Справа ваша. Але якраз в 20-23 тижні дуже інформативна УЗД в плані анатомічних особливостей. Тому, якщо ви в принципі робите УЗД, то доцільно в цьому проміжку робити. А те що лікарці щось забаглося - це її проблеми.
Не знайшла чи можна тут вказувати номери телефонів, тому скинула в приват. Це номер центру Лотоцької, там вже скажете до кого Вас потрібно записати.
мені післявчора лікарка ЖК (заміна, поки "мій" лікар на курсах) каже: "А чого Ви не хочете зробити УЗД в когось нормального?" Нормального - це, напевно, щоб дорогобогато (с), запис за місяць і їхати кудись через все місто. Я хотіла сказати, що з лікарів цієї поліклініки саме лікар УЗД , Мирон Габріель, тягне на "когось нормального" більше від багатьох, але не стала
ууу, я б того "нормального..... "спостерігати" мене протягом 3х тижнів назначаючи 1-2 узд в тиждень, і це про тому, що 8,9-10й тиждень "не знаходив" серцебиття?! допоки не попала на 3й поверх на узд... на саму страсну п"ятницю ургентно мене забрали на Русових (( Потім 2 тижні антибіотиків... Про його халатність вже не раз чула. З тим що я пережила - в житті б не порадила нікому його!!!
Я дзвонила по тих телефонах, що на сайті Ультрамеду, просто казала,що хочу до нього. Десь за 2 тижні записувалася, але то напевно як коли.
Гррр, таки випихає мене лікарка з ЖК на узд швидше 30 тижнів, "щоб до декрету зробити" (хоч в протоколах там пише 3 триместр 32-34 тиждень). Відповідно потім за місяць доведеться ще одне робити вже "по плану"? Підкажіть, куди то можна сходити щоб "попрощє" - не за всі гроші, без всяких 3Д, "веселих картинок" і щоб запис не за місяць наперед? Минулі рази була в ехомеді. до них не хочу більше, я на них образилася
я не робила 32-34 в 28 робила за показами. Наступне, якщо робитиму, то вже на добре доношеному терміні.
Мене в минулу вагітність теж з жк "просили" на узд до оформлення лікарняного. Ходили в 20.6 тижнів. Більше ніхто нікуди не відправляв, то було моє останнє. Цього разу, думаю, теж так відправлять. Прокопчук сама казала, десь 29-30 прийти, не швидше. А щодо "попрощє" знайома от ходила до Рібун в Центр, то за перше платила 250 грн з диском без видрукуваного фото і що найприємніше не те, що не чекала, а ще й прийняли їх на 20 хв швидше, бо вони так прийшли (щодо 2 семестру ціни не знаю, але казала, що 2 роки тому в неї всі узд були однакової вартості). Щодо запису наскільки наперед не знаю, не питала.
я ходжу в своїй поліклініці. По 200 грн на Джамбула, здається, зараз близько 100 грн дають "мимо каси"
нє, "мимо каси" не люблю - я не вмію отих всіх напівлегальних домовлянь. то мається на увазі "центр здоров"я родини Лотоцької"? подзвоню, попитаю "шо по чьом" у них, бо локація мені цілком ок.
за 2-3триместр сказали 350грн. Певно, сходжу попробую, до якогось Саганського мене записали на наступному тижні
Мені тепер дають з ЖК скерування на УЗД на Джамбула. То там хто скільки дасть, то ж на благодійність типу) ходила там до Рібун, але чекала більше години, бо Рібун запізнилася, а потім побігла своїх пацієнток з пологового оглядати) @Akina, може і тобі мали би давати скерування на "безкоштовне" УЗД, чи у вас в ЖК такого нема?
нє, в нас в поліклініці тепер всім дають направлення (і на щитовидку, і на ехо серця і на все решту) тільки на місцеве "коштовне" на 4 поверсі
До речі, мені в нас дали направлення на Ехо в Діагностичний Як вагітна, по пільзі, прийшла до завідуючої, вона відправила по додатковій черзі під кабінет чекати, там трохи почекала і готово І безкоштовно
Джамбула. УЗД кабінет, та ж Рібун, чи Шатилович, Дубець... Я була по запису, теж для галочки декрету. Викликали попри велику чергу на мою годину. Ніякого направлення туди не мала, за оплату ніхто-нічого не казав. Дала скільки хотіла. Поки чекала дівчата ділились, що дають 20-50грн, не записуючись, без направлення.