в малого від нього здуття.(пардон за натуралізм: пузик болить і тяжко пропукатись, схоже на немовлячі кольки) . Не знаю, чого так, починали з маленької дози. Але таке часто є. Навіть в Комаровського читала, що він радить Дуфалак з еспумізаном приймати
Чи бувала у ваших малюків безсимптомна рвота під час прорахувався зубів? Малий у вівторок вирвав свій звичний сніданок, але десь через години дві після трапези. Вирвав і все, далі бавився, хотів їсти/пити. Сьогодні зранку, хвилин 20 після пробудження, теж мав позиви до рвоти, буквально 1 ч.л. вирвав (вночі не їсть, не п'є, тільки перед прокиданням ГВ). Активний, апетит має хороший. Бачу, зуби мучать, але це триває вже дуже довго, близько двох місяців: пальці в роті, періодами більш активне гв, при чому мене аж груди від того болять. Чи може рвота бути спричиненою тими зубами?
А я - ота сама горе-мама, яка чекала, поки дитина переросте. Я про психологічні закрепи і какання раз у 3-4 дні. І, в принципі, Аня переросла. Вже 4,3, останні місяці 2 - щодня саменька на унітаз какає. Не любить того процесу і дотепер, але вже усвідомлює, що сьогодні не покакає - то завтра будуть камінці. Перепробували ми все, крім медикаментів. Казки, ігри, психолог, розповіді про роботу шкт у доступній їй формі... А, ні, з місяць пила по половині чайної ложки Холосасу на день, але то на консистенцію каків ніяк не впливало, хоча трохи покращувало їй апетит. Дієта в неї нормальна: достатньо води, крупи, овочі, фрукти, кисломолочка. Але вона така і була раніше. --- дописи об"єднано, Oct 5, 2017 --- Ці 2 прийоми їжі складалися з різних продуктів? Аня одного разу таке мала через котлетки. Ми з чоловіком ніяк не зреагували на них, тому і не зразу здогадалися, де собака зарита. М*ясо купили не там, де зазвичай. На вигляд і запах було нормальне. Вирвала - і далі нормально гралася, активна була, апетит був. Наступного дня - те саме. Викинули котлети - більше не блювала. ----- Я вже побачила. Зранку взагалі не їв. А на ніч?
Порадьте чи щось робити при внутрішньому ячмені. Побачили зранку підпухлу фіолетову верхню повіку. Всередені вже дозрілий штир. Витікає той гній просто в очко. На вулицю не хочу дитину брати навіть.
Промивайте хоча б заваркою. Завтра вже робочий день, то може до окуліста - якісь краплі випише згідно віку дитини. Нам виписувати Тобрадекс він вроді з чи з 2 чи з 4 років.
Дівчатка , чим мастити ясна при прорізуванні зубків. З старшими не знала коли і який виліз, а з найменшою сьогодні цілий день Біднесенька плаче і тільки цицю смокче . Їй 1 ,1. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Заварку не бажано а очі. Хіба Ви самі той чай збирали і сушили. Краще ромашка, в крайньому випадку - розчин фурациліну Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
Ніколи нам не пошкодила, але то таке. В такому разі фізрозчин - найбезпечніше і пекти не буде, бо концентрацію солі має як і сльози. В будь-якій аптеці і за недорого. У всякому випадку якби до завтра не покращало, особисто я йшла би до окуліста. Не так зараз зимно , щоб застудити .
Їй краще, гній ніби весь витік, я боюся поширення. Тому на вулицю не хочу тим більше. Чи можна щось купити самому? І чи є різниця всередину чи назовні то користати?
Я вище писала назву крапель, які нам приписували. Можете погуглити інструкцію. Виписував саме дитячий окуліст. Лишилося багатенько, поставили в холодильник, то і відконьюктивіту чоловік рятувався. То протимікробні як я зрозуміла і протизапальні. Але я сама ніколи дітей не лікую ( крім грві - я його спостерігаю і стараюся полегшували стан). Якщо є можливість відвідати лікаря , бо провізори в аптеках не завжди компетентні. Але був колись форсмажор на селі в гостях, добре що райцентр близько, але то була така явна ангіна гнійна і вихідний, то ризикнули і купили антибіотики, які нам колись призначала лікар. А так то Вам вирішувати. Комаровський казав, що антибіотики у вуха і очі доцільно і діють тільки місцево.
Порадьте перевіреного, хорошого, дитячого кардіолога. Педіатр почув шум в серці, сказав зробити узд. Дякую!
@Gajka самій краще не треба. Там є нюанси, можна наробити гірше. То я так капала була чоловікові звичні від конюктивіту, а там виявилось якесь інше підгрунтя і казала лікар, що мені ще повезло, що оте моє капання не дало наслідків гірших.
Ми зверталися до Куриляк Ольги Богданівни з Охматдиту. Толковий спеціаліст. Ось тел. в її кабінет на Лисенка: вул. Лисенко 31, каб.1а; тел. 275 90-60; 235 72 93;
може не зовсіи про здоров'я, але запитаю тут - в малої на голові досі купа лусочок, отих дитячих, молочними їх ще називають, що є на голівці, коли волоссячка ще по мінімуму. Не скажу, що я дуже вперто їх вичищала тоді, але зараз таке враження, що вони далі появляються, а не просто злущуються старі. То нормальне таке явище в 2.5р? Бо вже і волосся багато, і вона не дає так дуже себе шкрабати, щоб вичищати голівку, а воно весь час є.
@Retaret в мого те саме. і вік то самий. як був немовлятком, то я то все зчистила. коли ті нові появились, вже й не пам"ятаю
@Retaret в мого в такому віці теж були ще ті кірочки. Хоч попередні я добре зчистила. Зараз вже чисто. Самі зійшли.
Так, це нормально. Зішкрябувати не треба. Намастити олією кокосовою, або оливкової ввечері помити голову. У Варвари в 5 років ще були. Це така особливість. Лікарка сказала, що як воно мене турбує, то випише якусь мазюку. Але мені було нормально отак олійками мастити.