@Ulianusia, цього року набирають Смерека, Романишин і Очерклевич. На рахунок 4 вчительки невідомо, бо в неї стався інсульт, зараз інша на заміні і хто буде набирати поки не знають. --- дописи об"єднано, Feb 5, 2017 --- Питала за цю школу минулого року. З того, що сказали - нічого надзвичайного. Така собі "школа біля дому". Не погана, але і не потужна. Якщо живете поруч - можна водити, принаймні в початкову. Здалеку водити або возити сенсу немає.
Дякую вам за відповідь! Я вчилась в 11, і хотіла туди віддати дитину, але як виявилось там тепер початкової немає...Гімназія...Пішли в 52 бо читала, що потужна(особливо початкова), виявилась Російською(проти мови нічого не маю,просто дитина суржиком говорить через мультики, хочу щоб чітко знала Укр.мову). А 33 вроді все гаразд, вивчають Польську(в якості 2ї іноз. мови)це мені дуже сподобалось, але збентежило те, що підготовка почалась з лютого, і всього навсього один раз на тиждень, тривалістю в 1год. Наскільки я знаю/чула, що дітки ідучи зараз в 1й клас мають вміти читати,рахувати і т.д. Я покладала великі надії на підготовку (через колективні заняття) , бо дома заставити НЕРЕАЛЬНО, що тільки не перепробували..А в садку займається (бо колективно) Тепер я щось розгубилась, що ж далі робити...
Не мають діти вміти читати і рахувати, школам це заборонено вимагати при вступі. Діти з дуже різним рівнем підготовки йдуть. На адаптаційні заняття дуже не зважайте, бо в багатьох школах так. В 8 школі минулого року було 4, а в 28 - 8 чи щось таке, вже точно не пам'ятаю. Там не суть дитину чомусь навчити, а щоб вона звикла до середовища - парти, уроки, переви, вчителі... Я теж 11 закінчувала, але не знаю чи давала б. Там купа нюансів було, принаймні, коли я вчилася.
@Online Я у багатьох школах вчилась (часто переїздили) , найбільше мені сподобалась 11-через викладачів (окрім класного керівника) і діти хороші були, і школа була "сильною",було з чим порівняти..Скажімо після 11 я перейшла в сш № 3 ,і була шокована, оскільки там викладали той матеріал котрий в сш№11 ми проходили попереднього року..Але зараз я була в сш№3 і можу сказати, що школа "виросла".
бо 40 річні з радянського союзу коли наші діти завершать навчання все ще 10 раз поміняється, і перевернеться з ніг на голову
Майже сусіди) Ну, в нас вибір невеликий. 52 російська, 34 слабенька. 62 мені чомусь категорично не радили., хоча вона ніби навіть з поглибленим вивченням іноземних мов. Нічого внятного не казали але якось так, шо не варто. Може уточніть ще. 9 і 3 ніби нормальні, хоча думаю, що не кращі за 33.
А 44 школу не розглядаєте? Вона трішки вище за 33. Там доречі, відкрили експерементальний клас цього року, знайомі водять туди діток, кажуть що задоволені, дітям дуже подобається методика викладання.
В 3 вже немає місць, я думала над 9 ,але щось так і не надумала, а 62 "брррр"теж катигорично ні! Перед тим як попасти в 11, я дуже хотіла вчитись в 62, пішла на співбесіду до директора сама (це вже старші класи були) а він мені "прямо натякнув", що треба щоб прийшла мама принесла грошей. Так от, кажуть, що з тих часів там нічого не змінилось.. Бачу у нас таки вибору немає. Попробуєм 33, далі побачимо. А ви в яку віддали?
Чула, що там теж вже не набирають, кажуть що немає місць. Через те і не розглядала. А можна детальніше про експерементальний клас, і методику? Зацікавили
Хотілося б вірити. Але 10 років назад думалося і говорилося те саме. Виходячи у 30 р. з декрету, вакансіі обмнжувалися віковтм цензом в 35 . Минуло 10 років, вже моя дитина скоро закінчуватиме школу, а все так же: навіть працівникам бек- офісів ставлять віковий ценз в 40. --- дописи об"єднано, Feb 6, 2017 --- В 3 школі непогана молодша школа. В тому сенсі, що досить дружня обстановка. Але старша школа є слабенькою. Адміністрація школи багато уваги приділяє культурно- масовим заходам, що в старшій школі уже побічне. Цьогоріч у школі навіть склалося так,що ге набиралося достатньо учнів на 10-11 класи, бо багато батьків забирали дітей перед випуском у інші заклади. Ті,хто залишався, іх попереджували, що може доведеться шукати іншу школу через недостатність учнів для формування класів. Знаю, що батьки були обурені і це питання якомь утрясли. Загалом школа старається створити для дітей хорошу домашню обстановку, і для початкового варіанту це непогано.
@zebra @Online на разі чула багато негативного про 33 школу. Я живу недалеко, але територіально ми належимо до 44 школи. В них завжди недобір, а в 44 перебір. Чомусь мене всі застерігали не давати малого в 33 школу. В 44 зараз діє клас "Інтелект України". Експериментальна програма. Щомісяця оплата 250 грн на роздрук матеріалу, бо вони не вчаться за підручниками. Можете погуглити. Приймають дітей на основі співбесіди. Можете підійти і запитатись в секретаря. Знаю, що 17 лютого 1 адаптаційне заняття.
Про те, коли давати дитину до школи - універсальної відповіді не існує. Напишу про наш досвід для статистики Донька з кінця жовтня, тобто стояло питання, чи йти в 5 і 10 чи в 6 і 10. Я цілий рік думала, вона ходила на підготовку, і там, і в садочку переконували, що вона потягне навчання. Але в результаті залишили ще на рік у старшій групі, пішла пізніше. Я за той рік багато разів міняла думку, кидалася зі сторони в сторону Для мене одною з вирішальних порад стали слова одного родича-психолога, він сказав "розумієш, перший клас, насправді, це зовсім не про 2+2 навчитися. Це подружитися з дітьми, знайти собі якесь місце в колективі, навчитися взаємодіяти з новими людьми, малими і дорослими". І мене це схилило дати пізніше. Зараз дитина в 2 класі, я дуже задоволена, що так зробила. Їй явно легше, ніж було б на рік раніше. Вона менше втомлюється, як емоційно, так і фізично, вона спокійніша, більш по-філософськи ставиться до якихось буденних неприємностей, менше стидається. Разом з тим, я знаю не один випадок, коли дитину дали раніше, і все добре, всі задоволені. Знаю і такий, де навпаки. Я просто хочу сказати, що, приймаючи рішення, треба думати не тільки про те, як дитина рахує-пише-читає, а також про те, наскільки легко вона адаптується у незнайомому середовищі, чи не сильно стидається, чи вміє собі дати раду.
Ми будемо пробиватися в 53 і, можливо, в 8. Там лютий-березень прийом документів, а в червні тестування. Минулого року вагалася, чи віддавати вже чи ще рік погуляти. Тому розглядала звичайні школи і спеціалізовані. Оскільки вирішили все ж рік погуляти, то настроїлася вже на спец. Ось, готуємося спеціально до того тестування.
і що? боїтеся втратити роботу через пару років?))) професійні і особисті якості на першому місці) звичайно що працівники рецепцій, хостес і тд мають бути молоді, тому як раптом хтось мріє про таку роботу то не затягуйте) є обмеження завжди, є вакансії "для чоловіків", "для жінок", на то є причини, часом незаконні звісно я сама вибираю няню до 30 років, щей доволі неуспішно, мало їх є, але це мій комфорт в роботі, якби була старша, що підійшла повністю, то ок але вони в основному вже з замутами і тарганами в голові, буде світла голова - робота її до мене недавно дзвонив мужчина по вакансії (не няні))) ), 52 роки, я б спокійно його взяла, якби він сам захотів ще)) бо зрозумів, що потрібно працювати, а не бити лежачого в офісі а зміни про які я говорила, вони такі якісь неочікувані от наприклад модельний бізнес, в америці Некст топ-модел вже беруть не за гарні личка, а тих, хто має певну кількість підписників в інстаграм, та ідею власного бізнесу в Вікторія сікрет теж беруть дівчат не виключних модельних якостей, а вже круто розкручених, на яких підписані мільйони що буде ще через 20 років? може офісні клерки взагалі зійдуть з ринку, ніхто не готовий буде вкладатися в кадри, а оформлятимуть партнерство з тими, хто вже чогось вартий з декретниць є мами, що себе зарекомендували, в декреті ніби сиділи, сиділи, але стали толковими в жіночих чи мамських професіях, фрілансі, думаєте не знайдуть роботу? зрештою всі відомими не стануть, навіть половина, чим воно все далі обернеться, що стане визначальним показником, зараз нові ті покоління Z чи які там букви алфавіту, обіцяє все бути чудернацьким
@Багіра, якщо ми говоримо не про роботу за 5000, а про хорошу зарплату у великих компаніях, то з досвіду власного чоловіка і близьких друзів скажу, що у віці 35+ особливо ніхто ніде не чекає. Можеш мати вражаючі резюме, досвід, вміння і знання, але якщо в твоїй компанії змінилися власники або скорочення у зв'язку із кризою, то шанси перейти в інше місце на той самий рівень дуже невеликі. Тому що є купа молодих та амбітних, готових працювати за значно менші гроші. Ти або погодишся на гірші умови або на тимчасові проекти (1-2 роки і все по новій).
То хто що шукає. Наші вітчизняні компашки шукають дешеву робочу силу, бо політика в них така, що економлять на працівниках і морозяться з підняттям з/п. Іноземні компанії трохи інакше дивляться на вік і на вимоги своїх працівників. Подали ми сьогодні заяву в Софію. Не будуть, швидше за все, робити в них додатковий клас і точно про потрапляння будемо знати в червні. Я зранку прокинулася з думкою, може то ще кудись заяву написати, але навіть не знаю, куди. Світанок не хочу 100%. 75? По розташуванню так собі. Що є доброго в районі Героїв УПА? Мені важлива атмосфера в школі, понти і супер знання зараз не в пріоритеті.
В кожного свій досвід. Мій чоловік якраз після 35 років почав себе реалізовувати в професійному плані. В 35 років прийняли на роботу в досить непогану іноземну компанію з хорошою з/п. Зараз в 40 років має ще багато планів та амбіцій
@zebra , @Online , я в 44-ту подала заяву (правда, це було ще 23.01), тоді це був перший тиждень прийому заяв. Так як ми не з того району, то будемо поступати в той спеціалізований клас "Інтелект України". Набиратимуть ніби 2 перших класи, але щось інтуїція підказує, що буде, як і минулого року, 3. Все як писала @Leditanya. Була також у 34-тій - там прийом заяв проводився у грудні, а попередній запис тривав з серпня по листопад, вже набрано класи. В "Арніку", до якої ми належимо, я запізнилася рівно на день (не була в курсі про дату прийому заяв), там дуже мало набирали дітей. В 33-тю щось не хочеться, оскільки ця школа була слабка ще у мої шкільні роки (я вчилась поруч у 44-й). У мене аналогічна ситуація - дитина в садку вчиться із трохи меншими за неї, їй не завжди з ними цікаво, за розвитком ми їх випереджаємо, хоча 6 буде лише у вересні цього року. З дитиною займаюсь регулярно - пишемо у розвиваючих зошитах, виконуємо різні завдання на логіку, дитина дуже любить малювати. Ми маємо ніби ще той рік у запасі, але я вагаюсь, чи він піде їй на користь, чи на шкоду (в хаті дах зносить, від садку та постійного шуму з ранку до 17-ї дня вона втомлюється). Я теж попередньо подала заяву, оскільки усі дітки її кола спілкування трошки старші та цьогоріч поступають до школи. Якщо раптом не потрапимо по співбесіді у той спецклас, то залишимось до 7-ми у садку.