Тоді не підкажу, як вона, бо в нас інша вчителька. Але якщо стосовно математики, то там всі вчительки хороші, є тільки один вчитель - то про нього відгуки недобрі. Плануєте вчитись в Євшані?
Ось в мене свекруха переживає, що її двоюрідний онук вже в школу пішов, а ми свого аж в 2019 році будем віддавати "переростка" . То може "школою" щось інакше зветься... типу останній рік в садочку. Але те, що звучало "пішов в школу" - це 100%.
Ні, лишаємося в Симоненка, але шукаємо репетитора з математики, а я категорично проти того, щоб брати репетитора з тої школи, де вчиться дитина. А цю вчительку чоловікові хтось рекомендував.
Можете брати будь-яку, всі нормальні. А як вам ваша гімназія? Я шукала своій молодшій школу, заходила у вашу гімназію, мені вона дуже сподобалась, така доглянута, по рейтингам навіть краща за Євшан, єдине - поглибнене вивчення німецькоі
Ця підготовка обовязкова? Це типу садочок при школі? У мене діти не садочкові, тільки на гуртки періодично раз-два в тиждень ходять. Без цієї підготовки в школу приймають? (Букви, цифри, читати, рахувати, логіка, малювати....я вчу вдома)
звысно приймають))) у нас при школі щось типу підготовки, сказали, що ходити необов'язково. Це більш адаптаційні заняття - щоб звикнути до школи, звикнути сидіти чемно 30 хв.уроку і т.д. Зараз наче модно ходити на приватні платні підготовки))), хоча я бачу, що занять в садочку ( у нас кожного дня по 3 - математика, письмо, логіка, природознавство, малювання) і занять вдома ( читання і письмо, логічні завдання в спец.книгах) достатньо. Діти під кінець року зрівняються, і ті, хто прийшов читаючи, і ті, хто ледь букви знав.
Є різні батьки. Я особисто бачила в списках на вступ дітей, яким на 1 вересня не було 6 років. Мотивація різна: цього року вчителька хороша набирає або дитина читає-рахує, нема чого ще рік в садку сидіти. З нами на спорт хлопчик ходить, теж пішов в 5,9 років. І співробітниці внучка. За правилами, в таких випадках треба згоду в УО отримати, але думаю, якщо дуже треба, можна "порішати"
@Freedom UK старший син піде в 7 і 1 міс, довго вагалася чи не дати його у 2018, але зрозуміла, що краще пізніше, навчання на разі його мало цікавить, хіба математика. То я і не змушую.
Мій пішов в 7 років і не шкодую ні дня. Зовсім інша дитина. Більше того, наша директриса і не хоче 6-річок, відговорює батьків, якщо дитині на 1 вересня менше 6, 5 років. Вміння читати-писати - не важливі, треба дивитися на психологічну зрілість.
Вважаю, що 6,1міс. цілком нормально йти в школу. Розумію коли діти з листопада, грудня, тоді інакше не виходить. В повних 6 років майже кожна дитина нормально адаптовується до навчального процесу. Коли моя донька йшла у перший клас у 6р., мені вона виглядала самою маленькою( з кінця червня), не вміла ні читати, ні писати, під кінець навчального року, писала і читала на відмінно. За те, з її мозгами, я не уявляю що б вона робила зараз в школі, якби пішла в 7 р., хіба деградувала.До речі в класі були діти з різницею у два роки, в загальному то навіть не помітно, хіба кожного розглядати зокрема. Та і зараз діти дуже розвинені, тому більше схильна до того, щоб давати дитину до школи у повних 6 років. Звичайно, батькам вирішувати, коли дитині йти до школи.
У мене зі старшою дитиною була дилема, вона з жовтня. Цілий рік думала, дала в 6 і 10 і не пожаліла. Мені тоді про це говорили, а тепер вже чіткіше це сама бачу, що справа не у навчанні, а у вмінні адаптуватися, у меншій сором'язливості, меншій втомлюваності, вмінні будувати стосунки. Деякі речі, яким треба прицільно вчитися в більш ранньому віці, приходять самі пізніше без зусиль. Хоча маємо в родині дуже позитивний приклад, коли дитина пішла в 5 і 10. Меншому 6 було в лютому, пішов в 6 з половиною. Теж ОК, його пізніше давати не збиралася.
@Козенятко я власне писала про цікавість до навчання, бажання вчитися, вміння налагоджувати стосунки з іншими дітками. В когось це виникає швидше, в когось пізніше, всі дітки індивідуальні. Мій старший син інтроверт, як на свій темперамент він чудово ладнає з дітками в садочку, але садочок приватний і перебуває він там 5 годин в день, такий садочок. Тому саме старшого сина я віддам у школу в 7 років. А ось молодший повна його протилежність, спокійно займається англійською у групці трьохрічок у свої 2,4 роки. В нього ДН 6 вересня і я ще вагаюся коли давати його в школу, буде видно
Дівчата, хто з Франківського району, порадьте загальноосвітню школу, неподалік Нового Цуму, щоб адекватний директор. Хочу малого дати на інклюзію за пропискою, бо наша школа то капєц повний. Та каторга з довозкою не вартує того "цирку". Можливо можете порадити вчительку, планую на 2 клас переводити малого.
Це залежить від дитини і все тут. Середня моя зараз в 4 роки і 2 міс (завдяки старшій) освоює основи читання і маю підозру, що в 5 буде нормально читати, рахувати і щось там лепетати англійською, але в 5 і 9 міс я її в школу не дам, бо емоційно вона 100% не доросте до колективу і вчителів в цьому віці. Тому я б не говорила так категорично, що в 6 чи в 6 з копійками нормально йти в школу. В класі старшої є діти, які пішли в майже 7 і важко їм і концентруватися, і комунікувати.
Та от власне чи в 6 чи в 7 років, дуже аж ролі не відіграє, бо насамперед залежить від характеру конкретної дитини, від її емоційної складової, і такого всякого решта. Тому робити прив'язку конкретно до віку, то не є дуже правильно. Є діти і в 10 років, які собі не можуть дати ради ні в чому (в загальному), але є батьки, які мають допомогти своїй дитині, не залежно від віку.
Ви якось в одному реченні пишете одне, а в наступному - інше. Якщо емоційно дитина неготова йти в 6 років в школу, то не треба її вести, в потім мужньо допомагати з наслідками чи водити до психолога. В 99% випадків достатньо просто почекати рік. Тобто цифра таки має значення для кожної конкретної дитини.