Дати для чого? Щоб вам було спокійніше? Випийте заспокійливе. І, якщо на четверту добу не буде покращення, здайте кров.
В малого рік тому якраз був афтозний вірусний стоматит з гарячкою і відмовою від їжі та грудей. За три-чотири дні одужав. Все завдяки (реально!) варення з рожі (я давала йому смоктати з ложечки дуже часто) і мастила горло відваром шавлії. Без АБ. Купили Стоматидин, але він не знадобився. Ну і пити багато, дуже багато: вода, сушка, компоти несолодко.
Покритикуйте лікування. Лікуємо дитину, 11 місяців. Вірус (вчепила від мене). Температура 38-38,5. Збиваю коли 39 і вище нурофеном, бо їй вже дуже зле. Лікар виписала лаферобіон у свічках і вокар в каплях. Горло червоне. Аналізи зараз не можемо здати так як хворі обоє. Лаферобіон - противірусне, які зараз не рекомендують через недоведену ефективність. Вокар - гомеопатія. То точно буду давати, бо більше на горло нічого не можна. Ну і основне наше лікування - багато багато ГВ. Ваші думки?
Дівчата, дитині 1 рік і 2міс. має запалення 2х вух, сильний кашель ну ісоплі рікою, температури нема. виписали антибіотики від отиту. від кашля небулайзер інгаляціі кожні 4 год. Небулайзер я взагалі не можу йому робити, він верещить, тікає, виривається. не маю третьоі руки, щоб його тримати))) я пробувала багато разів, але це не варіант. Соплі промиваю сольовим розчином. Від кашлю даю сироп мед з плющем. Порадьте щось дієве від отиту і кашлю, крім АБ, будь ласочка.
а ви аналізи здавали? точно антибіотику не треба? Хоч наші лікарі АБ і без аналізів при болю в вухах виписують
Ми ще не здали аналізи, і я думаю, що аб треба. Питаю, може є якийсь дієвий додатковий засіб, який можна використовувати в разі чого, щоб не запускати. бо це вже другий раз запалення вуха. Я так розумію, що запалюється через постійні соплі. Тому, відчуваю, що це буде постійною проблемою. АБ не буду весь час давати, шукаю якийсь варіант більше як профілактику. Крім промивання носа, що ще можна робити?
Вушні краплі отипакс або отикаїн (вони обезболюють і знімають запалення) ми іноді отит не сильно запущений лише краплями для вух лікували. Технологія така - спочатку капаєте в ніс судинозвужуючі (нафтизин наприклад) при чому дитина лежить на боку і капаєте в нижню ніздрю, тоді перевертаєте голову і знову в нижню. Потім за 15-20 хв вже отикаїн. У випадку отиту судинозвужуючі в ніс важливі - вони знімають набряк і дають можливість вушним краплям потрапити куди треба. Ну але це не профілактика, а власне лікування отиту. Може бути. У нас перший отит був в 6 міс. Потім мали по 5 разів на рік (практично при кожній застуді ). Десь ближче до 2,5-3 років або переріс або навчився добре висякувати соплі нарешті так що вони не текли одразу у вухо.
Ну хіба навчить організм малюка не боротись з вірусами. Ну а нащо, дадуть свічку всеодно, нащо напрягатись