Я через рік після пологів стала дюймовочка. А перед родами у мене було + 17 кг , важила 68 кг, коли ставала на облік 51кг, зараз 47кг.
я вже писала, зі старшою набрала 20 кг, ставала на облік було 70 кг,йшла родити 90. З меншою на початку вагітності було 66(ставала на облік 70) в 36 тижнів було 83, перед пологами 81, загалом +15,причому солодкого -мучного не їм. І всі ті кг,досить швидко сходять,але безсонні ночі дають своє
я не дюймовочка, 30 неделя и +18 кг, отеков нет , ем чуть больше обычного , вес растет как на дрожжах
звітую... на 40 тиждень +13. в пологовий приїхала 83 кг. Сьогодні 5 день після народження, 76 кг, тобто -7 кг. І того +6 до довагітної. Сподівалася повернутися з меншим багажем.... Зате щаслива, як слон.... слониха
А я під час першої вагітності набрала 20кг. З пологового вийшла -10, ну і ті лишніх 10кг з мене злетіли моментом, донечка була не спокійна, безсонні ночі і дні))) в мене складалось враження, що моя дитина взагалі не спить, так що у свою вагу я повернулась за місяць. А зараз не хотіла б стільки набрати, так що буду намагатись контролювати себе, бо поки що з тим токсикозом, який мене вже замучив, швидше проблема щось запихнути в себе.
Що перша, що друга вагітність +16. Початкова однакова 54. В перший раз після пологів зійшло -11(набрякі мала), зараз -8. Вчора було 3 тижні малявці, то зважилась - маю 60 кг. Об"єми цього разу більші, але по-трошки сходять, ще б їсти менше, взагалі б чудово було)))
Я набрала 7,5 за вагітність, як приїхала додому було ще два лишніх, десь за два тижні вже була в довагітній вазі, але об’єми не ті. Зараз ще схудла, але в грудях і таке враження що грудна клітка ширша. Цікаво коли зможу вдягнути деякі сукні, бо наразі в грудях дуже тісно.
даа, вага ростееее на облік в 12 тижнів стала з вагою 59 кг. зараз в нас 21 тиждень йде. за останній місяць поравилась на 3 кг. а в загальному від 12 тижня досі - на 5 кг, то зараз маю 64 кг) то ми тільки на пів дороги, який же я бегемотик буду в кінці в основному поправились груди підросли вже більше ніж на два розміри)))і ноги,такі стали тлустенькіну і щоки,такі хом"ячі то всьо той скажений жорр дівчата а хто має дома вагу,де купували і яку маєте? якого виробника)??
Дівчатка, до вагітності 58, а зараз 73.....шо делать???? Дуже набрали руки і 5-та точка... Залишилось ще 4 тижні, як себе взяти в руки? Знаю , що коли годуватиму то буду на всьому дієтичному, а зараз намагаюсь наїстися як перед "смертю"...."плачу" Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
Та не плачте Перед сном нічого не їсти і замість солодкого, краще фрукти. Вага то таке, при великому бажанні можна все скинути) Головне - результат
Мені здається що легше після пологів схуднути , ніж вагітній себе стримувати щоб чогось не їсти чи їсти менше
не знаю як на рахунок скинути) дась Бог, все буде добре то колись відпишусь після пологів)) але те що стриматись важко - то факт( ну не можу я, весь час хочу їсти, кожні 2-3 години десь ..... ну шо мені голодати чи шо
Перша і друга вагітність +9 кг, довагітна однакова - 46 кг. Минулого разу повернулась з пологового 48 кг, цього разу, думаю, буде так само..
Дівчата, нам зараз 17 тижнів, животик вже помітний, але набрала в порівнянні з довагітною вагою лише 1 кг... Це нормально?
серед моїх вагітностей була така, коли я трошки схудла підчас токсикозу і повернула довагітну вагу в 23 тижні немало жінок народжують з вагою, яка майже не відрізняється від стартової тут однозначно варто стежити не за цифрами, а за самопочуттям
В мене ціла кумедія з вагою. Довагітна вага і нинішня відрізняється аж на 1 кг в сторону +. Зі спини і не видно, що вагітна.
Дівчата, 21 повний тиждень і прибавка +4,5 кг. То нормально чи вже перебор? Дуже боюсь поправитись сильно. Минулі вагітності були +15 кг всередньому.
Та як перебор. Мені на 19 тижні пише що норма від 3,6 до 6,3 кг Сьогодні йду до лікарки, боюсь на вагу вставати, вдома не важусь