Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями. Тема не флудильня , тому якщо шукаємо конкретно перепис у нас є тема - Допоможіть знайти перепис не знаємо що зробити з продуктами, що майже зіпсувались - Викинути не можна врятувати В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут. Навчіть мене Дубль чотири!
Я роблю з чорносливом, грецькими горішками дрібно порізаними, плюс трішечки цибульки (але цибульки можна і не давати, то вже хто що любить). Селеру натираємо на терці, додаємо всі інгредієнти, що я написала і заправляємо майонезом.
Зі сметанкою теж смачно, особливо з магазинною, чомусь) З селерою ще люблю смажити такі собі оладки (+гарбуз, обов'язково часник, карі і кріп), тушкувати з цибулькою, морквою + хек, трошки томатного соусу, можна без. Або просто тримаю в холодильнику, вона довго лежить, і додаю по плястерку до бульйону.
а навчіть мене...варити перші страви! Нє, ну шось та ніби вмію..., але може маєте які секрети смачної зупки? Я от до усіх солодких кремів, суфле, десертів додаю дрібку солі а часом і не дрібку, а цілу дрібище! - реально набагато глибший і насиченіший смак виходить десь читала, що таким же чином до перших (та і других) страв є сенс додати дрібку цукру практикую, але особливої різниці не помічаю Моя свекруха, наприклад, вкидає в баняк половину потрібної картоплі, добре проварює її, тоді товче товкачиком - і дальше варить зупу, як звичайно решту картоплі вже вариться традиційно А як ви варите зупки, борщі, солянки? Коліться, господиньки, на фірмові рецепти
@arushka , сирники - моя слабість. Я печу їх щотижня, не тріскають зовсім, так, "дах" при випіканні піднімається зовсім по діаметру, але при охолодженні "сідає" повністю на місце. Останнім часом печу по Львівський сирник Родзинок не даю ніколи, цукор даю тростиновий (гарний колір і трохи вловимий карамельний смак) 200 гр., виключаю, коли середина ще світла і "дихає".
Моя донька пече сирник "навпаки".Зразу кладе в бритванку сир,тісто натирає зверху.Сирник виходить ідеально рівний.Я бритванку з сирником прокручую вліво вправо перед тим,як поставити в духовку.
@Vinnytska, дякую, спробую спекти за цим рецептом, можливо, мій був не дуже вдалий @exmargarytka, ніби не був мокрий, не знаю, що йому бракувало((( як то? типу як руль в машині?
@Siania Вимочити, замаринувати на 2-3годинки і спекти в духовці. При 180-200гр, час залежить від розміру кроля. В мультиварці на тушкуванні з морквою і цибулькою, мммнямка. Люблю бульйон з кролика, такий легенький. Але вимочіть обов'язково, можна цілу ніч
Особисто мені не подобається, але то дуже популярна страва, багато хвалять. М'яско дуже мягке, соковите, але мені той присмак соусу зайвий.
В результаті трошки обсмажила на пательні на розтопленому жирі з кроля, потім багато цибульки, моркви, сметанки, дооовго то все тушила в духовці, і кролик вийшов ідеальним.
Вибачаюсь, якщо не в ту тему пишу ) Господині, як відрізнити свіже сире яйце від несвіжого? І надаєте перевагу домашнім яйцям - куплених в бабусь на ринку, чи в супермаркетах купуєте? Як зберігаєте в холодильнику, миєте в соді, просто в воді, не миєте взагалі?
Щоб відрізнити яйце свіже від несвіжого треба просто занурити їх у воду: Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
Домашні, купую, якщо знаю в кого. На рахунок куплених, то в супермаркетах(відомих) вони не залежуються тому завжди свіжі і хороші. Перед приготуванням просто змиваю водою.