Думаю, то від характеру собаки залежить. Моя спить з нами і все одно зранку як я просинаюся - отримую мільйон цьомків і море радості. Потім заспокоюється і моститься під бочком спати далі. Коли приходжу з двору, то скаче на руки, старається лизьнути за носа, потім падає на спинку, вимагає ласки і уваги, радіє шалено. І так вже 4 роки.
знайшла таки це відео Так от, Цезар зранку, коли вирішував, що він вже виспався і нам вже теж досить, робив ВСЕ!!! що тут показано. Ахіл наразі тільки таке, як на 1:15хв, але тільки чоловіка чіпляється, мене не рухає https://www.facebook.com/video.php?v=1505303932872321
Власниці собак підкажіть чи їх теж краще стерилізувати якщо небажане потомство і як стерилізація позначається на здоров‘ї?
Однозначно стерилізувати-не буде тічок,отже не буде кругом неї кавалєрів,ну і найважливіше-не буде тих всіх фальшивих вагітностей,гормональних збоїв...відповідно на 75% зменшите ймовірність онкології.Моя Лайма мала вже три операції на молочних залозах(злоякісні пухлини),а все через те,що не стерилізували і народжувати не давали.Коли останній раз оперували,я попросила щаодно стерилізувати-поки що ті пухлини не з‘являються.
Я стерилізувала і кішку і собаку. Обидвох приблизно в 6-місячному віці. Правда потім вичитала, що це краще робити після першої тічки. Кішка від наркозу відходила добу (сиділа на шафі), собака - кілька годин і вечором вже скакала як кінь. Ми оперувала у лікаря, що робить малесенькі розрізи - не потрібно носити ніяких попон, у тварин немає обмежень в рухах. Читала, що у собак іноді буває побічний ефект стерилізації- нетримання сечі. Але в нас все добре.
Безперечно, домашнього улюбленця варто стерилізувати. Рекомендую звертатися виключно до компетентного лікаря, а не найближчої вет-клініки. Якщо оперативне втручання тимчасово або повністю протипоказано, можна обійтися спеціальними спреями або таблетками.
@flame @Ulianusia чим обробляєте собак від кліщів? В нас на подвірї пікінес- це атас, от щойно з ньо штук 20 витягли! А скільки лишилося... Тепер появився ще кане корсо, на ньому ніби нема, але я переживаю страшенно
почалося Тільки сніг стопився, та напасть повилазила. Нartz ultra guard краплі беремо для обидвох, але вівчарка (довгошерстна) постійно ще носить ошийник. І то, минулого року (перший раз за 9 років) 2 рази Гектор хапнув. покажіть-покажіть-покажіть І трохи розкажіть про це чудо.
нєєєє, корсята мають дуже вертляву дупу Але, позування - не їх "фішка", навіть ідеально вишколені для фотосесії потребують строгого господаря, кінолога і професійного фотографа ох ті очка. Вони це знають і вони - маніпулюють. Зрозуміти і уявити всю глобальність "кане-корсо" може зрозуміти тільки той, в кого таке чудо живе. Ви купували свою красуню у Львові? Дуже гарна дівчинка, курносенька така. Зубки вже всі змінила? Ріст? Вага? За 3-4 місяці почне "роздаватися", от тоді прозрієте, як та мордочка - "дудочка", стане широким лизальним-цьомусьним-слинявим писком 14 місяців : вага 59.2, холка 72,1 (напевно вже зупинився. Ну та й доооосить), довжина - майже така сама, об"єм "башні" 70. Моя "передня лапа" і його - майже однакові. Дуже полізла спадкова "рижинка". Такий сонячний-золотий робиться. По дворі носиться, як стадо бізонів, і , відповідно газон виглядає так, ніби то стадо по ньому 100разів перебігло. Колись на Цезарчика грішила. Яка ж я дурепа - та то золота, послушна, акуратна, та взагалі ідеальна душечка була. З категорії : або гарний або розумний. Цез мав породні "-", але він був НАДЗВИЧАЙНИЙ!!! Ахілька - аж занадто красивий, в мозгах - КУКУНДЄЛЬ. Наразі До нас сьогодні "свати" приходили Побачили Ахіла, як ми з ним гуляли, прийшли з "нареченою". Люди на дачах в нашому районі живуть. "Дівчинці" 4.7р, така мініатюрна, хочуть "пов"язати" щоб трохи поправилася. Але, нам ще рано. Дуже. Теоретично, можна починати з 18 місяців, але ми найшвидше з 28 може спробуєм.
Гектор. Тут все складно. Наше "десятиліття Гектора" невпинно наближається до логічного завершення За останні 3 місяці він дуже здав: задні лапки з кожним днем все більше перестають слухатися. Він зараз дуже погано ходить. Вже більше лежить і керує всім псячим районом. А я все менше присікаю загальне перегавкування, гвалт на районі і "васальство" Ахіла. Задня права - конкретно підволочується, ліва ще більш-менш норм. Зранку і ввечері проколюємо вітаміни і підтримку суглобів. ЗУБИ.... 1 і 2 вже нема, 3 "пеньки", ікла теж вже підточені. За 2-3 тижні треба робити щеплення від сказу, лептоспірозу і шкірно-паразитарне щось (типу Вакдерм). Ммммм, щось я боюсь що він цього не стягне..... Балую я його зараз без стримання. Гірше від того вже і так не буде. А він так тішиться
@flame , ви так пишете..скажіть, якщо це не важко, от ви коли брали саме таку породу, розглядала те, що вони..ем..мають дуже середню тривалість життя? Я власне не про хвороби чи певні мінуси, які вилазять коли виводять породу, але я не можу пояснити...в нас собаки жили всілякі, і дворові і ні, 15 років як мінімум, і вмирали вони вже так..від старості якщо можна сказати, ну і там вже видео було, - місяць два, готуємся. А тут так загодя починається, і це лякає.. звичайно, я не шукаю великої собаки, але дитина просить, і я насправді думаю, а де це фактично шукати про тривалість життя і можливі хвороби такі тривалі? В атласах порід того не пишуть
так, звичайно. погугліть. В характеристиках породи завжди вказують тривалість життя. І про хвороби теж є . маленькі собачки мають більшу тривалість життя. Проблем з суставами та серцево-судинною системою переважно не мають, це - вразливі місця великих і важких собак.
Можливо, я не так виразилася. Мене інколи лякає частота певних захворювань, майже 100 %. А не просто буде не буде. Бо от наша вівчарка зооовсім на по "написаному" пішла. І нічим з того не хворіла. Але..
Сімпаріку даю....раніше Нексгард...цього року ще не знаходила кліщів,та й минулий рік обійшовся якось без них...газон справео стрижемо,а як гуляємо за медами подвір‘я то не приносять...фартові чи що?))))(сплюнула тричі,постукала по дереву) --- дописи об"єднано, Apr 11, 2018 --- Краса!!!!
Зубки ще не всі змінила) Ріст, вагу не скажу, ветеринар обміряв десь місяць тому, але з того часу то вже зовсім інша собака. Купували біля Жовкви. Знайомі купили її братика, на днях ми з ними бачилися - їх хлопчик значно менший за нашу дівчинку. Хоч заводчик в якого ми їх брали казав, що буде навпаки. Абсолютно залежна від людей. Чи то вона ще маленька, чи то вона така буде, вона весь час біля наших ніг. Дуже обережна з дітьми! Яні 2,5 роки, вони з Терою-Пантерою подружки) собака важка, лапою дитину може змести, але має дуже делікатне чуття. На мене кидається як вар’ятка, а дитину може хіба мордою штурхнути легенько. Має в компанії майже пікінеса і кота спочатку її не прийняли, пікінеса попустило досить швидко, а кіт в нас трохи чумачечий, сичав на неї довго, на подвірї з’являвся лише в образі дракона - шерсть по хребту стояла, хвіст розпушений, пересувався лише в формі підкови, то було щось. Малявка його боялася страшенно, але вже зрозуміла, що великі лапи то великий плюс і кіт скоро по землі пересуватися не буде- лише по парканах, деревцях і підвіконниках) @HOPIC, та всі задумуються про тривалість життя, і дуже боляче з ними прощатися, але воно того варте, повірте. Ну таке в них життя і ніц не зробиш. Наші кавказці жили 13-15 років. Одного я сама просила усипити, не могла дивитися на його неміч, сліпоту, пересування пластом, втрату нюху. Він був сильний і спритний як ведмідь і ота його старість мені серце розривала. Усипила не я. Не змогла дати таблетку. Німецька вівчарка прожила років 6. Алабай 3... то було дуже страшно, бо здох він раптово і в розквіті сил. Після отриманого стресу ми вирішили більше собак не заводити. Я тоді вперше бачила як ридає мій чоловік. Але то наркотик) 4,5 роки в нас не було собаки, майже пікінеса я до собак не записую, то дверний дзвінок) А тепер знов ожило подвір’я , знов деруться двері, псуються кущі і газони, знов цокають кігтями по підлозі лаписька- то телятко пробує зайти в кімнату тишко-нишком, щоб я не бачила) Щасливі діти, їм є про кого дбати- вони співають їй щоб вона заснула, а потім дуже тихенько ходять щоб не розбудити)
Нам потрібна квартирна собачка...дитина прийме любу, а от чоловік згоджується хіба на бігля...от ще би він з ним і бігав двічі в день.. я більш схильна до такси - розумна, самодостатня, тварина з короткою шерстю і без запаху, теоретично живе довго, кататися діти на ній не зможуть. І гуляти не треба по годині в темпі 4 кілометри за перші 10хв. З мінусів - вперта, але я видресирувала кота до певного рівня, тому вже не так боюся, але ж і пишуть, що домінує над дітьми тому її бояться.... І ще ж підгодовувати будуть, добрі люди, тому корм хіба, а це теж підібрати не легко... таке, поки малий як малиш з мультика не плаче за собакью днями і ночами, я ще тримаюся
Я слідкувала за вашими дописами в «Мистецтві...». От не беріть собаку в квартиру. Або беріть коли малий сам за нею зможе доглядати. То додатковий клопіт на ваші руки. А буде його чимало. То моя суб’єктивна думка, я собак в квартирі не сприймаю абсолютно. Навіть тих мікрособак
Я знаю. Я б воліла собаку на вулиці, щоб вона не була замкнена. І зараз так, я не планую брати собаку, але мушу мати готовий варіант, за і проти... на жаль, я інколи імпульсивна людина в поані тварин, тому цілком ймовірно що поселитися може щось і завчасно, тому ніяких виставок котиків і собак, і фото з притулків..