Morbillo in Italia: bollettino settimanale щодо Італії, то ось тут написано, що 88 % з тих, хто захворів були нещеплені і 6 % хто отримав одну дозу вакцини.
тобто фактично зараз і всі дорослі, які невакциновані взагалі або не зробили ревакцинацію в останні 10років(а це, думаю, більшість) теж "під загрозою"? коліжанка хворіла в 21рік. дуже важко перенесла. я з нею спілкувалася до появи симптомів хвороби(разом писали диплом) і не заразилася. тому роблю висновок, що багато залежить від імунітету. тому їмо вітаміни(яблука-мандарини) і сподіваємося на краще. хоча ситуація напружує таки...
Якщо не помиляюсь, саме проти кору ревакцинація не пропонується дорослим, які отримали всі потрібні щеплення в дитинстві. От проти дифтерії/правця - так. Мене дільнична запрошувала, але це було років, мабуть, 5 назад - і я тоді була категоричною противницею щеплень. Потім, з часом, точка зору змінилась на протилежну. Хтось із МОЗ рекомендував тим, хто переживає, що не має імунітету, здати аналіз крові на антитіла до кору. Якщо вони є - тоді порядок. Якщо нема - тоді, можливо, доцільно ревакцинуватись. Я пару років назад здавала на антитіла до краснухи - показало, що маю предостатньо антитіл (тобто імунітет є).
і не всі є сприйнятливі до кору, я сиділа поруч з людиною хворою на кір за одним комп'ютером до останнього (вдень ми ще разом працювали, а увечері у неї вже піднялась температура). Чому я не захворіла - не знаю, ревакцинація якщо і була то десь >10 років до того. В дитинстві кором не хворіла.
Якраз прочитала, що реально кором хворіють більше 90 відсотків всього населення, просто у багатьох захворювання не проявляється. То ж перед тим як робити щеплення треба здати кров на антитіла, якщо є, то організм вже був знайомий з інфекцією і щеплення не треба. --- дописи об"єднано, Jan 13, 2018 --- Ось, знайшла КОМУ ВЫГОДНА ВСПЫШКА КОРИ? На самом деле все очень просто… Но маятник уже запущен — инфекционист — Politikan
вирішили здати аналіз на антитіла. взагалі вважаю, що перед будь-якими вакцинаціями слід спершу перевірити наявність антитіл. а не всіх масово лякати і колоти
Де плануєте? Щойно бачила розпорядження по Ів.Франківську. Канікули продовжили на тиждень, невакцинованим заборонили ходити в садки і позашкільні заклади.
Я теж спершу мала такі пориви. Але от зараз думаю, що воно мені дасть? Ну покаже аналіз відсутність антитіл або малу кількість. І що? Та, певно, нічого ))) Все одно нічого це не змінити, бо щеплення не планую робити. До речі, останнє щеплення від кору мені робили на 5 курсі універу, то 12 років тому. Чоловік кором хворів. Найбільше переживаю за малого. Він після вітрянки мав такі паршиві ускладнення, то кору дуже боюсь.
напружує нагнітання ситуації. паніка- велика сила. Щоб не панікувати- підніміть статистику захворюваності на кір у попередні роки циклічних спалахів: 2012- 12000, 2006-42000. 2001- 16 000. В минулому 2017- 4782 чол. Навіть у попредні роки не говорили про епідмію. То чому зараз так нагнітають? --- дописи об"єднано, Jan 15, 2018 --- 1344 випадки за 2017 рік по статистиці вікова група хворих приблизно однакова :50х50дітей і дорослих. тут ще така фігня з вакциною Проіорікс. Є однодозні флакони, дводозні і 10-ти дозні. В ідеалі має бут так: відкрили флакон- одразу провакцинували. З однодозними проблем не мало би виникати. А от з дво- чи 10-ти дозними? Відкрили флакон, вкололи одній людні. А далі та вакцина стоїть певний час і чекає на наступного потенційного клієнта. Так само по розприділенню вірусів-збудників у вакцині: як визначити, скільки їх отримала одна людина, скільки друга... У флаконі то вони нерівномірно розприділені.
так. в 70-х уж щепили від кору. Але не щепили від краснухи та паротиту- комплексні вакцини почали застосовувати у нас у 80-х. А покоління "60-ників" не не щепили від кору. тому ті, хто народився у 60-і, кором в більшості випадків перехворіли ще в садочку, отримавши пожиттєвий імунітет. тому серед вікової групи тих, кому зараз під 50-і більше років- практично немає випадків. --- дописи об"єднано, Jan 15, 2018 --- специфічнго лікування немає. це вірус і лікується як вірус- симптоматично у неї є якась статистика? бо по тим даним, що дають з різних областей, то к-ть госпіталізованих щеплених- не менша. Відповідно, протікає у них не легше. випадків стане більше, якщомасово оце зараз щеплені в цей час підуть по дитячим колективам. КПК- жива вакцина. Може викликати т.зв. поствакцинальний кір, як реакцію організму ( тобто щеплений "хворіє" на 7 і далі день після вакцинації у легкій формі із легкою симптоматикою кору, але може інфікувати інших. Зима- ослаблені організми авітамінозами і т.д... .
ось цей момент мене найбільше цікавив. справа в тому, що малий мій щеплений, але одноразово. а наскільки мені відомо, то у 6 років треба робити ревакцинацію. я би її зробила, проте переживаю за себе. адже для вагітних є дуже небезпечний цей вірус (хоч я і щеплена теж, але вже більше 15 років тому, а це явно не гарантує, що я не можу захворіти). я правильно розумію, що це жива вакцина, відповідно зараз дитину мені щепити не можна?
а у випадку відсутності - будете робити щеплення? Чи просто для себе? Бо ще врахуйте, що антитіла виробляться аж на третій тиждень, а той пізніше. Тобто будете відносно захищені вже ближче до весни. але всі летальні випадки - нещеплені. Лиш одна дівчина 17 років щеплена один раз. І чомусь всі випадки - з Одеської області. напевно тому, що зараз вакцина є доступна в поліклініках. А тоді сиділи тихенько, бо вакцин не було. --- дописи об"єднано, Jan 15, 2018 --- під час масової вакцинації від поліо(кілька років тому, після отих випадків на Закарпатті), теж казали про поствакцинну небезпеку щойнопривитих(прокапаних). Але випадків наче не було більше.
мій педіатр каже за реально щеплених, зі свого лікарського досвіду. А статистика таких даних, нажаль не надає, хто був реально щеплений, а хто тільки "на папері". знову ж таки, зі слів мого педіатра, цей поствакцинальний кір, не заразний. Але я не вникала детально, бо мені не актуально. Мене хвилює менша моя дитина. Бо забираємо кожен день старшого зі школи, і дуже не хочу, щоб вона в такому віці(їй майже рік) зустрілась з цією хворобою( На разі вирішила просто не заходити з нею в приміщення школи, чекаємо старшого на вулиці. Іншої "профілактики" не знаю)
Хіба вони померли від кору? Вони померли від ускладнень. А ускладнення - це невірна тактика лікування вірусної хвороби і відсутність контролю перебігу в додачу на ослаблений імунітет після вірусу. Якщо називатм кір тим, чим він є, - вірусом, стає значно зрозуміліше, що відбувається. Принаймі мені.
Але страшніше звучить, що від кору, правда? От написали б, що не проводилася відповідний огляд хворого, в стаціонар доправили запізно, там капали глюкозку, поки куплялися ліки і стало вже зовсім зле, і ту пневмонію не подолали (умовно). Так ні, прийшов кір, піднялася температура, на 3 день зразу каюк. Які саме, гострі чи постійні? Я так хотіла здати аналіз малому на коклюш, бо лікар перед щепленням при розпитуванні що і як, запідозрила що малий переніс легку форму або паракоклюш, що ймовірніше, бо довго і нудно безперестанку кашляли і заходилися до блювоти всі дорослі, які хворіли коклюшем 50р тому і мій щеплений чоловік. Але та лабораторія аналіз відправляла в німеччину (якщо я правильно зрозуміло) і коштував відповідно. Я ще досі не вирішила. Думаю когось попитатися. До речі, вартує здати аналізи на алергію до яєчного і молочного білка перед щепленням. Я деколи тішуся, коли кажуть, що мама знає, ну може так, але не всі їдять омлет щодня і не у всіх діти спухають після нього.
Більш, ніж переконана - паніка нагнітається штучно. Періодична поява кору була завжди, незалежно від рівня охопленості вакцинацією, просто в поліклініках в деякі періоди не було вакцини, а тепер є і її треба використати. На сторінці Супрун у ФБ кілька рекламних роликів "за вакцинацію", під якими видаляються "непотрібні" коменти. А, головне, всі медіа кричать, як то страшно без щеплень в період "спалаху", а про те, як швидко розпізнати хворобу і які мають бути перші дії, щоб її не розносити і не чекати ускладнень не пише ніхто.
от власне Я хворіла у 18, з ускладненнями, але я реально робила "все, що не можна". Перші ознаки (ще інкубаційний період) запивала "протигрипозними" чаями в поїздках. Нічне безсоння списувала на нерви, але по факту причина була в температурі. Гострий стан також "хапнув" мене в поїздці, ще і взимку. В очікуванні потяга до Львова протусила від 12 до 17 на морозі з температурою поза 40. Добре, що знала про пиття і ходила з пляшкою мінералки. Додому потрапила з Т 41. Висипка у мене була лише на животі, вже наступного дня трохи на шиї, але майже одразу зникла. Добре, що лікар встигла побачити. Ускладнення - ревматизм.
І чомусь ніхто не розказує як поводитись з тим вірусом. Моя мама в дитинстві хворіла, та в той час всі діти хворіли кором. І вона чомусь добре знає, що то ні в якому разі не можна мочити водою і виходити на двір , щоб часом не застудити. Комусь ця ситуація дуже вигідна...