я хворіла у 18, а мої діти в 5 і 2. То "повезло" за моїми спостереженнями якраз їм. От в дорослому віці від "дитячих" хвороб я бачу сенс щепитись
Додам у доньки, вакцинованої один раз 0.51 достатній для захисту. І не кажіть --- дописи об"єднано, Mar 18, 2018 --- Власне, чому здавала аналіз, бо мама мені все життя казала, що я хворіла, а потім почала ось тепер во сумніватись.
Чесно - ми аналіз не здавали, стверджувати не буду Вперше було в рік з копійками, хворів лише Влад, потім після 2 років (вже без ГВ), то заразилися, блювали, мали Т і ще 3 дні відходили потім всі-всі довкола, навіть бабусі (які з ним 10 хв поспілкувалися). Найгірше було минулої весни - тоді я сама не справилася, бо рвота і діарея були одночасно і без перестанку. Ми поїхали в інфекційну, там тоді багато дітей з таким самим було (лікарня переповнена буквально, і лікарі ще дивувалися що якась така гадосна штука, що багато старших дітей (4-6 років, а не як зазвичай 1-2 роки) мають і всім дуже довго тримається ацетон). Ми капалися аж 5 днів (без АБ) бо ацетон не падав і печінка була збільшена у малого. Але от той раз якраз робили аналіз, і сказали що то щось типу "кишкова інфекція" але 100% не ротавірус.
почали після року, зараз наздоганяємо. Я найбільше боялась АКДС і тягнула довго з нею. А потім Лапій на лекції розказував, що чим старша дитина, тим важче вона може переносити саме це щеплення. І я задумалась.
Дівчата, як ви ставитись до комплексних вакцин, зараз повстало питання щеплення нам 2 міс. мали перший гепатит і БЦж, дільнична каже, що тепер в приватних є 6-ти компонентні, так краще, щоб не цикати 4 уколи.
@Virchuk за моім спостереженням, чим старша дитина -тим важче найти період , коли зробити щеплення, якщо прийнято рішення це зробити.. бо то зуби, то нежить, то щойно щось переніс, то спілкувався з дитинкою, яка була хвора, то осінь і віруси і т.д.
я ставлюсь нормально. Таки один раз вколоти - менше стресу. Є вакцини, які можна робити в один день, то чому б не разом.
І тут би повбивала...,бо коли і хочеш піти додому пити той же антибіотик, то прям самашедша, це ж так уорисно для здоровя лежати в лікарні, прям вітаміни. Лежати в лікарні під контролем...особливо таким як в нас буває, що єдиний раз що бачиш мед персонал - коли зайдуть до сусідів або вранішній обхід, якщо він є... коли все стабільно чи йде на покращення, нащо робити їм статистуку ліжкомісць.брр. але то я з досвіду лікарень, а є люди яких Бог милував там не лежати самим в свідомому віці і їм не так система надоїла --- дописи об"єднано, Mar 18, 2018 --- А ще посадити у ванну з морською сіллю. Мікромакро елемнтів до несхочу, ще один наш варіант наводнення при температурі вище 39, коли шприц з водою надоїв. А чи правильно я розумію, що рвота і дарея в таких випадках схоже на чхання і нежить - фізичне усунення великих колоній збудників? І ще, чисто з технічної цікавості, чи хтось засікав, чи втримується без рвоти (діарею не включати ) в дитині 10 чи макс 15 хв тільки 5 мл води? Без наступної порції?
Не впевнена, що саме 5мл але, оскільки в мене дить з тих, блюваючих навіть від сопель/кашлів енторовіруси(може, і ротавірус бував) мали часто колись, то з відпоюваннями часто мала справу і, багато не вдавалось пити за раз. Коли чуть ковтнув- не вертав здебільшого але і було, що від ковтка вернуло.
То вже не про щеплення пішло, про відпоювання: З власного досвіду - кілька разів давати більше пити, навіть нехай виблює. Дійсно, щоб промити і викинути лишні мікроби. Можна кока - колу розбавлену трохи водою, бо дитину напоїти розчином соди чи марганцовки, як дорослого, проблематично. А коли то все файно почистилося - пробувати відпоювати, можна і Регідроном, але я розбавляю його більше, щоб був майже без смаку. Тоді дійсно, як мала дитина - практично по чайній ложці спочатку так десь з інтервалом у хвилин 15 кілька раз, потім, як не блює - інтервал скорочувала поступово ло 10, 5 хвилин. як не блює - по столовій ложці пробую. Навіть ту ж колу через раз по ложці даю, чергую. Колись так порадила лікарка, і така тактика спрацьовує. Звичайно, буває, що виблює знову. Але мала кількість рідини має менше шансів спровокувати шлкнок до "вертання" і більше шансів всмоктатися. Але якщо довго не вдається, дитина маленького віку і маси, то зневоднення може настати досить швидко, тут треба пильнувати. Ми мали перший такий досвід у 1.5 року, були на г.в., то досить довго не могли вийти з того, на третій день мала не могла стати на ніжки. Звичайно, пробували якісь сорбенти, які не дуже вдавалось запихнути, заставити випити, які теж вертались. То оте відпоювання по чуть чуть дало результат, вичухувались ми ще кілька днів, але обійшлися без капельниць.Але лікарка попереджала - якщо не вдасться ще якийсь час, буде рости температура, сухі слизові, - щоб не дійшло до судом - везти капати.
@Shapokliak ми вже ніби переросли ті всі штуки з проносами/блюванням). Принаймі, цього року вже не було реакції на нову воду/їжу і т.п (шкільне харчування)
Я однозначно "ЗА" вакцинацію, тому що бути проти щеплень - це як бути проти медицини, опираючись на невдале лікування.
Такі цікаві висновки, прям як від "експертів" на Варті. Пишіть за себе, а не вигадуйте причин для тих, хто думає інакше.
Дівчата, хто має номер телефону, за яким можна записатись на щеплення в 8 лікарню? Буду вдячна. До речі, чоловік розмовляв приватно з одним кардіохірургом, з яким він у хороших стосунках, то той щепив своїх дітей і радив робити прививки в обов'язковому порядку, він сам стажувався в США, Польщі, толковий лікар + те саме вичитала в Надіжка у фб, наша педіатр зі стажем 35 років те саме говорить...якось налаштувалися, що все буде добре і це вбереже наше маля) чоловік мав щеплення від кору і потім перехворів ним, то казав, що дуже легко відбувся, як легенький грип)