Взагалі-то обумовили, що цього року ми нікуди не топаємо. Сподіваюся, що нічого не зміниться. Треба перепитати.
Будеш цікавитися, напиши в приват. Плату піднімають з іншої причини, окрім логічної частини, що харчування дорожчає і був наказ взимку збільшити зп вчителям на 20%. Взагалі це треба добре вникнути в того "кролика", щоб щось сказати. В нас є походи до директора, коли хтось сильно бушує, є певна кількість зауважень, потім якісь там санкції. Потрібно розуміти, що не всі діти здатні витримувати дисципліну і рамки школи (чому - це вже інше питання), а вчитель не може по-різному статвитися до дітей, бо їх виховують за іншими методами батьки вдома. Тому я б не шукала ворогів серед "кроликів", якщо це не є щось критичне. І завжди можна вимагати (за свої ж гроші) обґрунтувати доцільність того оголошення. Дуже різні уявлення про успішність в різних людей. Глянь на доньку Пограничного. Я не здивуюся, якщо саме така успішність закладена в фундамент цієї школи. І багато кому це дуже і дуже ок.
Стосовно мажорів і того, що не буде поваги до вчителів, то ми будуємо зовсім іншу модель школи, де вчителі, діти і батьки разом приймають участь в процесі, де повага і емоційний комфорт всіх учасників є першочерговим приорітетом. Саме тому ретельно відбираємо педагогів, підготували для них серію тренінгів, надаємо їм у допомогу психологів, які будуть і їм допомагати справлятися з важкими моментами. Вчителі також можуть брати участь у розробці навчальної програми і привносити свої ідеї або напрацювання, це все радо вітається, адже ми творимо школу спільними зусиллями, всі приймають в цьому участь. Батьки можуть при бажанні проводити заняття в школі. Мажорство категорично не допускається, і ми до цього ставимося серйозно, проводимо співбесіди і багато часу проводимо у спілкуванні з батьками. Ми вивчили досвід інших шкіл і садочків і зробили управлінські висновки для себе. Стосовно оплати праці вчителів - вона теж відповідна. Саме тому хочу ще раз наголосити, що цей проект - не просто для заробляння грошей. Це соціальний бізнес, ми працюємо над створенням школи на волонтерських засадах, паралельно з іншими роботами/навчанням. Приходьте в гості і самі переконайтесь) Субота, з 10:00, вул.Довженка 12.
Я Вам щиро бажаю успіху. Пишу з досвіду того, що сама бачу в приватні школі. Та воно таке і в державних є. Може вам і вдасться поєднати забезпечених і свідомих адекватних батьків в одній особі, але коли постає питання грошей (а без грошей така школа функціонувати не буде), то на багато бзіків тих, хто ті гроші платить, в процесі закривають очі.
Я дуже хотіла, щоб син вчився в «школі вільних», в останню мить передумала... Шкода, що вони не набирали одразу всі класи молодшої школи. Не хотіла розділяти дітей (старша в 3 кл). Вчимось в класі Інтелект, а на підготовку ходили в КМДШ. Моя думка така, що в освіту дітей варто вкладати. Ну і оточення, в якому перебуває дитина, дуууже важливе, маю вже з чим порівняти. @Haidee , може ви в курсі, чи відкриватимуть старші 3-4кл в «школі вільних»?
Сьогодні проходила через скверик головного корпусу Політеху, а там якісь школярики з початкових класів мали урок з природознавства. Думаю: о, сучасний підхід. Аж око милує. І тут вчителька яааак заверещить на цілий сквер до хлопчаків, що розмовляли. А, ясно. Черговий захід для галочки. Щоб потім на сайті школи розмістити і в управління освіти відзвітувати про новації. Сумно це все.
Здається, так. На дошці оголошень серед всього іншого висять контакти психологів поведінкової корекції - щонайменше заввіділеннями і ще там щось, дуже серйозне. Ну і логопед теж немало, 40 років стажу, якісь там звання і тиндивинди. Це не то, що якась звихнута вчителька розказує, що з дитиною щось не так чи в серцях відправляє до психолога. Політика партії. В мене така штука викликає бажання пакувати манатки і змитися. Право вибору де юре. Тому тішуся, що малий, принаймі поки, не піде туди.
Скажіть, будь ласка, а що не так з розвитковим класом? Просто цікаво, бо обидвоє дітей вчилися за цією програмою, і дуже класно, на порядок знання вищі, ніж за звичайною. У старшого вчителька ще була дуже класна, Оксана Зиновіївна, він на канкулах в гості до неї просився. Після 4го класу поступив в Академічну без проблем, тобто дійсно знання потужні дали. Може, це від вчителя залежить, а не від програми? З англійською так, проблема зараз, бо менша вчиться. Але це через директора "юного", який не розуміє, що зараз англйська - це критично важливо. За харчування нічого не скажу, але воно однакове для всієї школи.
Так, я погоджусь, що у Вашого сина хороший вчитель по розвитковій програмі (я вважаю, навіть найкращий у цій школі). Але це там єдиний такий вчитель початкових класів. І початкові класи вона набрала минулого року. Я її теж рекомендувала одній мамі і вона залишилась задоволена. Про вчителя Вашої дочки нічого сказати не можу, але набір учні у неї наступного року. Але цього року набирає в перший клас інший вчитель (у якого вчиться моя дочка). І про рівень надання знань та інші проблеми, навіть писати не хочеться... Все на стільки сумно... Ця програма на всі 100 відсотків залежить від вчителя!!! А у нас більшість домашнього самі батьки не розуміють.
@tslezinska як ви можете вплинути на мажорство, коли воно іде з сім'ї...?? Діти на перерві спілкуються-діляться враженнями-хваляться... Коли вдома "все можна і все куплю", то і в школі буде така ж поведінка. Буде 2 категоріі дітей: 1- багата сім'я 2- скромніший дохід, але дитині хочуть дати кращі умови Якщо 1 категорія буде ще й "мажорством" сипати, то на 2 буде психологічний тиск
А ще там вчителює. як виявилося. одна з перших вчительок мого малого ще з колишньої приватної школи. Якщо там і решта вчителів такі ж, то це -прекрасний варіант альтернативної школи. так,у приватній львівській стандартній школі з оплатою до 4500 в місяць вчитель отримує набагато меньше, ніж у державній. Плюсами є те, що тут він працює таки з куди меншою кількістю дітей і меншими нервами та годинним навантаженням. Тому багатьох це тримає. Кому важливе фінансове питання- йдуть у державну, де в них не "голий" мінімально-обумовлений оклад; виплачуються відпускні ( не таємниця, що в багатьох приватних школах канікулярний період вчителям оплачується в розмірі 50% або узагалі не оплачується ) та батьки, які будуть приходити і "дякувати" ( чи репетиторство) . В приватних школах на цьому не підживишся. --- дописи об"єднано, Apr 23, 2018 --- ну я вже писала, що після Класички пішли у цей тепер вже "ліцей", де і ваша дитина ( лиш ви у молодшій школі, а мій малий вже ближче до випуску). Так от, в порівнянні- класичка зовсім не виграє. Хай цей наш "ліцей" не має супер бази і понтів, але тут куди краща психологічна обстановка, реально втричі менші витрати на "добровільні" внески ( можна сказати, що їх взагалі майже немає); не процвітає репетиторство і ще багато іншого у "плюс". Тому звідси у Класичку я б точно не переводила. У фіз-мат ліцей ( куди, до речі, йде певна кіькість дітей після 7-8 класу- так)
Маю на увазі, що та дитина працює, як кінь у своїй сфері. Я недавно читала її інтерв'ю. Коли в 13 років в тебе нема часу на годинку вийти з друзями подурачитися, а тренування зранку, ввечері, серед дня, і попри те ще треба якось там вчитися трохи, і ти постійно в роз'їздах на змагання - я б такого своїй дитині не хотіла. Але Христиною захоплюється багато людей, і багато батьків бачать успішність своїх дітей саме такою. Згадала, бт Пограничний має відношення до школи.
Дівчата, оскільки цього року свято останнього дзвоника проводиться лише для випускних класів, а усі решта матимуть просто "день подяки" в школі, цікавить - як у ваших класах планують їх проводити (якщо тільки не з аніматорами)
Відгукніться , чиї діти вчаться в 34школі або в ЛУГГ на Ол.Степанівни! Які ваші враження від якості освіти в цих навч.закладах?