Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Karinos у вас підтримки ЗАБАГАТО. Ви навіть не усвідомлюєте, що означає « без підтримки чоловіка і батьків».
    А як ви будете обирати роботу? Там де двіжовий колектив? Он в мого чоловіка колектив величезний, а за 5 років ні одної п’янки чи корпоративу на роботі. Як вам такий трапиться знов будете жалітись, що вас на роботі ніхто не розуміє?
    Тут ви співчуття не знайдете. Бо принесли надумані проблеми, а ігноруєте реальні. Може вертайтесь на фейсбучик, там аудиторія менш одностайна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Karinos

    Karinos New Member

    перша причина - це через скандали, оча зараз як йому щось не те, то бере ключі і йдез хати.
    Коли я прошу кудись вийти разом - він каже бери машину, і їдь куди хочеш, бери гроші скільки тобі потрібно, лиш мене не чіпай!
    От сьогодні відвідала косметолога, зробила чистку - кажу ну як тобі, а він каже ніяк, це тебе не змінить, от і все. Він сам не хоче мінятися, бачить в мені скандалістку і недоліки, що я лиш про себе дбаю.
     
    • Смішно Смішно x 4
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Karinos навіть я бачу в вас скандалістку:girl_crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Altera

    Altera зачарована птуха

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Karinos

    Karinos New Member

    я заробляю, но цього вистачає тільки на власні потреби
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    а це не шоу, це у мене якась внутрішня дисгармонія
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Це дуже сумно. Чому так? Були якісь випадки, що він так думає? Чому йому байдужа Ваш вигляд? ...Ви знаєте причину, подію що вас віддалила?
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2018
  7. Altera

    Altera зачарована птуха

    можливо..не спорю.
    ну тоді Вам точно потрібна допомога спеціаліста - Вам тут вже надавали порад..
    Ну але ж Ви їх чути абсолютно не хочете..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я теж так бачу, що автор жодних порад не слухає і не сприймає абсолютно. Зате має час, щоб кожного дня, то на манікюр, то на шугарніг, то на чистки до косметолога ходити. А до речі, а то можна при вагітності чистки, чи шугарніг (бо я чомусь думала, що ні, але може помиляюся:)? @Karinos, а хто з дитиною сидить в той час, як ви оті всі салони краси відвідуєте? Ви ж не хочете залишати дитину зі свекрами, чи батьками. Чи коли вам вигідно (подбати про свій комфорт), то все можна?
    а яку саме кар'єру ви хочете? перекладача, чи будь-яку, де б був колектив, який часто гуляє, випиває? хочете саме кар'єри, чи бути фінансово незалежною від чоловіка? чоловік ж вам на все гроші дає, машину дає, щоб їздили куди хочете, цього мало? я чесно не розумію.. а ви так чітко свої плани можете сформулювати?) чи тут просто "хочу чогось такого, але чого саме не знаю, просто хочу і все?"?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    @Karinos, думаю, що Вам таки треба роботу. Кілька місяців почекайте, народіть дитину, знайдіть няню і - вперед. Від ранку до пізнього вечора. По головах до вершини кар'єри.
    А там і коханець-другий...
    І Мальдіви, і нічні гулянки.
    Головне - нічого не майте спільного з чоловіком, бо то на Вас зле впливає. Не беріть ні копійки, і батькам за хату помаленько віддавайте гроші. Вони відразу будуть більше Вами пишатися, ніж сестрою.
    Мета у Вас є. Вперед.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    «Я перекладач з тех обладнання» раніше написала форумлянка. Саме тому я впевнена, що вона не перекладач, 100%. Може вчилась, недовчилась. Не вірю, що перекладач технічних текстів (мануалів і т.д) міг би написати таку нісенітницю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    @ksenia, ?
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    давайте вже того чоловіка в студію, ми його тут жаліти будем, він того реально потребує (якшо він таки існує).

    а всьо решта... казала колись моя баба "бий по дупі йно смотри ци йше тепла"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  14. Karinos

    Karinos New Member

    ходжу тоды коли мала на заняттях, або в садку неповного дня. Хотіла б піти на додаткові курси по бухгалтерській справі плюс знання 2 мов англ і нім мов, щось в цьому плані
    А от недавно захотілося піти на курси нарощення вій, бо я це люблю, але зараз немаю часу
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    якщо чесно то я завжди після будь якої процедури питаю в чоловіка як що і до чого, можливо щоб увагу привернути, ну це якось так інстинктивно
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    а Ви знаєте, це ідея) Багато хто подумає що це нереально, але якщо сильно захотіти - можна в космос полетіти. В мене є мета і я буду йти, головне, щоб хтось повірив в мене
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    то щоб пришвидшити процес розлучення чи як? :girl_haha:Вам же на нього якби начхати (то щоб не сказати інакше :) ), то нащо цікавитися його думкою ще й в речах які йому явно 100 років не потрібні (як от робота косметолога)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну спробуйте тоді якісь онлайн курси іноземної мови, якщо ходити не маєте часу. Або запрошуйте репетитора додому. Зараз, поки ще не народилася друга дитина, то маєте час на саморозвиток, навчання. Читайте книги спеціалізовані (по тому, що цікавить), статті. Ну або просто книги.) Щоб робити кар'єру через рік треба починати вже сьогодні)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Для початку потрібен репетитор з української мови:girl_yes2:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  18. ksenia

    ksenia Member

    Перепрошую, то випадково.
     
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ой, дурдо-о-о-ом, дівчата! Просто нема слів. Нормальних, тих, за які не забанять =) Це реально випадок для психоаналітика, який кандидатську пише. Неоране поле роботи =)

    Єдине - мені надзвичайно шкода того чоловіка. Ну, якщо він взагалі в природі існує. А не ходить нікуди зі своєю дружиною - та, мабуть, жодна з тих, хто тут прокоментував, не пішла би. Чоловік, мабуть, вже всі лікті згриз собі, бідкаючись, нащо він влип по самі вуха у "це" (ну бо родиною таке життя важко назвати). Але ж тримається заради дитини.

    Висновок: до дупи весь марафет - нігтики, поголені ніжки і чисте личко, коли всередині - "запікано" нехороше слово. Покращувати характер треба замість чисток, вчитись бути жінкою, а не рідкісним стервом - замість шугарингу, боротись з егоїзмом - замість манікюру. Може, тоді хоч щось путнє виросте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Ой ні, без підтримки, то коли батьки квартиру не купують, з внуками не хочуть чи не можуть посидіти. А те що подруг нема, то можливо слід задуматися чому? Не факт, що примарна кар’єра і робота дадуть вам колектив для гульок, все залежить від вміння будувати стосунки з людьми. Якщо буде робота, то буде і побут і дитина чекати вдома ввечері, не факт, що буде час і можливість на гуляння. Загалом виглядає на те, що у вас забагато вільного часу на роздуми. Спробуйте зайняти себе на повну роботою і домашніми клопотами, буде менше часу на жалі і пошук винних в ситуації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3