Ми Теж в 2,9-2,10 підемо і то для мене чуть запізно. Кажуть, в нашому садку є адаптаційній період на літо. Власне малому на літній період буде 2,6-2,9, то, думаю, якраз норм з такого віку починати по годині-дві.
Залежить від дитини, як на мене. В мене старший в такому віці був, то навіть мови про садок бути не могло, хоч по черзі ми проходили і мені на роботу потрібно було виходити, але-але, продовжила я відпустку і пішли ми в 3,9 р. і в школу 6,9 про що ніразу не шкодую і мою думку підтвердили вихователі.В неповних 6 він був не готовий до школи психологічно, хоч підготовка по навчанні була на ура. Читали, писали, рахували, але висидіти урок 35 хв. він не міг. Через рік він став уважніший, відповідальніший і чемно себе веде на уроках , один з найкращих учнів класу. Його однолітків в класі багато, хоч я переживала, що буде різниця.То я до того, що треба до кожної дитини підходити індивідуально. Менший в 2,9 р. теж проходить в садочок і я його віддам, не тому що робота, а тому що він зовсім інший в ставленні і поведінці, більш самостійний, а там побачимо. Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
Як я вас розумію. Мені теж не вкладається в голові як такий малесенький, такий мамин і в садок. Кожен день по 150 разів то даю то не даю ))) Але буду пробувати, бо я квочка ще та, треба потрлхи вчитися відпускати від себе дитину ( то я про себе).
@KAPUCHINKA мене найбільше мучить, як її там хтось образить,чи вдарить? як вона буде плакати, а мене не буде поряд? Ну і ще хвороби лякають постійні.. --- дописи об"єднано, Apr 22, 2017 --- @MakarOnka та я ніби бачу по ній, що ій хочеться бути коло дітей, я вже їй знудилась здається...
@Vittoriya , те саме ))) а як тільки народився, то - обднозначно в садок, соціальна адаптація, дитина має вчитися давати собі раду і т.д. а як прийшло до діла, йооооой, схопила б на руки і не відпускала б ))) моі коліжанки з мене сміються, бо в них вже діти школярі, вони пойшли той етап і забулося, а я гризуся.
Vittoriya, Ти ще візьми до уваги те, що в листопаді народиться ще одна малявка, а старша з садку носитиме всякі віруси... Я не відмовляю і нічого не раджу, просто то теж треба розуміти А загалом, дівчата, а була в когось дитина яка не хворіла в садочку що пару тижнів? Чи то анріал? Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
Аніяк. Можна понадіятись, що так швидше в меншої дитини буде вироблятися свій імунітет. Хоч старша була нечастий гість в садку, бо на 3-ій, 4-ий день починали текти соплі, без температури, кашлів. Для мене то виглядало, як алергія на садок, в той час як вона жодного разу в садку не плакала, і бігла в групу завжди із задоволенням. Пішли ми в садок в 2,2р. Серйозніше почали хворіти після 3-х років. Особисто для мене були критичні перші 3-4 місяці після появи меншої, бо навіть просто нежить важко такій малявці переносити. Врешті решт старша завжди буде приносити щось, як не з садка, то з майданчика, чи розважальних центрів.
Як на мене, дуже мудре рішення. Майданчики і розважальні центри можна ще якось контролювати, а тісне спілкування в дитячому садочку - ніяк, тому мабуть із садочка найбільше вірусіа.
У нас аналогічно, певно піде синок у 3,7. Я може б і не дійшла такого висновку, якби не ця зима. Старший кілька раз підхоплював віруси. Але він собі трохи посоплив, покашляв і забув. А меншому така нагорода давалась значно важче. Двічі мали бронхіт, потім отит. Отак я і дійшла висновку, що на разі я не готова з ними так хворіти. Я розумію, що діти і так хворітимуть, але, по-перше, місячній дитині то дається важче, а по-друге, в дитячому колективі таки більша ймовірність заразитися.
на жаль. Злата перший рік хворіла дуже. наступний проходила відмінно. а зараз пішов Ярко і вони вже обоє весь рік хворіють))))
от і в нас так : перший рік при ГВ, то відходили дуже добре. якщо і хворіли, то хвороби швидко і легко проходили, максимум 3-4 дні. Правда спочатку ( перший міс) доцька відмовлялась без циці спати ,а потім якось легко в один день заснула і все було добре. Тільки закінчилось ГВ- то і хвороби почастішали і довше виходили((
В мене взагалі була суцільна катастрофа: коли народився менший, доні було 2,9. На цей час, вона вже півроку ходила у Монтессорі садок (на півдня) і безмежно його любила. Я не могла її забрати - бо це була б суцільна психологічна травма для неї. І тут почалося: Марічка почала приносити постійні ларингіти, хворіли цілий рік, кожні 2-3 тижні. Було ну дуже важко. Одним словом - менший приймав антибіотики 5 разів, протягом першого свого року життя. Я не могла його ніяк "витягнути", бувало, що температура трималася під 39 7-8 днів, віруски плавно переходили в бактеріальні інфекції і так по - колу. Намагалася дітей загартовувати, ГВ в обох тривало практично до 3-х років. Це був переломний період для нас. Далі вже легше. Поки синочка не воджу у садочок, бо він не хоче, робила 2 спроби, після другої самі вихователі сказали, щоб більше не водила (садок був приватного типу), бо не готовий. Тому зараз граємось - розвиваємось вдома. А далі - час покаже.
До речі, так. Старший до садочку майже не хворів, потім як у всіх - соплі річкою, кашель.Я йому антибіотики дала вперше в 7,5 років і то бо аналізи були недоьрі в обох. Коли менший народився то все " садочкове добро" старшим неслось додому меншому, нажаль і грудна дитинка вже з перших місяців мала соплі і обструкцію, і то так що в лікарню вперше загриміли У мене , мами 2 дітей, був шок бо з вірусками в такому немовлячому віці не стикалась і не могла з тим дати ради. Тому старший майже всю зиму в садок не ходив. Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
В мене Мія пішла в школу - то вона хворіла конкретно із лікарнями і з ускладненнями. Менша в той час не хворіла (ми мали проблеми, але не вірусяки). Менша перший раз захворіла - коли почали лізти зуби четвірки. Старша тоді була абсолютно здорова.
Досвічені мамусі, ану розкажіть будь ласка, що з себе представляє день у ясельній групі...Що дітки роблять загалом, чи ходять на прогулянку і т.д. Ну і так, серце крається страшенно в передчуття садка((( Мій малий ще й з тих, що мають шило в попі. І то я кажу не просто, бо так всі мами кажуть, то мені навіть сторонні люди зауважують, питають як я даю собі раду з ним. А ніяк))) Свої справи можу робити тільки коли він спить, а так - то все в хаті ходуном ходить. Пильнувати треба постійно. Бо і олівці-дитячі викрутки в розетку пхаються, і з крісла вниз головою стрибає, і на стіл вилізає, на пузі по ньому їде і вниз зі столу падає. Ескпериментує у всьому і постійно в русі. Дуже переживаю за його безпеку, коли він не поруч. Навіть не уявляю як то буде... А ще скажіть як регулюється питання відвідування. Тобто чи може мама приводити дитину лиш іноді - два рази на тиждень на пів дня, наприклад. Чи то треба якісь довідки мати про причину невідвідування чи як? Як оплачується в такому випадку?
а приватно на півдня не маєте змоги? особисто я поки тіки такий варіант розглядаю. бо за моїм шилом сумніваюсь, що хтось в садку весь день дивитиметься) а групи біля нас в садочках переповнені..
та приватники не дуже хочуть на пів дня брати. Маю знайому, яка водить на пів дня, але платить повний день. Та й державний садок всього три хвилини від нас, а приватний найближчий - то треба їхати маршруткою хвилин 10. Мені було б добре отако десь-колись завести на пару годин. І то я напевно в кущах поруч буду сидіти))))в разі чого...