маю знайому яка перехворіла ще в підлітковому віці, то вона казала що в неї після щеплення навіть знаку не було. Те що зараз масово хворіють то є багато чинників. Також знаю людей які вилічились , тобто лікування підібрали. Є просто багато які не лікуються, особливо з відкритою формою, і вони розносять то все і тим самим виходить що щеплення неефективні. Хоча невідомо скільки би було хворих, якби не було щеплень. Питань більше ніж відповідей(
Ага, якщо бути точним, то відповідей не те що менше, їх взагалі практично нема ((( Я ще пам'ятаю ті часи, коли приходила медсестра на уроці, всі закочували чемно рукавчики і вона всім одним пістолетом робила пробу манту, (яка там згода батьків, ніхто нікого не питав) за кілька днів приходила з лінійкою і міряла. Тобто це все постійно контролювалося. Але виходить щось не дуже допомогло. А от там де не роблять нема проблеми.
Ага, особливо з наявністю щеплень. Коли лікарі лікують бронхіт, трахеїт, фарингіт, алергію, поки я не здогадуюся, що то кашлюк.
БЦЖ захищає лише від 2х смертельно небезпечних видів туберкульозу. Всі інші - спосіб життя і гігієна. З віком людина зустрічається з тими іншими паличками, якщо зловив трошки - організм поборов і виробились антитіла, якщо в тюрмі є хтось з відкритою формою - виділяє багато паличок - то майже 100% в тих умовах сусід зловить і не зможе перебороти. І Так, багато в нас не лікуються, бо до останнього не знають про свій діагноз і розносять палички по транспорту і т.д. А деякі не витримують "комфорту" тубдиспансеру і втікають, не долікувавшись - отут їхня паличка недобита стає нечутливою до антибіотика і фсьо- вже розноситись буде та стійкіша до лікування форма. За кордоном лікують то все відповідальніше. Та й з діагностикою в нас так собі - хто сам робить раз на рік флюорографію? А за Союзу була обов'язкова примусова диспансеризація, то виявляли на раніх стадіях і лікували примусово, там було не втекти з тублікарні... За кордоном де є страховка, ти мусиш якісь мінімальні обстеження проходить превентивно, в нас же йдуть в поліклініки коли вже припече. Бо така довіра до медицини, лікуються з телевізора. То так, роздуми на тему...
Так от мене цікавить чому він не зник у той період коли всі поголовно були щеплені і ще й примусово лікували. Це ж тривало не десять і навіть не двадцять років.
Імунолог окрім обов'язкових щеплень рекомендувала нам ще щеплення від вітрянки, кок-вірусів та пневмококу (кожна має вартість не маленьку). От і думай чи це вона про тебе так піклується чи собі "бонуси" створює.
Дівчата, хто щепився закордоном. Там теж вимагають бцж перед будь-яким щепленням? В мене, до речі, нема рубця від бцж. В 1-2 класах був такий набряк від манту, що відправили в диспансер на обстеження. Мама там ледь не посивіла. Нічого не виявили. Не знаю, що це означає.
В мого сина теж алергія на манту була. Нічого, стояли трохи на обліку, але бцж казали не робити. Що цікаво для мене- казали перед будь - яким щепленням 5 днів попити супрастин і 5 днів після (!!!!). Це щоб не було реакції на прививку. Нормально? А після 5 днів будь - яка алергія уже не прив'язується до щеплення.
Ні. Правда ми малого щепили в приватній клініці, то там заявили, що щеплення це приватна справа сім*ї, і вони можуть хіба рекомендувати, але не вимагади. Хоча в польщі санстанція присилає штрафи да порушення графіків щеплення. Перед щепленням обовязковим є огляд педіатра і бажано магати готовий аналіз крові, щоб не чекати. Там де щепили малого, педіатр оглянула його з голови до ніг ( буквально) , окріс стандартниї температури, ваги, росту, зіву, носа, вух, очей. Хоча, може то така лікар, не знаю. Ще що мене здивувало, що в них прийом паціжнтів на щеплення відмежований в часі від прийому хворих. До речі, стосовно малої в лікарні робили повну вірусологічну і інфекційну панель, зразу сказали, що дитина без щеплень. Їх не цікавило жодне окрім гепатиту, лікарі не говорили досі про жодне необхідне, лишень раз цікавилися чи я годую ще грудьми і чи хворіла вітрянкою, бо хтось на денний відділ привів дитину з вітрянкою
В Італії нема такого. Вакцинація проти туберкульозу не належить ні до обов'язкових, ні до рекомендованих щеплень.
В Польщі аналіз крові не роблять перед щепленням --- дописи об"єднано, Jan 20, 2018 --- В мене теж нема, завжди мене це дивувало і я так і до кінця не знаю, чи маю я ту прививку. Манту завжди не давало жодноі реакції, взагалі не було видно нічого...
Ми робили все по графіку в Польщі. Безкоштовний курс для застрахованих. То роблять кілька прививок за раз. Бцж(від туберкульозу) колять обовязково при народженні. Кілька місяців тому показувпли по тв, що одну сімю обмежили в батьківських правах, за те що відмовились від прививок в роддомі. Ніразу не чула про практику відмови від щеплень. Можливо для "медичних(щеплення)" туристів вимоги інші ніж для громадян. У нас в поліклініці діток здорових і діток зворих приймають в різних приміщеннях. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Мені казали, що після огляду педіатра при потребі направляють, правда потрібно буде чекати. Але так як 1. я за все плачу, двічі відвідувати лікаря трохи накладно, а вже по аналізу крові я можу хрч якось орієнтуватися. 2. Ми перебували не в дуже домашньому середовищі і малий має завжди сопливу "акліматизацію", так як ми не вдома, я це тримаю під контролем, бо кожен пчих в лікарні дорого коштує. Відчула сама, коли загримотіла в лікарню. 3. Він алергічний, тому я не вважаю ок робити щеплення, коли підвищені еозинофіли. Ця педіатр нас не веде тривалий час і деталей не знає, тому я вважаю, що в нашому випадку це виправдано. --- дописи об"єднано, Jan 20, 2018 --- Ви просто не цікавилися, точно є група в фб. І від щеплень відмовляються навіть в роддомі, і індивідуальний графік мають, тому таке.
Ну якщо вм були приватно і самі питали про аналіз, то ясно, що вонм можуть сказати робіть, платно певно. А я в лікаря на нфз, тобто по держ страхуванню і питала про аналіз, то на мене глянули круглими очима і сказали, що огляду вистачає --- дописи об"єднано, Jan 20, 2018 --- А потім повернули і ще та сім'я подала позов на лікарню на 500 тис злотих Є дуже багато насправді.
Я колись жила в одному містечку біля атомної станції, то там була гарна нова поліклініка, середа - був день здорової дитини , то всі щеплення призначались на середу , а також профілактичні огляди немовлят. Було окреме крило, де приймали виключно здорових дітей, і ДВА входи в поліклініку, на кожному написано "вхід для хворих дітей" та " вхід для здорових дітей". У Львові в поліклініках в старих районах міста таке нереально запровадити, а в тих новіших, що будовані спеціально як поліклініки, то могли б і продумати. Тоді було би не так страшно вести дитину на щеплення, ризикуючи підхопити в коридорі ГРВІ від хворих дітей.
Я завчасно цікавилася, що потрібно. За їхніми словами, на аналіз відправляють при потребі. За згаданими вище пунктами і тим, що мені треба було за той час зробити вакцинацію і ревакцинацію, і зробити то в польщі, в цей раз чи наступний, то я просто пішла в алаб і самі здали аналіз. Принесла готовий лікарю.
А та вакцина, що приватно, вона якась інша, ніж в поліклініці? Бо, зважаючи на те, що відповідну ліцензію має не так багато фармкомпаній, завжди підозрювала, що різниця тільки в тому, хто за неї заплатив.
є що декілька виробників однієї вакцини, і якщо приватна клініка купила якось сама то використовує, чи в мережі аптек є.