та то я просто, ще коли працювала, то регулярно робила комірцеву зону, бо в мене там між якимись хребцями колись рентген показав замалі проміжки, та і взагалі робота була сидяча нонстоп. То той масаж всього 15-20 хв роблять - половину часу лежачи, а потім сидячи.
в мене так було в другому триместрі. Голова боліла через день-в кращому випадку. А так то і нонстоп кілька днів могла боліти. Тиск треба міряти обов'язково! Вам влучно Akina підказує в аптеці міряти. В DS і Знахарі дуже часто буває тонометр. В мене був тиск низький і я чітко відчувала проблему в плечах. Масаж трохи попустив. Допомагала зірочка на болючі точки, прогулянки, душ, міцний солодкий чай. (І нехай кажуть що кофеїн шкодить вагітним,а я думаю шо біль постійний шкодить не менше і з тим треба шось робити.)
В поліклініку точно краще не бігати, з тими вірусами. Купіть, будете завжди мати, то така штука що не псується, і в хаті краще мати. Ми маємо механічний, він вроді не уже дорогий, і точний.
Цьомцьомко, а ви не пробували акупунктуру? Моїй колезі від набряків під час вагітності помагало. Може є і від вен?
ні, я на системі лікувального способу життя. Завдяки їй з повністю нерухомого стану перейшла в нормально ходячий. І вже 30й тиждень вагітності, яку "виносити неможливо" через стан судин (була заборона вагітніти).
Взагалі, вплинути на набряки чи на одну якусь зовнішню проблему в організмі - по-чесному, неможливо, оскільки все тіло - цілісна система. Тому процедури на полегшення - це одне, а конкретні дії щодо лікування чи стабілізації мають бути системні.
не впевнена. Тому що система - моя, авторська. Я не маю кваліфікації лікаря, рятую лише себе. Вплив там сильний, і я не можу гарантувати, що це нікому не нашкодить. Навіть стійку на руках не кожній вагітній в 30 тижнів можна робити, не говорячи про все решта
Три тижні після пологів. Сьогодні поясниця, тазові кістки дужедуже ниють, прям як на пологи, тільки без перейм. Таке буває? Може, вчора перегуляла-находилась?
може, і перегуляли А я раджу поміряти температуру. Буває, що лактостаз майже непомітний, а температура вже "ламає". І першими страждають, звісно, поперек і таз
А ви чого ходите? Лежіть. В мене після других пологів дуже відчутно все ставало на місце. Я аж підстогнувала.
Дівчата, в медтехніці на Личаківській 11 акція "до 8 березня" на компресійний трикотаж. Кому треба, знижки дуже непогані. Я сьогодні купила файні панчішки турецькі, покладаю на них великі надії. Правда, там досить специфічне обслуговування підходжу, чітко кажу, що мені треба бежеві з декомпресією 2, а розмір 2 чи 3 - треба подивитися в таблиці. Тьотя мені: "А як це Ви свого розміру не знаєте?" Я кажу, що свої параметри знаю, але у виробників розмірні сітки різняться, тому і мушу уточнити. Ще раз сказала, що панчохи, бежеві. Приносять щось. Я дивлюсь розмірну сітку, дивуюсь, бо параметри там інакші. А мені, виявляється, принесли замість панчіх "колготи для вагітних, бо Ви вагітна". Ладно, допросилась панчіх. Йду в роздягалку, і розумію, що задача не з легких - натягти компресійку серед дня СИДЯЧИ. З моїм величезним животом... майже анріал. Сиджу, пихчу. І тут - картіна маслом - шторка роздягалки відкривається на повну і тьотя кричить, що я неправильно вдягаю! Не те щоб я ніколи не танцювала стриптизу, але в мене був якийсь культурний шок. Я пояснила, що ношу ті панчохи вже 5 років і чудово знаю, як їх вдягати. І знаю також, що сидячи їх не вдягають. Тьотя фиркнула і закрила шторку. Загалом, купляти в них уже не дуже хотілось, але оскільки в нас на районі я вже все обійшла, українські панчохи з незлим тихим словом зносила до дірок, і можливість поїхати в якихось таких справах маю раз в ніколи... Маю панчохи, і маю зекономлені гроші
Дівчата, що можна від болю в горлі при ГВ? Вчора трохи поболювало, нині вже добряче, ще й захрипла. Толкового лікаря, на жаль, не маю.
Задишка. Мені просто нема повітря, ще в колінно-ліктьовій позиції можна жити, а сидіти, стояти і спати - один жах. Гемоглобін піднімається після фізіологічного зниження, а задишка посилюється. Таке враження, що тепер у мене вибір: їсти або дихати. Бо навіть якщо поїм зовсім трошки, то задихаюсь до якихось прямо лякаючих станів. Звісно, що і голодною ходити не буду, тим більше що натще вранці голова дуже крутиться. Загалом, що далі, то веселіше А, ну і різко не сідаю - з багатьох причин, а одна з них - коли живіт ще більше випирає вперед, здаєтсься, що пупок не витримає і відірветься. Серйозно, тримаю його руками
Ласкаво просимо в клуб задишників. В мене вона почалася в жовтні, чи що, через бронхіти застуди. Так і ходжу. Тому певно і не набираю багато, то або їсти, або дихати. Але зараз стало легше останніх кілька тижнів.
в мене у листопаді, також через кашель... ну то прикольно тобі а я набираю в мене на 28 тижні стало легше, бо виражено опустився живіт. А зараз знов підріс догори...