На період коли я була вагітна там не було необхідних реагентів. Чоловік відноситься до поліклініки на Симоненка, де так само має бути безкоштовно. Але знову ж таки не було реагентів, в результаті я написала відмову.
я не медик, але наскільки пам'ятаю - грип ніби не лікується антибіотиками, а тільки якщо пішло ускладнення якесь з запаленням. після антибіотика треба пробіотик, вони відносно дорогі.
Я - умовний бухгалтер і теж точно знаю, що грип антибіотиками не лікується, а лікується озельтамівіром (або занамівіром), якщо підтверджено саме такий діагноз. І зараз дуже важко знайти такого лікаря, якому можна довіряти на 100% і не гуглити, що саме тобі приписали, і навіщо. Про педіатрію - взагалі болюча для мене тема. Дільнична на кожні соплі приписує список з 10 препаратів, серед яких безтолкові афлубіни і -ферони. Я якщо дитина за тиждень не одужує - антибіотики без аналізів. Середньостатистична мама двох дітей для мене більший авторитет, ніж педіатр, що здобував освіту у 70-х і замість "підвищувати кваліфікацію" регулярно "відсиджує курси".
А нащо їх взагалі здавати? Лікувати ж і так не будуть, бо лікують переважно антибіотиками. Мені в ЖК ніхто про такі аналізи навіть не говорив, не те щоб аж відмову писати. Думаю, то швидше самодіяльність лікарів.
Я здавала з цікавості чи не перехворіла часом хламідіозом та герпесом (до яких антитіл не мала) бо у батьків коти. Ну і ,відповідно, мені знову наголосили щоб уникала котячого контакту
Позабивала би комунальні підприємства...Отааакенні бурулі висять всюди, страшно ходити, з дитиною тим більше. --- дописи об"єднано, Feb 12, 2018 --- По протоколу лікар повинен лише проінформувати вагітну про можливість аналізу на ТОРЧі, а там вже по бажанню. Але деякі лікарі дуже наполегливі.
Вже 3 тижні намагаюся записати малу на АКДП на конкретну дату, бо ж знаю, що потім не буде місця. І кожен раз мені медсестра відмовляла бо в неї бач ще графіку прийому нема- дзвоніть за три дні до наміченої дати, а сьогодні телефоную вже нема місця . Та "йопересете". Наступний раз як буде знов така ситуація буду всіма методами добиватися запису.
Це просто П....ць!!! Це ж яким треба бути хворим на голову, щоб додуматися таке створити! Господи, я себе зразу зловила на думці як вправно пояснити дитині, щоб на такі речі не реагувати.
Контролювати, звісно потрібно. Але конкретно це - стьоб і його постили у різних групах, де збираються підлітки "паржать" ще рік тому.
Я спеціально відкрила свою. То не так вже і мало того желе. Майже половина капсули. Недобачити його дуже складно.
У відео вони були реально пусті зовсім, справді не можна недобачити, хоч і желе . Ще раз підкреслюю, то була Росія.
Забилам би нав’язливих продавців, які ходять за тобою по магазині і пропонують поміряти кожну пару взуття, яку ти взяла в руки. Причому з таким стикаюся все частіше і в відносно недешевих магазинах.