єдине, що мене приваблює в спецшколах на такий випадок - це ще одна іноземна мова, і, можливо, щось з культури, історії тої країни (це не окремі мовні курси поза школою). І якщо перенесла б навчання дитини на один рік відправила б її в майже 7 років, то цей фактор міг би врятувати всю ситуацію (й інтерес хоч якийсь був би, бо нова мова,.....). - це за умови, що існували б і надалі спеціалізовані школи --- дописи об"єднано, Feb 7, 2017 --- Є сенс в тестуванні при прийомі в спеціалізовані школи (чи гімназії) - але в нас чомусь це все дає ще таку собі лазівку, щоби за гроші чи знайомства провести туди потрібних людей.
Цікаво, як дитина може зробити вибір у такому віці? У такому віці вони можуть вибрати іграшку, а не власне майбутнє. А вже задача батьків роздивитись задатки дитини і направити іі у потрібне русло. Але це ще навіть не у молодшій школі. У такому віці треба не відбити бажання до науки, зацікавити чимось. Наступне - моі діти вчаться у спецшколі - які гроші??? Чому відразу не задатки - а гаманці??? Звідки такі стереотипи? Моі діти - не вундеркінди, звичайні діти. Співбесіду пройшли без жодних проблем та натяків. ЖОДНИХ!!! І навантаження в них звичайне). Не перепрацьовуються зовсім. І поборів на всяке різне нема. Звичайна школа, лиш іноземна трохи частіше, без фанатизму. Цю школу вибрали ми з чоловіком (дітям було фіолетово), бо банально не хотіли давати у школу біля дому. Не подобався контингент і репутація школи. І ще. Специфіка нашоі молодшої школи - незручне розташування. Тому - якщо хочеш, щоб твоя дитина там вчилась - напряжись). Мені подобається, що батьки таки напрягаються. А пантів не бачу - звичайна школа, звичайні діти, звичайні батьки. --- дописи об"єднано, Feb 7, 2017 --- Відповідаю як мама першачка, що вчиться у спецшколі, і який пішов у школу у віці 6,6 років: НІЧОГО надзвичайного. Ми навіть портфель додому не беремо. Жодного домашнього. Деколи вірш, деколи щось почитати. Ніякої математики, письма. Але є маленький нюанс - у нас дуже хороша вчителька). Я навіть не знаю, що вони вчать.
А от мені не подобаеться навантаження дітей у молодшій школі, тобто мені не подобаеться іх незавантаженість. Ну, я ще можу зрозуміти перший-другий клас, діти прилаштовуються до нового, привикають, але у 3-4 класі можна було б і більше якогось навантаження давати. Отой перехід з 4 класу в 5 ой який нелегкий. Чому всі йдуть на парканадцять гуртків у молодших класах - щоб завантажити дитину і вона не сиділа за планшетом-компом-телевізором. Ми також ходили щось на 5 гуртків, кожен день по два різних, приходили додому о 13.30 і часу було немеряно. Навіть потім і не приходила додому, а лишалась на групі, де вони бавились (а не уроки робили), потім два якихось гуртки, потім о 18 приходила додому. Уроки робили довго лиш тому, щоб моя дитина така тягуча, то одне, то друге, то десяте, але нічого тяжкого в уроках не було, англійська 4 рази на тиждень зовсім не напрягала, як на мене, то вчителі не дуже на англійську звертали уваги і не дуже вимагали. Математика-украінська були елементарні, читання-основи здоровя-природа - вивчив, то добре, ні, то нічого, пізніше вивчиш. Може це нам така добра вчителька попалась, з одного боку це добре, бо дитині було легко, ій подобалось в школі, але з іншого боку - все-таки варто було і щось тяжкіше давати для думання голови. зате у 5 класі з усіх предметів вимагають знання і тому перехід від легкого до тяжкого трішки напряжний.
та ж пишуть, що це не є абсолютно щодо всіх - поступання за гроші. ви ж не заперечите, що є діти, які потрапляють в спецшколи через гроші?
@Rodionochka спокійно, Ви якраз в першому абзаці повторили мою думку. Я не писала про вибір батьків в негативному ключі, а як про факт: то треба батькам, а не дітям. Я ж не пишу, що батькам має бути байдуже до освіти дитини. Я пишу тільки те, що для конкретно своєї дитини поки що не хочу ніяких спеціалізацій. А щодо ажіотажу, то він є і це теж просто факт. Як і те, що багато батьків платять за місце в елітних школах. --- дописи об"єднано, Feb 7, 2017 --- Ну то є добре. Мабуть, ще й вчительку гарну маєте.
Багато нюансів тут згадували про школу і першачків, всі переваги і недоліки при вступі в школу у віці 6-и і 7-и років, але ми забули зауважити, що школа - це, перш за все, система. І далеко не найкраща (на сьогодні). Саме тому, мабуть, краще в перший клас вирушати пізніше.....
так і садочок- це система. Та і якщо система неминуча, то рік уже ситуації не врятує (при умові, звісно, що дитина психологічно готова до навчання у школі). Не хочеться системи? Тоді шукати альтернативні школи. Бо як не крути- свої 11 чи 12 років відкалатати у системі доведеться. Так само, як відбуває у системі дитина в садочку 2-4 роки
Там дуже хороший вчитель початкових класів -Катерина Йосипівна. Але чи вона цього року набирає, то не знаю. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
тоді ніяких . або приатна освіта, або екстернат ( що включає освоєння матеріалу при недюжинних задатках в домашніх умовах і лише здачі підсумкового матеріалу в стаціонарній школі) , або дистанційне навчання у школах дистанційного навчання ( різні школи мають свої вимоги- в одних регулярне навчання по скайпу із постійним здаванням контрольних і тематичних семестрових онлайн; в других- немає скайп уроків, а лише певна кількість скайп консультацій при потребі і здавання матеріалів через електронку). Ну або повний анскулінг ( формально діти числяться при якійсь дистанційці з найлояльнішими умовами)
Так, от власне, у нас в 2 класі 2 дні в тиждень - 4 уроки, 3 дні - 5 уроків. В подружки в першому класі було 4 дні в тиждень 5 уроків не в спец школі. З тих уроків - 3 рази в тиждень фізкультура і 3 рази - англійська. А ще є праця і малювання і музика. Тож математика і українська не щодня. Англійська ділиться на 3 групи. Єдине - клас 30 учнів. Але моїй дитині це взагалі не проблема.
Може знає хтось, чи будуть хороші вчителі набирати перші класи у 2017 або 2018, відпишіться. Мені розташування ідеальне.
18 здається не має початкової школи. Їх колись відділили в садок. І тепер це "Світанок". Хіба цього року щось помінялось. В 40 є початкова школа. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
5 --- дописи об"єднано, Feb 16, 2017 --- там всього 2 класи. Тобу вибір - або або Ми на адаптаційних заняттях познайомились. Мії і одна і друга сподобадась. Тож побажання було єдине - з подружкою в один клас (так і попросили). На адаптаційних були то в одної, то в іншої.
Не знайшла відгуків про 100 школу в Рясному-2, може хтось поділиться інфо?? Бо першачок підростає, а возити деінде нема змоги.. Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk