У мене сестра і колега купили нещодавно по фольксвагену туран. Він є в різних комплектаціях заднього ряду сидінь. Всім поки подобається
Погоджуюсь. Зі всіх запропонованих до того варіантів, вважаю найбільш вдалим вибором. Мій знайомий також собі нещодавно купив. Сказав, що після гольфу, в нього "відкрились очі", що може бути так комфортно.
Та то дуже життєве питання. Ви би бачили очі людей як вони бачать три крісла дитячих на задньому сидінні і як ми їх туди всіх саджаємо. (І собаку в багажник гггг).
Ми як в тому фільмі - впіхньом. В нас зараз два крісла групи 2-3-4 і одне 0-1 паски пристібати старшим дітям - це ціле мистецтво. Машина Форд ф'южн. Друге крісло "старшої" групи я вже дуже уважно вибирала по ширині.
Land Rover Discovery 3, семимісний. Чудове авто - велика, містка, комфортна, прохідна всюююди) єдине - нормально так "їсть".
як народилась найменша купили бус, чоловік дуже класно зробив , є диван і два крісла які знімаються. Я за кермом не їзджу, чоловікові зручно. в нас дизель. Як старша поїхала вчитись , то повернулись до нашої любимої кіа сід. Ми навіть в Португалію нею їздили 3500 км в одну сторону. кіа на газу.
Та.... Діти на задньому сидінні, ми спереду. В Шкоду Рапід влазимо, але приглядаємось до чогось побільше. З кріслами не так просто, мусять бути всі вузькі, аби влізлися )) Коротше, теж постою послухаю Чисто моя думка, семимісне щось було би добре. Але воно все "жере" добряче. --- дописи об"єднано, Jan 8, 2018 --- О, до речі, про таксі. Бувають водії таксі, які дуже не люблять, коли багато дітей. Мої діти чемні і виховані. Інколи приходиться брати такі. Раз викликала Убер і водій нервувався, що аж четверо дітей "впихнула" йому в машину. За що ще й оцінку мені знизив. Але частіше водії навпаки - дуже навіть милуються ))Вже би якось вказували в профілі аби я їх відхиляла чи що, оці "любителі" дітей.
В мене діти всі малі. Ще нескоро без крісел можна буде возити. А таксисти бувають уроди, так. Один мені виговорював, коли я їхала сильно вагітна з ОДНІЄЮ дитиною, бо дитина хотіла водити пальчиком по склі. І ще крутять носом коли я виходжу з своїм кріслом. Бо то ж дооовго його причіпляти. Та ясно зо довго з дитиною на руках, а вони самі не вміють. *це з твору на тему: чому я не їжджу більше на таксі, особливо з дітьми*.
Toyota Land Cruiser, Toyota Highlander, Honda Pilot - це такі, що наверняка. Місця багато, слугують добре. Я хочу Highlander в майбутньому, бо нам 1 автокрісло влазить ( toyota camry), більше дітей поки нема. АЛЕ багажника мало, я люблю так, щоб можна було все підряд в багажник погрузити)
я з одним) водії хіба заглядають чи малий не мастить їм машину взуттям. ну він старається))) малий бувало і верещав, і лягав в ногах, бувало і рот не закривався всю дорогу - не було жодного разу зауважень. може на Убері і знижували оцінки, не знаю)
Я лиш з одним, але куми купили зараз собі пижика 5008. Семимісний чудовий автомобіль) Вона така здоровезна всередині! А нова модель 5008 так взагалі красуня Ну і я ніжно люблю пежо) І там класно тими кріслами можна бавитись, як пазлами. Середнє другого ряду поклав і всі 4 дитини в чудовому обзорі для батьків.
А то він мені не робив зауважень, просто коли побачив, що я іду з 4 малими дітьми, то став під ніс фиркати ))) Мол, понапихала йому машину дитсадом. Та я і коли маршруткою їду, то люди частенько псіхують, бо їх нервує, що я з купою дітей заходжу )) Але то далеко не всі такі. До речі, останнім часом доводилося стикатися і з молодими людьми "чайлдфрі" ( в основному, дівчата років 16-20).
я не дуже, а мій чоловік дуже. каже, що то невбиваєма машина. мені хайлендер більш до душі. І ціна його теж більш. ну і Ауді, Пежо теж недешеві, а обслуговування Пежо - то взагалі пісня... ну таке, я ніжно любила шкоду октавію, але в класі SUV нема нічо. І я тепер впевнилася, що брати нову-нову модель (не перевірену часом) не вартує. Ми взяли, і ой як пожаліли. Стільки недоробок, провтиків і т.д. Тому деколи і бу лендкрузер варіант
Я не хочу І дітей не маю і Крузер не хочу. Хочу ВМW Х6 (біленький) і 4 дітей А по факту маю тільки чорну Тойоту Королу, в яку на заднє сидіння влазить 1 автокрісло і 2 шт. меншесередньостатистичного дорослих дупка-до-дупки угу