ну, пишуть що контролюють що закупляють. Тобто йде співпраця з конкретними постачальниками і їх контроль. А щодо свинини ви впевнені?
Звичайно, що не впевнена на 100)))) Але свого часу шукала і читала багато різних джерел щодо цього питання. Про свинину і її "несприятливість" щодо антиб. писало не одне джерело. Тобто свинка росте не так добре на них, як інша живність. Тому не всі фермери витрачаються на анти. для неї, не завжди це вигідно. ну і ще такий момент я запам'ятала. Птиці дають багато антиб. препаратів, бо це добре сприяє "яйцекладності"(ну ви зрозуміли про що я, вибачте, іншого слова не підібрала). Тобто якщо свинці, корівці, кролику вже не досипають препаратів, то індичці, курочці і т.д. дають, щоб добре неслась. Тобто між фермер. свинкою і фермер. індичкою краще обрати першу. Ну але знову ж таки, це лише різні інтернет-джерела. В т.ч. для проффермерів.
одне діло антибіотики, друге - гормони. Адже на гормонах ростуть швидко і набирають швидко (більше кг, швидше - більше прибутку) Ви точно про антибіотики говорите? Бо якось вони трохи ні в тин ні в ворота.
про гормони нічого не скажу. Не знаю, не читала. Так, про антибіотики. Зараз спробую знайти щось в неті. Може згадаю, де саме я читала. знайшла. небагато і не те джерело, де я читала. Але отак загалом. А щодо гормонів ще мені розкажіть. Бо не читала. Использование антибиотиков для ускорения роста и повышения продуктивности птицы
Я в шокови. Індик на 20 кг 0_0. Це якась порода? Моя свекруха найбільшого мала на 4 кг(прості індики), а бройлери -6-7кг.(вже все продала)). Індика дуже важко виходити. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Так свиней, ніби, преміксом годують. То щось таке, що свиня їсть і майже, перепрошую, не какає. Колись співробітник тим преміксом свиню годував, ну був час коли то добро було популярне, так як галіна бланка чи Мівіна. То казав, що росте дуже добре, а м'ясо просто караул. Різниця між нормально годованою свинею і годованою тим преміксом просто колосальна. То ми не відчуваємо, ну бо нормального м'яса вже давно не бачили, а хто вирощує чи той знає. Хоч мені здається, що телятину краще купувати, все ж травичку корівка їсть а не що попало як свиня. А гормони, антибіотики всі дають. Не вірю що то, що на продаж може бути чистим. --- дописи об"єднано, Dec 27, 2017 --- А що Ви маєте на увазі, те саме що на великому? Всеодно годують хіматурою як на великих фермах чи як?
Та ні, норм індик і під 30 дотягує, залежить чим годують, чи дають зерно ( я не говорю про премікси), скільки часу годують. Щойно звірилася з гуглом, то найдрібніші якісь є по 4-6 кг, потім в межах 15-20 кг, і далі широкогруді до30. Перший сайт про відгодівлю індика за 150 днів, звичайно сподобався, але там теж є певні норми. Ну і згадаймо, що в американців індичка, то таки деколи і в духовку нашу не влізла б. Я розумію, що в них годованаперегодована, але ну , на 6 кг індик, то якось, мало...
Погуглила. То добавка до комбікорму. Ну але ж то класична схема, навіть зараз - корм плюс добавка для "покращення". Хіба ні? Ну може хто приватно для своїх вирощує, тоді може уникає. А так - то однакова схема. ну от власне про що йдеться в темі...де би то знайти фермерів, які того всього уникають. Хоч щось мені підказує, що ніде)) Ну бо фермерство - це все ж таки прибуткова організація. А не благодійна. Особливо якщо у великих масштабах і з рекламною кампанією. Тому там в першу чергу дбають про прибуток.
Не зовсім. Я деколи восени і взимку навіть би ок сприйняла скажемо вітаміни, які можна купити окремо і додати до корму, але якось не готовий премікс, просто тому, що ніхто ж не париться сушити кропиву і іншу зелені, потім сікти і домішувати до корму, так само з кальцієм і тд. В нас дуже ..брудне..сільське господарство, тому дохнуть, навіть якщо небагато особин є, власне то є трохи проблема фермерських господарств, а не малих домашніх
Купую на базарі телятину, баранину і перепілку - то щиро вірю, що натуральне) А от свинину базарну чи магазинну зовсім не можу їсти - вона мені як картон. І курятина теж якась пластмасова на смак. Щодо господарів, то від родичів з села чула інше: якщо не вирощуєш суто на продаж на постійній основі, то спецкорми надто дорогі. Ну але треба знати в кого береш і вміти вибрати. Бо такій дитині асфальту як я запросто можна і здохлу курку підсунути.
Я написала, що то звичайний індик.Є, якісь породисті.Але ці нам цілком достойні, бо своє)). Бройлери також бомбезні були, годовані десь від липня(але куповані). Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Мої батьки вирощують для себе (онуків ) курей, качок, гусей. Беруть триденними пташенятами і годують. Перші місяці на комбікормах (щось звичайне універсальне недороге без стимуляторів чи АБ), потім зерно, полова, виварка з очисток картоплі-моркви, трава, хробаки, овочі, "для росту" - кукурудза. Ростуть повільніше, ніж фермерські. За рахунок кукурудзи - жирненькі. Виростають - і забій, в морозилку. По собівартості (є розрахунки по трьом рокам) виходить домашнє мясо птиці на 15-20% дорожче магазинного. Це при тому, що зернові, кукурудза купляється майже вдвічі дешевше середньо ринкових цін з віддалених сільських зерносховищ. При тому, птиця вимагає щоденної уваги. Зато ми знаємо, що їли пташечки. Дід вигодовує індиків теж за подібною схемою. 20 кг важить птиця при забої, чистим мясом без голови, лапок, нутрощів. Така порода. Індички менші не памятаю вагу. Смакові якості мені важко порівняти, я мясо їм мало, сильно не перебираю. Домашнє однозначно трохи жорсткіше і ароматніше (більш сильний запах..кому аромат )
Ну АТБ.... Низькі ціни відлякують . Іноді, дуже рідко я в районі атб, беру там дріжджі, висівки дієтичні, баунті, вафлі артек - бо дешево. Дуже розчарував Ашан в відділах овочів-фруктів, ледь вибрала більш-менш пристойні. Практикуємо останні місяці виїзджати на оптовий ринок і купляємо на місяць основне (крупи, овочі фрукти, риба морська, борошно, цукор, консерви, маргарин, ковбасні сирні вироби, сухофрукти-горіхи-бобові, спеції тощо). Воно свіжіше, дешевше, економія на бензині та часі, щоб щодня-через день не ганяти по супермаркетам. Але це при умові, що є де зберігати ті продукти . Ще раз на рік купляємо свинину (цілу або пів, з сіл), але поки морозилки переповнені, то на оптовому буквально кілька кг підкупили на свята. Кава, чай з-за кордону.
тільки я б не сказала, що низькі ціни відлякують, радше, навпаки власне, перераховані Вами продукти + ще якісь крупи, молочні продукти, ..... там і купуємо. Але точно не ковбаси, птицю, м'ясо,........ (про АТБ)
Дуже хороша практика та й можна якщо що то й продати порося, чи якщо виникло бажання завести то можна так і придбати нове поросля , для цього є на каталозі цілий розділ https://agrocatalog.info/ru/ads/porosata/130/ в якому якраз і продають поросят, а якщо треба щось інше то так само там є і інші розділи !
Привіт, друзі! Зазвичай, я маю багато роботи, тому я часто замовляю продукти онлайн і не ходжу на ринок. Мені особливо подобається онлайн-супермаркет ВізОК, там все швидко, смачно та корисно. Я зазвичай користуюся їхньою доставкою. Я хотів би порекомендувати вам також зайти на їхній сайт та переглянути каталог, можливо, ви знайдете щось цікаве. Там є багато дуже смачних продуктів.