Грибовичі. Велика (я б сказала величезна) школа. Світло, в сенсі коридори освітлені (на відміну від 97), тихо. На таку площу учнів дуже мало. Відвели мене зразу до вчительки, яка набирає перший клас на наступний рік. Клас один, учнів кажуть буде 20. Вчителька справила приємне враження. Сказала приходити на підготовку-адаптацію з наступного тижня. Тепер буду думати, сьома дуже непогана, але ми не належимо туди територіально, якщо буде багато бажаючих, може не вистачити місця. Якось складно це. Мені б підійшла школа з Гамірного, Астрід Ліндгрен.
Так, з'ясувала я, що математика і українська в сина на достатньо хорошому рівні для другого гімназійного класу, можна пробувати (це тішить, що не все так погано у школі, і можна тут достатньо добре вчитись, без гімназії ) ) Але англійська... теперішній рівень такий, що є ризик бути посміховиськом для класу, який два роки посилено вивчав її щодня. З одного боку, можливо, мотивація для вивчення (наскільки можливо наздогнати), з другого — демотиватор, перевтома, руки опускаються і т.д. (особливо знаючи малого). Євшан — такий собі радикальний шанс вийти на пристойний рівень (хто зна, може й ЗНО з англійської для них буде обов'язкове), але при поглибленому вивченні математики ця додаткова задача все ускладнює. Чи не краще просто займатись індивідуально і не морочити собі голову (питання репетитора в районі Виговського-Патона ще актуальне).. Тоді лишається єдиний плюс за Євшан — учні та викладачі. Там діти не розвалюють школу на перерві, а ходять, на уроках тихо-тихо.. Це так, думки вголос..
Я б вам радила пробувати йти в євшан, може й до моєї малої попадете в клас. На перших порах буде тяжко, але нам на початку 5 класу було також тяжко, через 2-3 місяці попустить, можете зараз трохи позайматись додатково англійською, думаю за цей час можна все наздогнати. Мені подобається дисципліна у євшані, задають багато, але краще бути останнім серед кращих, аніж першим серед гірших. До нас після 5 класу прийшло 5 нових хлопчиків, всі нормально влились, ніхто з нікого не сміється.
Таке легке опитування - задля спортивного інтересу. І зовсім не обов'язково називати при цьому навчальний заклад, давати точні дані. Цікавлять ті класи (1-і), що навчаються цього року за пілотним проектом. Чи ваш клас (приміщення) отримав щось із матеріально-технічної бази для забезпечення втілення цього проекту - від держави?
Ходила в 93 школу питати. Не буде на наступний рік вступних тестів Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
Цікавіше буде, якщо на 60 місць - 80 бажаючих, які територіально належать до школи. Лотерея? А куди підуть навчатись ще 20 дітей? Враховуючи кількість новобудов.... Недаремно прийняли закон про домашню освіту.
Ну ті діти, які зараз не проходять конкурс, десь же ж вчаться. Мова в МОН спочатку йшла про те, щоб взагалі відмінити тестування в перший клас там, де воно є. А тепер починають хвостом крутити, замінюючи один конкурс на інший. Не здивуюсь, якщо просто пролобіювали кому треба. Мало б бути щось типу електронної черги як в садок. Бо до прописки прив'язуватися взагалі неефективно - купа народу на зйомних квартирах, ні один орендодавець в себе не пропише.
думаю варто зробити акт фактичного проживання. Я до прикладу прописана в іншій області.Діти тут. Але якби були там, то в школу за 100 км?
Так, а ну розкажіть мені будь ласка, трохи більше про 77 школу..Ми мешкаємо зовсім поруч з цією школою, буквально через стадіон перебігти))) Наступного року нам у перший клас і я в роздумах - 77а ну зовсім поряд, 75та ніби краща. Чи вартує йти в 77 заради територіальної близькості, чи варто все ж пробувати в 75 ?
Пробуйте в 75, а там побачите. Основна проблема 77 — англійська, з нею дуже складно. Як варіант — самостійне вивчення, репетитори, курси... Інформатика — як пощастить з викладачем. До рівня решти предметів зауважень в принципі нема, хоча згадуючи, як нас вчили, не розумію, чому просте часом ускладнюють і заплутують дітей . Та часи , підручники і методики міняються, що буду казати .. Є кілька унікальних предметів )) Але більшість дітей не мотивовані до навчання, більшість викладачів «дарують» оцінки, більшість батьків взагалі всім цим не цікавляться.. Та якщо дитина досить відповідальна і свідома, це не критично, якщо ж потребує вимогливого контролю — 77 не найкращий варіант.
Мій син навчається в такому класі, поки що отримали лише навчальні матеріали з англійської, решту - навчальні матеріали з інших предметів, телевізор, проектор - чекаємо, коли будуть - невідомо. Наша вчителька працює на ентузіазмі, за матеріалами із сайту НУШ (частково роздруковує) на власному ноутбуці.
Знаю класи, де батьки скидалися і купували принтери, .... і т.д. тому й цікавить, чи держава хоч чимось забезпечує втілення цієї програми
Наразі лише обіцяють забезпечити. Ми нічого не скидалися і не купували, принтер залишився від попереднього класу, який цього року випустився.
Що чути про нововедення в освіті. Невже не буде спецшкіл? А ті діти, що зараз в спецшколах? як це має бути - вчили англійську і зараз мають перестати вчити на цьому рівні?