І я з тим рейтингом Найкращі і найгірші школи Львова та Львівщини. Рейтинг Інтерактивна карта всіх шкіл за результатами ЗНО
Школа школою, але більшість дітей ходить по репетиторах в старшій школі. Тому це не повністю заслуга школи . Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Дівчата, скажіть мені будьласка, підготовка до школи перед першим класом. Це обовязково? А якщо я не хочу/не можу, щоб моя дитина от зараз з вересня ходила на підготовку. Прийде в перший клас і почне вчити уроки. Чи вона буде, типу, найтупіша бо всі вже з підготовки будуть знати алфавіт/рахувати до скількох там.../ну і щось там з англійської? Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
Колись там прийняли закон про обов'язкову дошкільну освіту, але на практиці підготовка необов'язкова. Алфавіт/рахувати можна навчитися і вдома, а от підготовка при школі один раз в тиждень, де знайомляться зі школою, вчителями, класами, майбутніми однокласниками зайвою не буде.
А оце знайомство з вчителями/школою/дітьми у всіх школах? Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
@wchasluva я теж знаю, що на шкільній підготовці не вчать читати чи чогось ще. Логічні завдання, щось розмальовують....Це більш ознайомчі і організаційні заняття. Як правильно себе вести в школі і взаємодіяти з вчителем і т.д. Може "бувалі" підкажуть більше.
За всі не скажу, але в більшості є. Це адаптаційні заняття. Вони можуть починатися в вересні/жовтні або січні/лютому.
Є підготовка в ігровій формі. А є, що приходять 20 дітей. Сідають за парти і малюють палочки в різні сторони. А їм то потрібно в 5 років? То ж ще потрібно висидіти. Це ж нудно. Із яким увленням дитина йде в перший клас? Це я собі такими питаннями задаюсь... Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
Тут просто питання, яку підготовку ви оберете. Я малого записала на підготовку, підемо за 2 тижні. Мені насамперед подобається у тій підготовці, що там навчання (так, вони пишуть букви і вчаться рахувати) поєднано із ігровими заняттями - їм розповідають про динозаврів, вони щось малюють-виготовляють. У групі - 5-6 дітей. Особисто для мене це оптимальний варіант.
Маю питання, а як ви поєднуєте ходіння в садочок і підготовку перед школою в 5-6 років дитини? Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
у нашій школі підготовка минулого року була десь в 16-30. У іншій школі району з 14.00. Тут вже треба, щоб хтось був вдома і забирав двічі на тиждень в обід.... Цікавтесь, як у вас. пи.си. нам ще треба якось підготовку поєднати з спортивними заняттями))))
Якщо в школі підготовка такого типу, то уявлення буде дуже правильним: таке ж буде і навчання в першому класі. То вже питання, для чого віддавати дитину в таку школу. В 6 років їм теж не цікаво писати палички по пів години.
Це приватна підготовка. Щодо поєднування із садком, то у нас із цим проблем не має бути, бо є різні години для занять - на 15.30, на 17.00, ну і ще кажуть, що буде група на 18.30. Ми б на останню якраз і ходили б. Бо малий у нас ще танцями займається, то теж стараюся максимально час оптимізувати, аби йому не збігалися заняття.
Ми так поєднували-садок-карате-англійська-підготовка(на англійську і підготовку ходили в приватний заклад)
Дівчата, маю трохи дивне питання, але дуже треба знати. Яким кольором чорнила і взагалі які вимоги до ручок в правничій гімназії.
Це, напевно, від школи залежить, у мене враження склались досить позитивні. Ми теж вчитимемось у 1 класі "Інтелекту", вчора були батьківські збори, на яких класний керівник проводила тренінг для батьків щодо користування зошитами. Зробила висновок, що нічого страшного у тих завданнях немає, єдине, що математика специфічна, завдання на логіку трохи важкуваті. З "Читанням", "Письмом", "Навчаємось разом" немає проблем, там все доступно та перегукується із розвивально-навчальними зошитами Федієнка та інших авторів, по яких ми готувались до вступу. До речі, відмінили окремий набір зошитів для домашнього завдання та канікул, який був у минулорічних класах "Інтелекту" - через скарги батьків у МОН. Тепер їх не буде, відповідно, домашнє треба буде повторити після уроку вдома та на окремому домашньому зошиті (який має 1 сторінку на кожен день, крім вихідних) щодня щось розмалювати чи вивчити скоромовку. Групи подовженого дня окремо для "Інтелекту" у нас теж немає, треба писати заяву до 1 вересня, щоб твою дитину прийняли, оскільки попит великий. Немає цьогоріч недобору - у 1-А клас "Інтелект України" набрано 29 осіб із можливих 30-ти, у квітні був набір 23 особи, ще 6 дітей взяли після оголошеного додаткового набору у травні із загальної кількості поданих до школи заяв.
@Joll ніякого додаткового набору не було. Дзвонили до батьків і казали, що візьмуть дітей без тестів.
Тести були, бо у батьків є фото з списком результатів, прізвищами і балами, і було видно, хто пройшов. Інша річ, що пройшло, наскільки пригадую, 3 чи 4 особи, інші взагалі набрали мізер. На решту вільних місць директор мала запросити дітей, що подали заяву у 1-Б.