Здрастє-приїхали . То відколи?...Відтоді, як сумка-взуття мають бути різні?... Як на мене - то фігня оте все, головне, щоб самій було зручно.
Кольоротип це лише одна зі складових, а ще ж мають вплив лінії, тип фігури, характер в решті. Можна надцять кобіт з одним кольоротипом вбрати тааак по-різному. Точно знаю, бо ми з кумою одного кольоротипу, а личать нам різні кольори (їй краще в сірому, мені в бурому, до прикладу) і все ж в межах одного кольоротипу.
Ото ви цікаво написали. Погоджуюсь з вами. На зустрічі теплих осеней це зрозуміла. ну і не лише Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
@Semiramis тут, звичайно, у кожного знавця певної системи буде своя думка, але я поясню, чому в мому розумінні Лілі зима. Якщо керуватися не обрізаною версією "зима-холодна, осінь-тепла", і навіть не мінімально покращеною, але все ж обрізаною версією 12 типів, а звернутися до найбільш об'ємного, опрацьованого першоджерела (сезонна система Suzanne Caygill), то, згрубша, зимі властиві яскраві (bright) відтінки, літу - попелясті, скрашені (muted), осені - охристі (toasted), весні - чисті (clear). Відповідно, ці властивості зовнішності продовжуються і в лініях, і вимагають сусідства схожих відтінків у одязі. Дихотомія "теплі-холодні" тут не першочергова, не помічна, а навпаки - заплутує людей. Так от, у зовнішності Лілі є всі властивості зимового кольоротипу; як на мене, це підтип м'яка зима (класична представниця - Одрі Хепберн): видимий контраст зіниці і білка ока (помітно навіть на фото папарацці), високий контраст шкіра-волосся, порцеляновий колір обличчя, чіткий "рисунок" меланхолічно-карих зіниць. І тому кольори, які їй пасують, не вписуються в банальну схему "теплі" або "холодні". Як і в кожної людини, палітра, яка пасує саме їй, простягається крізь простір усіх можливих відтінків, охоплюючи якусь частину візуально холодних, нейтральних і теплих. Який саме це буде спектр, визначає конретний колір ока і тон шкіри, а не просто категорія "зима" чи "осінь". Наприклад, тут видно, як їй пасують яскраві кольори (і волосся, і одягу-макіяжу) - палітра місячного сяйва, насичений винний, сніжно-білий, контрастні стрілки, вишукані, гладкі, шифонові текстури з полиском, - і як не пасують глухі, сірі, намішані відтінки, неоднорідні, рихлі, пролетарські текстури. --- дописи об"єднано, Jan 12, 2017 --- Згадала, де ж я її взагалі вперше побачила і подумала, що, в принципі, цього одного фото і досить, щоб сказати все про її кольоротип. Категорії холодності чи теплоти кольору так нікчемно безсилі описати, чому усі відтінки тут зливаються з її зовнішністю у візуальну поезію.
"Баба Яга протів" Не продовжуються Я вже не раз писала в цій темі - ну не корелюється колір сам по собі з лініями зовнішності. Якісь закономірності поєднання (контрасти , чергування кольорів, принти, ритми - так, а сам відтінок кольору - ні). Так, але при тому хоч ти встрелься навіть драматичним лініям зовнішності при наприклад м"якому теплому кольоротипу не пасуватимуть поєднання чорного з білим. (Там пару строінок тому про Тільду Суінтон говорили) Простір для маневрів є, але все одно в рамках своєї палітри і + деякі хирощі щоб зачепити щось з сусідніх (але знову ж не діаметрально протилежних кольоротипів). З 12-ти кольоротипів аж 8 є для яких "температура" не головна, а другорядна характеристика і в палітрах яких є одночасно і теплі і холодні відтінки Вона може бути наприклад, темною осінню або м"якою - тоді запросто витримуватиме і холодні відтінки (не всі - сніжно білий і синій електрик, наприклад - ні) Практично усі фото з обробкою і макіяжем. Так можна "дотягнути" абсолютно будь-якій людині абсолютно будь-який колір. Але в житті зазвичай ми ходимо без фотошопу і з мінімальним макіяжем. Тому картинки - то одне, а життя - інше Ну і видно що від холодних лице марніє. Отут власне досить добре видно як від холодного сірого посиніло обличчя. Ввечері як матиму натхнення - перемалюю в теплий сірий і маю підозру що загальний вигляд геть зміниться. Чого ж - м`які теплі гірчичний і пудровий рожевий (той що біля обличчя, той що внизу - холодний, але відмежований від обличчя)+ навіть м"який теплий синій фон + знову ж обробка фото А ще поясніть як може бути зима одночасно м"якою і яскравою - якщо це дві протилежні характеристики?
@Akina Давайте по черзі. У лініях продовжуються властивості палітри. Тут треба вмикати метафоричне мислення, просто читаючи це дослівно, дійдеш до абсурду. Про який Ви і написали. Ясєн пєнь, що "сам відтінок" кольору з лініями не корелює. Це як кисле і біле. Я ж писала про інше. У лініях зазвичай кимось чином відгукується основна властивість палітри. Яскравість перегукується з класичними, рубленими, прямими лініями, чіткими принтами, геометрією. Але це вже метафізика, звісно. Тут не варто насилу змушуватися бачити кореляції, радше, ті, хто вловлює суть системи, усвідомлюючи, що саме в характеристиках кольору робить його спорідненим зовнішності, інтутивно помічають гармонію між палітрою і певними лініями в тілі, обличчі, довкіллі, сарторіальному... Це невдячна тема для суперечок на форумі, тому я б не вживала тут категоричних заперечень. Комусь таке порівняння-продовження дає глибше розуміння предмету. Якщо комусь особисто воно здається неочевидним чи штучним, це не знак, що варто його заборонити. Система 12-ти типів має стільки недоліків, що я аж не знаю, з якого почати. "Вона може бути осінню" якоюсь там одною чи іншою - а, пробачте, що її робить осінню? Я розумію всю привабливість схеми, де типів 12, вони утворюють неперервний спектр, поривають наче всі можливі зовнішності ітд, але відштовхування від трьох дихотомій не каже головного про зовнішність. Ах, і найважливіше: система 12 типів - то мейнстрімова, спрощена переробка методології Сьюзан Кейджіл. Я надаю перевагу оригіналу, оскільки його складність якраз і відповідає багатогранності людських образів. З системою 12-ти типів іноді легко попасти в чиюсь ідеальну палітру. А деколи - як от у випадку Лілі - будуть писати про холодні-теплі, забуваючи, що ідеальна палітра у людини власна. Індивідуальна. Їх не 12, як не 12 на світі людей. Обличчя її посиніло не від сірого. Це текстура тканини невідповідна. А про макіяж - та ладно, в мережі мільйони її фоток з вулиці, там той самий дикий контраст, лялькова шкіра. Зиркніть фотки по словах Лілі Коллінс стрітстайл і перечитайте мій допис, все буде так само на місці. Ага, і про підтип. Оскільки в оригінальній системі розподіл зима-весна-ітд робиться саме за властивостями кольору, то і в рамках одного кольоротипу, природньо, будуть більш і менш виражені підтипи. І так, м'яка зима це перфектно легітимний термін. Якщо Вам цікаво, в неті доволі багато інфи по цій методології і сам приклад Одрі теж добре описаний. Вона очевидно зима, бо очевидно контрастна і яскрава. І притому їй властива лагідніша, ніж класичним зимам, палітра, і лінії - оленячий погляд, ніжність у рисах - продовжують цю ідею. --- дописи об"єднано, Jan 12, 2017 --- Ви кажете, що на фото м'які гірчичний і м'який синій фон? Де?.. Там така насиченість кольору, візьміть фото, pick color tool в поміч, і переконайтеся самі. Це просто. І ще раз: Лілі не мейк і не світло-обробка роблять яскравою. Їй-богу, повний інтернет її фото з аеропортів чи вулиць. Там все чудово видно.
Абсолютно чудово їй у сніжному. --- дописи об"єднано, Jan 12, 2017 --- Не марніє, принаймні не від холодних, ловіть. Спокуса все звалити на макіяж і фотошоп завжди є, але правда така, що вони не всесильні. Не витрачайте часу на перемальовування її фоток, набагато простіше наґуґлити потрібний живий приклад того ж різного сірого. Пошукайте, він Вас мав би переконати.
Ну, давайте не брати все-таки глянцеві фото. Бо з фотошопом і я зимою стану. Чесно. І забиті спалахом фото теж абсолютно не репрезентативні Те ж фото з її інстаграму...Далеко не лялькова шкіра, і очка вже якісь теплі...
Вибачте, що втручаюся тут намальовується чергова розбірка стилістів, виглядає , але їй жахливо у сніжно-білому, принаймні на цих фото.
У фото зі спалахом і з пересвітленням немає нічого страшного, якщо включати мислення і робити поправку на обставини. Все в неї ок із білим, просто за словами Lily Collins white знайшлися саме ці фото. Ну не люблять люди зазвичай у сніжно-білому просто вулицями ходити по справах. А от макро-фото шкіри нічого, по великому рахунку, не дадуть. Кожна порцелянова шкіра так виглядатиме при відповідному зближенні об'єктиву. Теплота очей, знову ж, не найважливіша характеристика. І сама по собі не може занести її до осеней.
ну, але те що їй пасує біле на вашу особисту думку таки записує її в зиму. Якийсь дисонанс в мене від цього. Я ні в якому разі не стверджую що вона осінь, але ваші спроби назвати її Зимою лише за вами відібраними фото видаються мені дивними... Ну і ще одне фото її в білому. Імхо, вона губиться в ньому. (Хоча Гамінам монохром взагалі не рекомендується)) А от білий який скорше молочний. Імхо, тут краще.
А чим саме їй жахливо у білому, на Ваш погляд? Пишучи про те, чи пасує комусь колір, зазвичай мається на увазі, чи він відповідає природній контрастності людини, чи не створює оптичної ілюзії, при якій обличчя здається менш виразним, неживим, бляклим, сірим ітд. Відповідно, коли я бачу фото Лілі в білому, я відмічаю, що сам по собі цей сніжний білий не перетягує на себе увагу, не робить її лице менш помітним і виразним, не спотворює тону її шкіри, гармонійно підкреслює чіткість білизни її власних очей. Повністю абстрагуючись від решти одягу, макіяжу, світла і того, як вони впливають на картинку. Оцінюючи тільки той білий. Цікаво, чому у Вас протилежне враження. А про битву - приєднуйтесь, тут кожен собі стиліст =) --- дописи об"єднано, Jan 12, 2017 --- Та не лише за тими, вона мені подобається візуально і я бачила мільйон її і стріт-фото, і вилизаних сесій. Пишу про своє сукупне враження. За системою Caygill вона беззаперечна зима. А тест на білий це лише допоміжна, а не діагностична штука. --- дописи об"єднано, Jan 12, 2017 --- @Haidee @Руда Лисиця От іще: фото з вулиці, білий-ну-дуже-білий, притому колір шкіри живий і сам цей білий нічого не псує. Не те, щоб він і щось особливо доброго робив =) Але це вже питання всього одягу, макіяжу, складніше і по суті інше питання. А білий не винен.
Контрастне поєднання чорного і білого теж нічого поганого з її лицем не робить. Особливо, коли прибрати помаду кольору чорної черешні.
згідна, але стильно/сучасно широкі чорні промальовані брови теж не дуже гарно, ну більшості))), але коли вони на моделях з тижнів високої моди - мені дуже подобається розумію, що кожен хто тут сперечається має свій "шматок світу", і свою правду каже але інет фото, навіть вуличні, то не для розбору
А розкажіть, яка різниця - сприйнятлива, психологічна - між тим, що Вам безумовно красиво, гарно, і тим, що тільки стильно-сучасно і подобається на моделях? З розряду "подобається на інших, не уявляю на собі" чи щось інше? Чому воно водночас жахливо і стильно, і що тоді таке це "стильно", які воно викликає емоції? Чесно кажучи, це набагато цікавіше, ніж акторок типувати.
@labisqwee вона мені як лялька в білому, штучна. А в молочному якась фактура на обличчі з'являється, очі живіші. Я сперечатися не буду, бо не маю для цього знань і досвіду. Але поняття краси і гармонії суб'єктивне, мені вона в білому не виглядає так добре, як на тих знімках, де контраст макіяжу і одягу нижчий.
@Haidee про це й мова була, можливо, я не висловила того достатньо чітко: сніжно-білий прогрАє багато яким відтінкам, само собою! Тільки якщо ізольовано проаналізувати його вплив, то він Лілі, образно кажучи, не псує. Хоча й не прикрашає. А кожен колір, який вмикається в оптичну гру з зіницями, рум'янцем, волоссям, буде за нього кращим. Тут знання і досвід також суб'єктивні, беручи до уваги, що чітких критеріїв нема, а систем різних - як на небі зірочок.
Коротко система 12 кольоротипів, а саме дирекційна не є спрощенням ні 16-типної, ніякої іншої. Це окрема система, яка базується на засадах того, що кожен колір має своє положення в системі координат теплий-холодний, м"який-яскравий, світлий-темний. І за всіма словами "темна осінь", "яскрава зима" (які швидше для зручності щоб не розписувати "темний, теплий, м"який кольоротип" і т.д.) насправді є абсолютно чіткі характеристики кожного відтінку, логічна структура і відповідність конкретній зовнішності. Так. Людей більше і кольорів більше і зовнішності різноманітніші. Але зазвичай власне 12 кольоротипів цілком достатньо для пояснення і розшифровки бо: 1. Мало яка людина здатна побачити більш дрібні нюанси кольору 2. Вибір кольорів в магазинах все одно досить обмежений Від текстури тканини правильного кольору обличчя не синіє НІКОЛИ. Текстура може псувати враження від текстур - обличчя здаватиметься занадто "шершавим" наприклад. Але текстура підкреслює деякі характеристики кольору - в атласних тканинах один і той самий колір здаватиметься трохи більш холодним і яскравим як той же відтінок на матовій тканині. Свій на 100% відтінок не псуватиме колір обличчя у жодній тканині, а от навіть мінімальну невідповідність блиск фактури може підкреслити. Не типую нікого по випадкових фото, не люблю навіть визначати кольоротип по спеціально зроблених для цього фотографіях з тканинами і загалом роблю то лише у вийняткових випадках. Тому не гадатиму по гущі і не визначатиму кольоротип актриси по її фото в інтернеті - це абсолютно невдячна справа. Всі зими (не залежно від їх виду - уточню всі холодні яскраві кольоротипи) витримують сніжно білий і це один з кольорів-маркерів. Ви, напевно, плутаєте м"якість і світлоту кольору. М"які кольори можуть бути густими і насиченими (і часто такими є), але при тому вони завжди "розбавлені" сірим І так, там 100% м"які жовтий, рожевий і синій - повитягую в графічному редакторі - проілюструю Особливо коли їх "глушить" бежевий Всі власники м"яких кольоротипів і драматичних ліній - ви не існуєте, Вас не буває в природі (не дивлячись на те, що я особисто з Вами знайома ). Не треба шукати зв"язку і містики там де його немає. При бажанні можна приписати відповідність кольору але як би не було - то всього-навсього фізика чистої води. Можна розписати як то працює (коли світло відбиваючисть від тканини певного кольору дає рефлекс на обличчя, який в свою чергу певним чином взаємодіє з тим світлом яке відбивається від обличчя і т.д. і т.п). То не так гарно як Але воно існує. Як би нам не хотілося вірити в слонів і черепаху, але земля крутиться навколо сонця, світло різних кольорів має свою довжину хвилі і т.д. П.с. Так, я спочатку фізик, а потім вже лірик. Не буду далі коментувати. Всього-навсього повторю в 100 раз - не треба плутати мух і котлети. Колір це лише колір, лінії це лише лінії поєднувати їх можна в 1000 різних способів, але це все одно 2 різні характеристики зовнішності. Від того що каструля синя в зелений горошок менш алюмінієвою вона загалом не стане. То реально просто треба 1 раз побачити вживу - як міняється обличчя від сусідства різних здавалось би схожих між собою відтінків і більшість питань відпаде одразу.