В першу чергу, не зациклюватися, митися господарським милом, не більше двох разів на день, на ніч мастити дитячим кремом, або синеньким нівея, якщо дотримуватися того всього, то за днів 10-14 все мине.
Дівчатка порадьте, що можна з медикаментів годуючій мамі при дуже сильному болі в горлі та кашлі, а і нежить ще просто добиває Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
читаю розумну книжку про гемоглобін. зроблю тут конспект. 1. є дво- і три-валентне залізо в продуктах. Легше засвоюється 2-валентне. Гірше 3-валентне, бо організм сам не справляється і йому треба додатковий вітамін С. 2. у м'ясних продуктах лише частина 2-, а інша частина 3-валентна. В рослинних продуктах - лише 3-валентне. Організму потрібні обидва заліза, але 2-валентного треба більше: 60-65% всього заліза в організмі - 2-валентне, залізо в гемоглобіні на 100% двовалентне. 3. залізо з м'ясних продуктів засвоюється на 16-20%, з бобових, зернових і горіхів - на 7-9%. Залізо з останніх засвоюється гірше (частково), бо вони містять фітинову кислоту. Саме тому треба поєднувати їх з вітаміном С. 4. овочі містять мало, а фрукти зовсім не містять фітинової кислоти, тому залізо з них засвоюється краще (але я не зрозуміла на ск . Однак фрукти і овочі містять інші речовини, які заважають засвоєнню заліза. З іншого боку вітамін С може трохи виправити ситуацію. 5. м'ясо містить речовину (цистеїн, якщо я правильно вимовляю), яка допомагає засвоєнню заліза з рослин. 6. отже, комбінуємо м'ясо + бобові, зернові, горіхи + свіжі овочі, фрукти 7. чай і червоне вино містять речовини, які перешкоджають засвоєнню заліза. А також кава, всі молочні продукти, соя, яйця. Їмо ці продукти окремо від залізо-вммісних. 8. ферментовані продукти (природно квашена капуста, солоні огірки) допомагають засвоєнню заліза. 9. таблетки цинку і магнезію і препарати, які понижують кислотність шлунку, заважають залізу. 10. вегетаріанці можуть теж мати достатній рівень заліза. м'ясо - не панацея. вміст заліза у продуктах (не забуваємо м'ясні множити не 0,16-0,2, рослинні - на 0,07-0,09) на 100 г: (впевнена, що можна знайти інші таблиці) Бобові: Чечевиця - 8,0 мг Соєві боби - 6,6 мг Горох, нут, біла квасоля - 6,1 мг Горіхи: Сезам - 10 мг Мак - 9,5 мг Лляне насіння - 8,2 мг Фісташки - 7,3 мг Соняшникове насіння - 6,3 мг інші - 4 мг і менше Зернові: Амарант - 9,0 мг Квіноя - 8,0 мг Пшоно - 6,9 мг Овес - 5,8 мг Пшеничне цільнозернове борошно - 4,7 мг інші - 4 і менше (гречка - 3,5 мг) М'ясні: Телятина, качка, баранина, яловичина, свиняча філейка - 2-3 мг Інші види м'яса - менше 2 Риба: Сардина - 2,5 мг Інші види риби - 1 мг і менше Овочі: Імбир - 17 мг Петрушка - 6,0 мг Кропива - 4,1 мг Шпинат - 4,1 мг Кульбаба - 3,1 мг Крес-салат (такий дрібнесенький як ряска) - 2,9 мг Мангольд (вид буряка, в якому їдять листя) - 2,7 мг Фенхель - 2,7 мг інші овочі - менше 2 мг (за вийнятком кількох овочів, які я навіть українською перекласти не можу) Фрукти: Чорна смородина - 1,3 мг Полуниця, малина, ожина, чорниця, порічка, ківі, диня - 0,8 - 1 мг інші - 0,6 мг і менше Соки: морквяний - 1,9 мг (при чому морква - 0,4 мг) буряковий - 0,9 мг Гриби: лисички - 6,5 мг (17 мг в сушених) Сухофрукти: Абрикоси - 4,4 мг Інжир - 3,2 мг Банани - 2,8 мг Сливи, родзинки - 2,3 мг Фініки - 1,9 мг
Розкажіть будь ласка як то виглядають тренувальні чи тонус чи що воно там (бо першого разу такого не мала взагалі). А тут вже кілька разів звертаю увагу, що тягне трохи живіт збоку чи зверху (відчуття дуже схоже як в "боку коле" при бігові) то воно? Чи то щось з вагітністю не пов"язане зовсім, просто менше гонити треба?
То може просто зв'язки розтягуються? По опису на тонус не схоже. Тонус - як перейма, твердіє матка цілком, і за якийсь час відпускає. Я б сказала, не боляче, але іноді буває дискомфортно, що хочеться зупинитися/лягти/сісти, поки мине. Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
уф, тренувальні. Щойно віддихалась від них. В мене вони цього разу по болючості як справжні (ті, що на початку пологів). Але це через мої нюанси, в нормі такого болю бути не має.
Місяць мала таких перейм минулого разу. Ну от такі, що "точно народжую". Тримайся! --- дописи об"єднано, Mar 12, 2018 --- В мене тонус. Такий що ні сидіти, ні стояти, ні ходити. Можу лежати, але ж не можу.
в мене завтра 33 тижні... то не місяць, а мінімум два. Добре, хоч не подовгу то все триває, і наразі ще ночами можу поспати. дякую. стараюсь. я коли "хапає" лежати не можу. Тільки колінно-ліктьова або стоячи сильно нахилившись вперед.
блін, ще і нудить. Вчора "повернувся" бурячковий сік, а сьогодні просто разом з тренувальними та нудота...
В мене питання післяпологове. Лохії відходили 37 днів. Потім 2 дні прозорих білкоподібних виділень. Ще день мазало коричневим. І ось другий день як лохії повернулись. Напередодні боліла поясниця-копчик, тягнуло. Вчора-сьогодні маю температуру 38-39. Це в нормі? Більше нічого не болить.
Норма 6 тижнів. Це якщо ви дотримуєтесь правил післяпологового відновлення. Повернулись як? Якого кольору? Скільки? Що ви робили в плані фізичного навантаження?
Може й воно. У мене цього тижня досить різко живіт побільшав і вже другий день таке враження, що мені там все тисне. Не болить, але якийсь майже постійний дискомфорт щось середнє між тим як тягне в боку і здуттям живота, але все це переважно зверху, часом збоку. А мо, десь органи травлення буянять... Ги, зате мені сьогодні вперше в житті кардіолог сказала, що я майже здорова. Тааак дивно - років з 10 те серце всі кому не лінь лікують і лікують при першій-ліпшій можливості. А тут - просто легенька аритмія , без довгих діагнозів як зазвичай раніше (ну і тиск нині вранці був 100\60)
Виділення, як місячні (темно червоний колір), обємом приблизно 1,5-2 щоденні прокладки на добу (котекс, вони не ультратонкі). Таке було десь з 10 по 37 день. Я от думаю за навантаження... може, кашель? Зараз був лікар, то каже бронхіт починається. А я вже днів 4-5 з кашлем. Бо все інше з дотриманням правил відновлення.
Мене та температура налякала. Перечитала Розповіді про пологи Ваш допис: Може варто перевірити матку?
взагалі, може бути - перерва і поновлення, і від кашлю навіть. Якби я була в цій ситуації і мала можливість потрапити на УЗД, то сходила б. температуру породіллі варто завжди міряти в трьох точках: під обома пахвами і у паху. Тоді стає ясно, де проблема. При звичній вірусній інтоксикації - в усіх трьох точках буде однакова температура. Якщо в паху хоч на 2 десятих градуса вище - я би йшла до лікаря, враховуючи нюанси з виділеннями.