Або Жюстін — просто шарман... Сподобалось ще з часів серіалу «Перші поцілунки» ) А що не так з Антоніною? )
Антоніна представляється як щось ворогуюче, протидіюче. Оця приставка анти-. Ой, то така муть! Добре, що можна знайти опис імені, який більше сподобається.
Подібне читала про Оксан і Ксеній — кому гостя, кому гостинна, а кому чужа ввижається, негативний зміст )) Про «варварську» Варвару чула особисто: «як можна було так назвати: Варвара... варвари... жах!». Люди все щось побачать або дофантазують )
Варвара - чузоземка, не гречанка. Щось подібне з Ксенією. Тоді був Рим і Греція - і решта світу. Ну от вони і називали їх "не ми". Головне значення імені не першому гіршому сайтику "для мамочок" дивитися. І раптом виявиться, що і походження і значення імен "трохи" інші. Про те що люди можуть мати інші критерії вибору імені ніж його значення, я промовчу.
Зацікавила статистика, то ще глянула найрідкісніші й трішки прифігіла. Як на мене, деякі імена стали результатом неправильного написання або просто скорочення. Маю на увазі такі - Никита, Палип, Тедей, Катря... Ну я розумію, що батьки називають як хочуть свою дитину, але інколи і в словник корисно заглянути. Відкрила для себе нові, раніше не чувані, переважно старослов'янські імена - Ладомира, Яремія, Вогнедар... В таких іменах чується історія, як на мене, дуже промовисті імена, якісь сильні...
Осьо є якесь нове дослідження. Тепер Софія - найпоширеніше ім'я не лише в Україні, але й у цілому світі. У Мексиці, Швейцарії та Словаччині – яким є найпоширеніше жіноче ім’я у світі Я чомусь думала, що Анна або Марія.
Наталями у кінці 80-х називали певно через одну) у школі я була однією з 6-ти, в універі однією з 4-х, на роботі було нас троє Наталь) Зате зараз серед діток до 12 р. ніяких Наталь не знаю.
Я з тих, народжених на початку 80-х. В класі — 4 Наталі, 2 Мар'яни, 3 Ірини, 2 Олени. В групі — 2 Наталі, 7 Ірин, 2 Мар'яни.. Олена одна ). Давно не зустрічала діток з такими іменами..
На тернопільщині в кінці 80-тих найпопулярніші були Оксани, Наталі та Ірини. А ще Таня В класі була одна з 2, зато в групі - 4. Серед діток незнаю жодної Наталі чи Оксанки, лише одна Танічка знайома, і та живе в центральній Україні.
мене чомусь малознайомі люди раніше дуже часто кликали Наталею, навіть лікарка казала * знаю, як тебе звати, але так мені проситься ім"я Наталя*))
Я теж хотіла мати нормальне ім"я) Аж до універу не зустріла в оточенні жодної дівчинки Ярослави Я з 79-го. Багато Наталь, Ірин, Галин і Оксан. На роботі в мене колись майже на кожній кафедрі було по Оксані, і одного разу така епічна плутанина вийшла...