І я їм борщ і зупку, але варимо без квасолі. Бо чи то так співпало, що їла борщ з молодим горохом, але доня мучилась з коліками.
Я мріяла про капусняк, два місяці трималась, бо в малого були коліки, але потім здалася і нажерлася, бо аж мліла так хотіла І нічого, на квашену капусту реації не було.
Вже десь тиждень нічого не міняла в їжі, а малого вночі висипає тільки на верхніх повіках , тре очка .... до ранку проходить , як вирахувати на що реагує ? ввечері п"ю чай з ромашки +фенхель + зоологічне печиво ( печиво завжди купуємо одного виробника .... ) від народження не реагував ...
Фенхель при ГВ не варто, на зоологічне печиво теж може реагувати, але, якщо лише на повіках, то я би шукала щось не зв'язане з харчуванням
А чому не можна фенхель ? Я пила з першою і другою дитиною ??? Тільки на повіках , личко чисте . Що ще може бути ? Нічого не міняла ,перу тим самим гелевим порошком що від народження ....
Інформація, що фенхель збільшує лактацію не підтверджена, навпаки, кажуть, що він може її зменшувати, та містить речовини небажані для немовлят. З чим ще контактують очі і руки дитини - іграшки, постіль, ваш одяг, може, чимось змащуєте ручки, а він тре очі?
Ручки нічим не змащую , іграшками ще активно не бавиться хіба розглядає ? Часто гризе цілий кулачок, часом може зригнути трошки , то я витираю чистою пеленочкою руки . Може через те, що не мию йому руки після того ? Чоловік пояснює це тим , що ввечері тяжко йому заснути і тоді тре очка , то каже що сам собі натирає і того , коли годую вночі на повіках є висипка, а власне вночі вже бавиться годину-півтора і легше засинає , то вже очка не тре взагалі... якось так ...сама не вмію того описати ....
Про той фенхель... колись на основі нього робили в аптеках так звану "кропну водичку". Приписували для кращого звільнення діток від газів. То було як закон - я сама старшій давала... З молодшою дитиною я методом логічних умовиводів вирішила, раз немає укропної води, спробую чай з насіння фенхелю, через молоко попаде... По трошки то ж нічого не буде? Мала пукала так конкретно, помітно було зразу ефект. Але смак того гм ... чаю то щось мені було не то. То я і кинула ту справу. Купила Бебінос. Але направду, в деяких чаях "для лактації" фенхель присутній. А чи сприяють ті чаї, чи ні - може на психологічному рівні. Старша моя ще пострядянська доця була на г.в. заледво місяць, тому я вже менших дітей дуже хотіла годувати і була принаймі начитана. З малим то я буквально боролася, була невпевнена, молока мало, то ті чаї хіповські я користала. А з третьою то якось я вже знала, що зможу, але на всяк випадок чай був куплений. Знаєте, заледве одну пачку допила, лиш би не пропадав. Діти приблизно однакової ваги. Але Я ЗНАЛА ЩО ЗМОЖУ! Харчування було звичайне. Мабуть і психологічний стан і впевненість у собі мають значення.
Дівчата, поділіться актуальною інформацією Скільки грецьких горіхів корисно їсти при гв? (Дитині другий місяць почався, алергій нема)
Ось таке надибала... Волоські горіхи при грудному вигодовуванні Про них хотілося б розповісти окремо, тому щодо волоських горіхів існує одна помилка. Воно полягає в тому, що практично всі матусі вважають, що волоські горіхи для лактації – незамінний продукт. Багато жінок впевнені в тому, що ці горіхи здатні підвищувати жирність молока. І матусі насправді помічають, що після вживання горіхів молоко стає більш густим і насиченим. Насправді вся справа не в жирності. Звичайно, волоські горіхи збагачують молоко вітамінами та іншими необхідними речовинами, а також роблять його більш поживним. Але жирним молоко від волоських горіхів стає зовсім не набагато. Насправді ці горіхи роблять молоко в’язким. Чим більше матуся з’їсть волоських горіхів, тим вязче у неї буде молоко. Ну і, зрозуміло, що виглядати воно буде, як ми вже сказали, густим і насиченим. Волоські горіхи при грудному вигодовуванні дуже навіть потрібні. Вони здатні замінювати собою багато корисні продукти і неодмінно рекомендуються всім годуючим мамам. Але їсти їх багато не можна унаслідок все тієї ж в’язкості, яку підвищують в молоці горіхи. Такому обмеженню є дві причини. Перша полягає в тому, що в’язке молоко може застоюватися в молочних протоках і викликати лактостаз. Друга причина в тому, що дитині, особливо новонародженому в’язке молоко висмоктувати дуже важко. Тому лікарі дозволяють годуючим мамам їсти не більше 1-2 волоських ядер на добу. А починати їсти горіхи краще після того як дитині виповниться два місяці.
А що реально хтось з мамі в перевіряє, яким "насиченим" стає молоко після певних продуктів? Я собі їм що мені хочеться, дитина смокче груди, я того молока в очі не бачу. Раз їсть і росте, значить все гаразд... Конкретно волоські горіхи люблю і їм скільки їсться. Їх тону і не з'їси. Лактостази мала тільки з першою дитиною і то через нерви.
Дівчата, яку рибку їли на грудному в півтора місяця. Хек мені трохи проївся, хочу форелі річкової, та трохи вагаюсь.
Будь-яку смачну. Форель і річкову, і морську. Карасики свіжі. Горбуша с/м. Короп смердів мені, тому не йшов.
Десь після 1 місяця з рибного: хек, нототенія - на пароварці, тунець (обожнюю ) запечений в фользі, раз їла смажену мойву. Ще стейки зубатки, відварюю (дуже багато води при розморозці).
В першому посту цієї теми є теза Ок. А щодо кількості їжі? Чи впливає кількість, калораж на обєм молока, йоно якість? Пиття, знаю по собі, впливає . А от щодо їжі задумалась..
На "якість" молока впливає дитина - її стан здоров*я, вік, потреби, тощо. Є дослідження, які показують, що навіть протягом доби молоко змінюється. Молоко мами здорової дитини і тієї самої мами тієї самої дитини, але вже хворої - теж відрізняється. Організм мами через запахи, ще якісь шляхи "зчитує" стан дитини і виробляє таке молоко, яке потрібне дитині. Пиття - тепла рідина сприяє виділенню в організмі окситоцину, а він в свою чергу допомагає молоку легше виділятись з грудей (виділяється легше і складається враження, що його більше). Натомість на кількість молока впливу не має. На кількість молока впливає попит - те, скільки молока з*їдає дитина. Скільки з*їла, стільки і прибуло наступного разу.