Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Щоб не бути голослівною Отут видно наскільки м"який синій колір . Жовтий теж має чистоту кольору лише 86
    1.jpg 4.jpg
    Рожевий м"який і теплий(той що на капюшоні) на противагу чистому холодному рожевому на сукні (зверніть увагу на кількість синього в кольорі (графа В) і м"якість (чистоту) кольору (V)
    2.jpg 3.jpg
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Я не спеціаліст,але на мій смак,Лілі пасують більше теплі і яскраві кольори. Погоджуюся більше з @Akina
    Можливо,вона одна з весняних дівчат)
    В холодних відтінках,які притаманні більше зимам чи літнім типам, вона виглядає "слабою". Ось фотки,які я знайшла.
    Холодні відтінки на Лілі


    Теплі і яскраві,особливо вона "свіжіє" від червоної помади,от в сливових відтінках їй зле.

    ну,і взагалі катастрофа з образом,до слова,на мою скромну думку тут


    Бровки в неї взагалі шикарні))) хоч і видно що підфарбовує,але густота своя))
    Мені б такі....та,боюсь не пасуватимуть. Взагалі,спокійно сприймаю густі і виразні брови. Головне,не переборщити)
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І ще про контрастність зовнішності і фотошоп у фото. Є така штука - люди з контрастною зовнішністю (йдеться про контраст по світлоті) на ч/б фото виглядатимуть власне чорно-білими. Берете будь-яку кольорову фотку і в графічному редакторі натискаєте кнопочку "зробити ч\б".
    Що отримуємо з вищезгаданою актрисою:
    49268627f7b110675cf5b20f4ee42613.jpg
    Не така уже і контрастна.
    А тепер беремо її ж фото але відфотошоплене попередньо фотографом (або як варіан просто специфічно виставлене світло)

    lily-collins-lancome-social.jpg

    Опа - і зовнішність раптом стає значно контрастнішою і наш ч\б варіант стає дійсно майже ч\б, а не градацією сірого як є без обробки і в реальному житті. От тому на фотосесії білий пасуватиме практично всім (за умови грамотної кольорокорекції готових фоток фотографом) але не в реалі.
    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2017 ---
    Може і таке бути :)
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    ох...це точно...
    перепрошую,що розвела тут суперечку))
    ....Зате, у групі ВК "Редкая птица" якщо не помиляюсь,дама створила свою систему кольоротипування, і активно кольоротипує по фотках і зірок,і в бажаючих гроші бере....По альбомах "посортувала" знаменитостей, правда логіки в багатьох випадках 0,0%...теплі типажі до зим...і т.п....страх...мрак....:girl_impossible:
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Вона далеко не одна така... І загалом в інтернеті по запиту "кольоротип" стільки єресі всякої знаходиться (і на форумах візажистів, і в блогах різних, і статті в журналах.... що аж дурно робиться іноді :girl_cray: )
     
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Akina оу, то Ви фізик! Ок, переходимо до фізики від лірики. Начувайтесь =)

    Якщо Ви маєте на увазі поняття кольорового простору, то так і напишіть, я, як би то пом'якше сказати... ну, теж не гуманітарій =)
    Тепер до діла. Система 12 типів так-сяк кольоровий простір охоплює. Але з деякими стрибками. Наприклад, візьмемо літо. Його три підтипи. Може здатися, що їх цілком досить. Але це не ті три підтипи (палітри, набори властивостей, you name it), які статистично найчастіше зустрічаються у природі. Просте порівняння з підтипами тих же літ у системі Кейджил розкриває на це очі, раджу. Там їх більше і до них додається підведена статистика. Плюс, система 12 типів не дає людині чіткого розуміння, яка саме її особиста, власна палітра. Можна казати, що один з 12-ти типів більш-менш кожному та й підійде. Але коли побачити вживу палетку, складену за методом Кейджіл (коли спочатку визначається точний відтінок твоєї шкіри, потім зіниці, і від них, по заданому алгоритму, підбираються комплементарні відтінки з цілого кольорового простору), і порівняти її з палеткою, пропонованою 12 типами... Ну, перевірте самі. Різниця вражає. Все ж немає нічого кращого, ніж персоналізований підхід. Система Кейджил тим і прекрасна, що тип сам по собі описує лише загальну інструкцію, яких властивостей кольорів варто притримуватись, а от палетка у кожного власна. Ідеально добрана.

    Здатна, Ви ж фізик? Скільки кольорів-довжин хвиль людське око здатне розрізнити, нагадає Вам вікіпедія. Якщо треба. Їх більше, ніж 40.

    Не аж так він обмежений... пантон теж не пальцем роблений, кожного року щось нове видають.

    Ви ж домовилися не діагностувати по вуличних фото, ні?

    А де я написала, що Лілі його не витримує?

    Ем, ні, давайте вже тоді термінологію застосовувати. Звісно, що жовтий і синій там мають домішок сірого. Але якщо знайти їх розташування в кольоровому просторі, то вони матимуть досить високе значення saturation. Що, якщо Ви знаєтеся на справі, до сірого відношення не має: це ортогональні площини. А саме saturation і є показником яскравості, насиченості кольору.

    є фото з тої ж оказії без пальта, ґуґл в поміч...

    Вибачте, але коли я чую це від людей, які - послідовники системи Кіббі, мені стає смішно.

    Я була б рада, якби побільше людей уміло розписати, як відбиття світла від площин обличчя диктує їх стиль. На жаль, це мало опановане поки поле :P

    Тут я Вам можу сказати лише те, що Ви мені: обдарований зором та й побачить. І знову ж, Ви ж прихильниця Кіббі, і тут раптом про мухи і котлети?.. Та ну. Ремарка про те, що варто побачити вживу, особливо веселить. Ви ж не думаєте, надіюся, що я живу ізольовано від людей і бачу їх лише на фото в інтернетах.
    А взагалі, пафос підходу тут ні до чого. Фізика це добре, але не думаю, що Стівен Хоакінг міг би підпрацьовувати стилістом :D
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якщо суто щодо мене питаєте, то я не про "на собі і на комусь", принаймі в цьому випадку
    мала на увазі, що іноді ідеальний підбір кольору не самоціль, люди складають образ прагнучи щось виразити поза межами якихось правил
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Не чистоту кольору, а V, це Value, індикатор того, наскільки колір затемнений сірим (чорним), він не головний визначник "зимовості" кольору у системі Кейджил. І так, зимові кольори - саме з невисоким V, натомість, з високим S (Saturation).
    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2017 ---
    Ну тиць-триндиць =) 21 століття надворі, замість переводити фото у чорно-біле досить одне відео з нею глянути. Там видно відразу, контрастна чи ні. Але досить уже нам про Лілі сперечатись...
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Віка не послідовник Кіббі)
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Я Вас прошу... Ви давно були в магазинах готового одягу чи навіть тканин? Ніхто не перетоновуватиме для Вас спеціально окремо взяту блузу. А
    і її система координат дає людині якраз достатньо чітке розуміння наскільки даний конкретний відтінок буде для неї прийнятним. Іноді "лучшее таки враг хорошего", навіть маючи отаке "обмежене" 12 типами уявлення про свій кольоротип важко знайти потрібний колір, якщо "докопуватися" - то хіба власного художника тримати або голим ходити.
    П.с. ну і я проти палеток. І своїм клієнтам не роздаю і не раджу друкувати. Важливіше зрозуміти суть правильних для себе кольорів і радикально не бажаних, а не дотошно звіряти чи це відтінок 14-4122 чи ні.
    Отут зовсім мимо :) - я якраз до послідовників Кіббі абсолютно не належу. Не так щоб радикальна противниця , але, як би то м"якше сказати, не до кінця згодна з його системою - вона на мою думку не враховує дуже багато чинників.
     
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Mea culpa, палко перепрошую, в мене склалося, очевидно, хибне враження про кореляцію львівських стилісток і системи Кіббі, тепер запам'ятаю, що Ви не в тій команді =)
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    HSV не корелюється напряму з характеристиками 12 кольоротипів (там трохи інша основа). Але згрубша V до тої межі поки колір не стає темним (тобто відтінком з додаванням чорного ), а поки до нього додається сірий відповідає саме за яскравість-м"якість кольору у розумінні дирекційної системи кольоротипів.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В вас тут так мило:) я відео пішла шукати, бо не маю чим зайнятися зараз. Отут, на 30 секунді ця дівчИна дуже контрастна, а на 38 і 49 секунді вже ні. Чи може то тільки мені;)



    Короч, для пабліку намалюють що хочеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    думаю, дівчата, вам є чого повчитися одна в одної)
    щоб довго не описувати, одній можна повчитися трохи приземлення, а іншій польоту))) ну але то тільки якщо є потреба і бажання
    і не для того, щоб міняти себе, а щоб зрозуміти мотиви іншої сторони
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Я просто залишу Вам лінк на магазин, де купувала тканини. Така розкіш відтінків і близько біля палітри 12-ти типів не лежала. Binassi.pl

    Воно-то так. Але нема кращого способу пояснити суть відтінків, ніж показати їх на прикладі. І, на мою скромну думку, система 12-ти типів якраз ту суть упускає. Я розумію, так, на перший погляд три точки на шкалі яскравості, темноти і температури дають досить чітке уявлення про зовнішність. Але за тим всім ще так багато нюансів... Які у Кейджил до уваги беруться, а там ні. Які, до речі, чиста фізика і теорія оптики. Але якщо Вам з такою системою комфортно, то це не агітація. Просто температура кольору часто заводить людей у глухий кут, де опускаються руки. Been there, done that. Тому і пишу тут стільки, щоб спростити комусь шлях по граблях.
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тому власне найкраще визначати кольоротип з купою "тряпочок" - тоді наочно можна одразу подивитися чим відрізняється один колір від другого в житті. Ну і образність мені "не чужда" - дівчата знають що я не раз щоб пояснити оперую поняттями "старий, вигорівший колір", "ягідний а не винний (перебродивших ягід)" і т.д. :)
    Дякую, я поцікавлюся. Люблю читати всяке-різне і погляд з різних сторін особливо коли дійсно є чітке підгрунтя.
    Я не сперечаюся (хоч так може здатися) - у мене просто характер і манера спілкування така :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ок, тепер я починаю розуміти, де собака зарита. То вона Вам справді здається мало контрастною?
    Отут і біда всіх цих систем. Людський фактор і розпливчасті формулювання, і свобода інтерпретацій. Треба вводити якісь стандарти і хардкодити в RGB/HSV, щоб не було суперечок :D Бо, як на мене, вона на тих секундах і так дуже контрастна. Я чесно зробила зусилля поглянути незаангажовано, але віз і досі там =)
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для відео теж є фільтри і всяке різне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Щоб не путатися варто уточнювати який саме контраст мається на увазі - по світлоті, по температурі кольору, по насиченості і т.д. - їх тих контрастів кольору як собак нерізаних є :)
    От хоча б від "класика" Ітена
    Семь типов цветовых контрастов — Искусство цвета (Иоханнес Иттен)
    Ну і загалом в дирекційній системі кольоротипів не так про контраст ідеться (принаймі контраст по світлоті далеко не завжди є визначальним)
     
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ну тут точно світло ніхто не виставляв :D

    Беручи поправку на мейк, на сонце ітд, видно - шкіра порцеляново-світла (ну не Діта ж вона фон Тіз, щоб аж так замальовуватись у магазин), колір волосся власний (там видно) - набагато темніший, контраст світлого-темного очевидний. Чи все ж ні? :P