблю котлети з тертим кабачком чи морквою.
плюс три яйця, плюс три ст.л майонезу (можна сметани), плюс три ложки муки без чубка, цибуля терта і все добре збити, викладати ложкою. Варити в пропорції 1:2 не відкриваючи кришки, дати вистигнути під закритою кришкою, шоб була суха і розипчаста, але якщо ти не додаш м"яса у кількості хоча би пів на пів, а краще більше м"яса), то відповідно гречка буде розсипатися і яєць там треба навпаки по мінімуму, і моркву з цибулею тушену. Але це гречаники, а не котлети і так вони люблять скоринку і багато олії.
Не так щоб зовсім жорсткої економії, але якщо в котлети все одно можна щось додати і з тої ж кількості фаршу зробити в 2 рази більше штук, то чому б і не побавитися, мої хлопці з однаковим задоволенням злопають як 100% м"ясні, так і з всякими хитрими добавками О, про перловку теж не чула, але то, певно, та ж історія що і з вівсяними пластівцями виходить, я їх теж досить багато можу дати (відсотків 40 від загальної маси). Але з пластівцями простіше, бо вони завжди вдома є і, на відміну від перловки, готуються 3 хв Неекономно, стіко яєць я останнім часом іноді геть без яєць роблю. ай, то вже нюанси, в мене для Влада все котлети - і тефтелі, і гречаники і навіть пельмені то "вареники з котлетою" О, дякую, бо я вже думала що то я щось не так смажу, а виявляється з гречаниками так і має бути.
запечена цибуля. реально в духовці / мультиварці запекти з олійкою до мякості, і додати замість тушеної. я даю цибулю сиру, печену чи тушену, пасеровану моркву, яйце, пластівці і щось деколи соковитеньке, якщо індичий фарш є. роблю зразу багато, заморожую порційно .
Маю в морозилці опеньки. Що би то такого приготувати, бо викинути шкода. Підливка-не варіант, ніхто не буде їсти.
Я обсмажувала, + обсмажена цибулька+ морква + зелений горошок (або відварена квасоля, але це більш ситніший , зимовий варіант). Салат такий виходить, тим більше зараз жарко. В холодильнику простоїть день- два, якщо не з'їсться одразу.
Підсмажити з цибулькою, підтушити з парою ложок сметани, додати до пательні зі смаженою картопелькою, вимішати і обсмажити разом ще кілька хвилин. Ммм... Як варіант, підсмажені з цибулькою опеньки у поєднанні з картоплею чи капустою - хороша начинка для штрудля або пирога. Можна мариновані зробити, от так наприклад: Готуємо мариновані опеньки на зиму. Рецепт маринованих опеньків. Їх вже на 2-3 день можна їсти. Зрештою голубці, вареники - хоча лісові гриби на це шкода.
Обожнюю перлотто) Перлова крупа, опеньки тушені,в'ялені помідори. Гриби підтушити з морквою та цибулею. Влити вино. Нехай випариться. Вода.Замочена крупа.Вершки.Пармезан.Тим'ян.Розмарин.В'ялені помідори. При подачі - дрібка петрушки.
Дівчата, порадьте смачний і небанальний рецепт з обліпихою. Пора вже розвантажувати до кінця заморожені запаси, лишилося трохи.
А в мене є грам 300-400 гарбузового чищеного насіння. Чоловік купив і не їсть, каже що гірчить. Сама не пробувала. Щоб то таке з ним зробити?
Завтра спробую. В мого чоловіка слабкість до того насіння, вірніше до його купляння). Вічно піде і накупляє, а мені потім голову мастити куди його. Лежить по різних шафках купками). Як згадую, то в салат кидаю. Але от з гіркуватим справи ще не мала.
маю трохи домашніх вишень, десь 5 л, ніколи з вишнями досі справи не мала порадьте що зробити щоб швидко і легко, окрім заморозки
Компот(можна навіть кісиочки не виймати), вишні в власному соці? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Цей варіант) Трохи подивилась відео, порадьте хтось як краще - засипати вишні в слоїк, і тоді ставити в банячок кип'ятити чи вже кип'ячені з цукром заливати в слоїки?