Ще грифель не несе такого навантаження на пальці та ручку. Рука менше втомлюється. І те, що можна виправити - як на мене це дуже класно. Вдома так 2 роки і вчилися писати. Зараз доня , переглядаючи зошити, інколи щось стирає, поправить, краще напише і так тішиться ))
Про форму переважно попереджають ще на попередніх батьківських зборах перед співбесідами. Дивно, чому не сказали. Знаю, що деякі батьки якось воюють з шкільною адміністрацією проти форми (в спільноті Батьки СОС багато про це є, з посиланнями на законодавство), але НМСД, це боротьба з вітряками. В нас ще списки не сформували і зборів не було, тому за олівці-ручки нічого не скажу, але вже хтось з моїх знайомих мам майбутніх першокласників казав, що в них буде чорнильна ручка. Мені не принципово, чесно кажучи, бо сама я в дитинстві не любила ні писати, ні малювати олівцем. І так само не принципово щодо кольору вчительської ручки. Чи буде в дитини аж такий стрес від червоної пасти?..
це справді великий плюс бо спершу діти роблять ДУЖЕ багато помилок і без можливості витерти і виправити то б був хаос
Мені б таке не сподобалось наприклад --- дописи об"єднано, Jun 16, 2017 --- Ми теж, дійсно то зручно А перевіряти вчителі почали зеленим, не так різко то виглядає як червоним)
Перевіряти червоною чи зеленою ручкою - на мою думку, не має ніякого значення. Весь сенс "методу зеленої ручки" полягає не в тому, щоб виправляти помилки зеленим кольором, а в тому, щоб позначати зеленим кольором те, що вдалося найкраще. А якщо йде мова саме про виправлення, то яка різниця, яким кольором? Хіба дійсно, не так контрастно виглядає. Про форму - я колись була противником, бо мені здавалося, що у формі дітям незручно, особливо в піджаках. Але тепер, коли дитина закінчила 2 клас, ставлюся спокійніше. По-перше, їй форма подобається і вона її охоче носить. Крім того, ми вибирали таку, щоб була максимально зручна, легенька, не сковувала рухів. Ну, і виглядала щоб гарно Коротше, якби її скасували, я б, може, не плакала, але зблизька бачу, що то зовсім не трагічно. Крім того, не у всіх школах, де форма офіційно є, її насправді вимагають носити. У нас якраз більшість дітей таки у формі, хоч якщо дитина колись прийде без, то теж нічого страшного не буде. Але з розповідей друзів знаю, що багато де це просто формальність, і форму носять хіба на свята. А от ручкою відразу писати - мені б це не дуже сподобалось через те, що не можна стерти.
В нашій школі є форма обов'язковою, якість не ахті, але всі діти від 1 по 4 класи в однаковій формі, і мені це дуже нра. Прикупили декілька білих сорочок, гольфиків ( в нас можна білий або голубий колір ). Писали з першого, зараз перейшли в 3 клас, фіолетовим чорнилом ( капсульна ручка), вчитель робила відмітки період червоною ручкою, період зеленою, це для нас не було принципово, якось так)))
Так, в одному місці для всіх. Є фірма, яка шиє для нашої школи, після того, як діти вступили в школу, батьки до 1 вересня, повинні замовити для своїх чад, їдеш туди, знімають мірки, і вам шиють
Не приватна, 53 початкова, існують правила певні в школі, про які попереджають батьків, і на які батьки самі погоджуються, з цим особисто згідна
Вже відомі нововведення про шкільні канікули в Україні, тепер навчальний рік буде мали триместри. Канікули будуть поділені так: Школярам змінили час і тривалість канікул Школярам змінили час і тривалість канікул В новому навчальному році школярам змінять час і тривалість канікул. Навчальний процес поділять на 6 триместрів. Триместри в школі 2017-2018 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу. Час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові. Фахівці вважають, що така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, не викликаючи перевтому навіть у учнів початкової школи. У триместровій системі навчання всього 6 навчальних періодів – триместрів і 6 періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру – п'ять або шість тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток становлять двотижневі новорічні та тримісячні літні канікули. Попередній розклад шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальні роки виглядає наступним чином: п'ять (іноді шість) тижнів занять чергуються з тижнем відпочинку. 1 триместр/осінні канікули – з 2 по 8 жовтня включно; 2 триместр/осінні канікули 2 етап – з 17 по 23 листопада включно; 3 триместр/зимові канікули – з 27 грудня по 8 січня включно; 4 триместр/зимові канікули 2 етап – з 21 по 27 лютого (іноді ці канікули носять назву весняних); 5 триместр/весняні канікули – з 10 по 16 квітня включно; 6 триместр/літні канікули – з 1 червня по 31 серпня включно. Час відпочинку в школах з триместровою системою навчання практично не збігається з канікулами за звичайною, четвертною системі. Винятком стали хіба що традиційні новорічні канікули – робити вихідний останній тиждень до і перший тиждень після Нового року рекомендує Міністерство освіти. Аналогічні справи і з довгими літніми канікулами – за наказом профільного відомства в цей період відпочивають абсолютно всі школярі, незалежно від системи навчання. Міністерство освіти визначає тільки загальну тривалість часу навчання і часу відпочинку плюс дає рекомендації по датах початку і закінчення канікул. За школою ж залишається право самостійно встановлювати канікулярний час – зрозуміло, в рамках рекомендацій міністерства. Ось і відпочивають діти різних шкіл та різних регіонів в різний час – десь початок канікул довелося «посунути» із-за сильних морозів або весняних паводків, десь, навпаки все йде чітко за наміченим планом. Так що точні, остаточні дати початку і закінчення шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальний рік визначає шкільне керівництво.
@Malvochka ні, календар явно російський. Подивіться уважно. 4 ноября День наро́дного еди́нства — российский государственный праздник". 12 июня - День России. Ну і виділені тільки суботи і неділі ))) Просто дивно, скільки сайтів бездумно "передерли" цей календар навіть не заглиблюючись у суть справи.
Зрозуміло, то з новинного ресурсу де чомусь з рос. мови був переклад, напевно з східних наших областей. Видно там таке все проросійське, не знаю. Це звідси Триместри в школі в 2017-2018 року | канікули і звідси Триместри в школі в 2017-2018 року | канікули
а навіщо їм заглиблюватись. І саме гірше в цьому, те що приймають там, потім починають запроваджувати і в Україні. Сумно то все.
Не знайшла відповідної теми ,тому напевне сюди.Мій син перейшов у третій клас.Мене тривожить той факт,що в нього тільки один друг.Спілкується в класі зі всіма .Але якось так сталося,що вже у першому класі діти розбилися на групки.Батьки дружать-діти дружать.Зараз в час літніх канікул зустрічаємо його однокласників,але щирого дитячого спілкування нема,привіт-пока.Мені хотілося(я собі так намалювала)щоб був великий дружній клас,в реалі не зовсім так.І я не розумію і трохи страхаюся як буде дальше.