З цим краще до нотаріуса. Можу рекомендувати Ірину Маслей- якщо треьа, скину у пп телефон або можете загуглити іі координати чи у ФБ написати Вона толкова і до того ж - дуже приємна людина.
Дівчата, потрібна консультація. Знайомий просить викупити його борг в банку. Гроші дає свої (мав там з банком трамбли). Чим то може нам обернутися?
Підкажіть будь ласка як починати судовий процес проти страхової компанії. То якась заява в суд пишеться? В який суд? Моторно транспортне страхове бюро у відповідь на звернення порадило звертатися в суд.
Взагалі це не так просто зробити. Викупити кредитний портфель може або інша фінансова установа або колекторська компанія. Продають, як правило, тільки проблемні активи. Банки з тимчасовою адміністрацією або в процесі ліквідації активи фізичних осіб продають тільки пакетно. Викуповуючи борг, Ви викуповуєте всі зобов"язання по ньому. Тому потрібно добре читати договори, чи там не передбачено якихось нарахованих штрафів та пені, сума яких в рази перевищує суму кредиту. Взагалі вперше чую про схему, коли фіз.особа (я Вас правильно зрозуміла?) викуповує кредит іншої фіз.особи. Трохи замало інформації. Вкажіть, чи банк діє, чи він в процесі ліквідації, чи кредит прострочений, яка застава, тощо.
Залежить від того, чи ви будете викуповувати його борг як фізична особа, чи як підприємець або юридична особа. В будь-якому випадку, я б не зв'язувалась з факторинговими операціями (почитайте в неті про цей вид фінансових послуг). Як варіант запропонуйте йому перекредитуватись через інший банк, зараз багато банків з задоволенням на це погодяться, ще й під нижчі відсотки. --- дописи об"єднано, Apr 27, 2017 --- Подається позовна заява в суд переважно за місцезнаходженням відповідача (якщо в договорі страхування не визначено інший суд). Суд залежить від Вашого статусу як позивача: якщо Ви звертаєтесь як фізична особа - суд загальної юрисдикції, якщо як юридична особа - господарський суд. Вимоги до позовної заяви також залежать від типу процесу - цивільний чи господарський і регламентуються відповідно ЦПК чи ГПК.
Це називається "договір відступлення права вимоги". Коли закривають частину боргу, а залишається залишок - його типу продають ін особі за символічну плату. Тоді ця особа стає кредитором відносно первісного боржника. Схема, насправді, не є складною якщо її толково оформити. Тому перед тим, як погоджуватися треба з'ясувати всі нюанси по кредиту і чому саме таку схему пропонують.
@Kroshka Enot, @MalvinkaLv, @Lathorien дякую Вам за інформацію! Але наразі питання ніби відпало. Але загалом поцікавлюся цим питанням докладніше. --- дописи об"єднано, Apr 27, 2017 --- @Lathorien, Ви є найближчі до істини).
Потребую поради. Сплачуємо в юстицію забогрованість по валюному кредиті (як поручителі). Чи маю право отимати копію тих платіжок, що юстиція кидає уже на банк?. Маю справу з виконавчими на роботі, то іноді після нашого перерахунку юстиція може місяць-два ті гроші тримати, а потім перекидати
Дівчата - юристи, потребую консультації. Підкажіть, будь ласка, якщо оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон без батька, то після розлучення цей дозвіл буде дійсний чи потрібно буде новий оформляти? Дякую! І ще, можливо хтось підкаже, скільки приблизно часу триває процес розлучення?
Ні. Дозвіл дається незалежно від факту перебування батьків у шлюбі і діє той період,який у ньому встановлений. 2. Тртвалість процесу розлучення залежить від кількох обставин. Якщо в одному позові не об єднагі вимоги про поділ мацна,аліменти та визначення місця проживання дитини, проти яких заперечує один із подружжя, якщо немає заперечень проти розлучення іншого з подружжя- за місяць після подвчі заяви призначається судове засідання ,на якому вас і розлучають. Якщо інший із подружжя заперечує проти розлучення- можуть дати строк на примирення. Найшвидший варіант розлучитися- коли немає заперечень жодноі із сторін і узгоджені усі супутні питання: майна,утримання і проживання дітей. Якщо є суперечки- тоді для швидкого процесу не об єднувати в одному позові різні позовні вимоги. Тобто подавати окремий позов виключно про розлучення,а по спірним питанням- інший позов. Це матеріально затратніше,але власне тоді розлучення не затягується. При відсутності спірних питань- можна об єднувати вимоги і вони будуть розглянуті у тому ж судовому засіданні
Юристи, підкажіть, будь ласка! Дорога, яка згідно плану реконструкції мала бути капітально відремонтована (Городоцька 166 міст) була відкрита для проїзду, хоча ще має кластись шар асфальту. Через цю халатність страждають пішоходи, оскільки переходи зовсім не промарковані. Куди писати, щоб людей, які дали дозвіл на відкриття недоробленої ділянки притягнули до відповідальності? В прокуратуру писала - відписали, що не їх компетенція. А чия ж тоді? Дякую!
Скоро доціку буде 16р, будемо виробляти внутрішній паспорт, а виявилось, що ще в 14 р. треба було виробити пластиковий((( Це ж штраф, правда? І яка тепер буде процедура отримання того паперового паспорта?
тепер при отриманні вперше не видають паперового, тільки ІД картку, тобто пластиковий. Зрештою, напевно вже можна оформити, не чекаючи 16 років
тобто, якщо в повних 16 р. ми подамо документи на внутрішній паспорт, нам все одно видадуть ІД картку? трохи незручно, бо читала, що вона дійсна тільки 4 роки ( по великому рахунку, вона нам взагалі без потреби, хіба по закону мусово), а паперовий паспорт діє 10 років я щось подумала, що ті пластикові вже давно є, а ми просто проспали момент))
Трошки не так. Паперові паспорти зараз вже взагалі не видають. Всім оформляють пластикові паспорти, тобто ID-картки. Цей документ і є внутрішнім паспортом. Термін дії такого пластикового паспорта: - якщо особа оформляє його у віці 14-18 років - то видається на 4 роки; - у віці старше 18 років - то на 10 років. Тобто вам немає сенсу чекати до 16-ти років, це й так нічого не змінить. Можете зараз оформити дочці пластиковий паспорт на 4 роки, а наступний вже буде на 10 років. --- дописи об"єднано, May 24, 2017 --- Не дуже давно, масово почали видавати з кінця 2016.
я правильно зрозуміла? немає значення, чи ми подамось на внутрішній паспорт в 14, 16, чи 18 років - все одно буде пластикова картка? зміниться тільки термін дії паспорта, так? - якщо не подаватись на паспорт 1 місяць після 14 (16) років - штраф 17-51 грн, незалежно, скільки часу протермінували? теоретично, можна відразу в 18 років його робити на 10 р?