Шукала про це тут та на багатьох форумах, проте інформація, яка стосується Торч інфекцій, зокрема Цитомегаловірусу різних форм, а особливо хронічної - IgG є дуже спірна та в багатьох випадках незрозуміла. З тим стикнулась дуже близька мені людина, має плачевний досвід із втраченою вагітністю і боїться повторних. Лікарі кажуть, що коли ти вже маєш антитіла до цієї інфекції, то вона не впливає ні на розвиток вагітності, ні дитини в утробі. Інші ж лікарі, навпаки - кажуть, що то необхідно лікувати, навіть, якщо рецидиву немає. + постійно контролювати, чи не проявляється інфекція під час вагітності. І що та зараза може протікати безсимптомно, навіть у вигляді нежиті. Хто стикався з тим? Хто має досвід успішних вагітностей, здорових діток - розкажіть, поділіться. Дівчина лікувала інфекцію різними препаратами, колола якісь імуностимулятори-сироватки ітп, в крові немає високих титрів IgM, але є дуже висока авідність та титри IgG.
Така біда була і в мене. Найцікавіше те, що обстежувалася на торчі до вагітності. Лікар сказав, що все добре і дав дозвіл вагітніти (які там результати були - не знаю) Вилізло все під час час вагітності. А саме цитомегаловірус. Внаслідок чого було маловоддя, передчасне старіння плаценти, покручена пуповина. На 32 тижні вагітності, лікар до якої я тоді звернулася, порадила колоти цитомегаловірусний імуноглобулін. 1 раз в тиждень 10 уколів. Ситуація після того покращилася: маловоддя і передчасне старіння вже не діагностували. Читала в інстукції, що його треба колоти до вагітності і під час. Не знаю чи це виправдано, але результат зараз сопе в ліжечку
Мала проблеми по-жіночому, власне здаючи аналізи лікарі знайшли цитомегаловірус. Цікаво, що то таке? Чим воно погане для мене? В інтернеті інфа переважно наукового характеру і пишуть, що шкідливо для вагітних. Гінеколог нічого з цього приводу не казав (спілкувалась з кількома лікарями). В лікарні на Миколайчука сказали, що то нічого страшного, взагалі певно Ваші аналізи брешуть.
Я мала цей вірус. Якщо Ви його отримали не під час вагітності, а так скоріш за все і є, - нічого страшного. Він є в багатьох людей. В нас, як правило, його не лікують. Скоріш за все, коли ви ним перехворіли - відчували втому, занепад сил.
У нас не лікують, а зрештою від нього шкода є якась. Вам лікар щодо нього нічого не казав про вплив на організм?
Терапевт і інфекціоніст не сказали, в інфекційній лікарні прокапали, оскільки була гостра страдія. Десь за пів року імунолог розказала більше.
Я стикалась з цим вірусом. Він дійсно дуже поширений, особливо серед медичних працівників. В нас його лікують буквально останніх к-ка років, і то, якщо гостра форма і він є в організмі у великій кількості. Мені лікували - довго і дорого. Але мій гінеколог говорить, що якби не лікували ефект був би такий саме.
Можу сказати те саме про вірус епштейна-бара. Така ж ситуація - не лікують, кажуть само пройде. Хоча він послаблює загальний імунітет так само, як і цеталомегаловірус.
Епштейн-бар був в чоловіка. Точніше, виявили антитіла до нього к-ка років тому при загальному обстежені
у мого чоловіка дуже збільшенні лімфовузли і під підборіддям виросла гулька яка болить по аналізах виявили : Мононуклеоз /Anti-VCA|EBV IgG - 7,98 сказали що треба лікувати хто с таким стикався? а як лікували
4 роки тому мала таке "задоволення". Добре, що попалася добра інфекціоніст. Були і уколи , і ліки. Препарати противірусні та боротьба з наслідками, які вже отримала на той час (бо лише через 2 міс. діагноз поставили вірно). Неприємна хвороба... Йдіть до лікаря-інфекціоніста, бо самолікування - не допоможе потім при наслідках. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
В імунолага - противовірусними препаратами, але то більше за компанію, бо мені лікували циталомегаловірус. Всі лікарі які дивились його і мої аналізи казали що в тому випадку не варто було таке сильне лікування приймати, що воно б часом і само пройшло - а точніше, в нього це була застаріла інфекція, а точніше - вірус. Але мононуклеоз це значно складніша інфекція, як я знаю і 100% потребує лікування. Це Вам, мабуть, казали що вона в Вашого чоловіка є наслідком Епштейн-бара?
Терапевт виписала гопринозин. лімфатичні вузли на шиї почали менше боліти але ця гулька що є під підборіддям збільшмлась і болить. Хочемо завтра їхати в медінститут але до кого звертатись?
Так, вони перестануть боліти коли трохи запалення менше буде. Ми були в специалізованій імунологічній лікарні, це біля Мед Універу, прізвище доктора можу пошукати, але не впевнена, що звернулася б до неї вдруге. Мені здається, це краще в інфекційну.
Мене прокапували в інфекційні. Лікар - Алексанян Таміла Іванівна. Справила хороше враження. Це на випадок, якщ Вас в інфекційну відправлять.
Добрий та вілповідальний зав відділенням в іефекційній на Мечнікова. 4 відділення. Томашівський Віктор Петрович. Можете в нього проконсультуватись. Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Потрібна порада. Чи велика ймовірність заразитись цитомегаловірусом чи віросом Епштейна-Бара дітям від дорослого. У людини активна фаза, збільшені лімфовузли і є висип на губах. Приймає ліки для переведення у неактивну фазу. Дуже близького контакту не буде, але вагаюсь чи можна спілкуватись мені і дітям (1.10м і 8м).
Повітряно-крапельним шляхом заразитися цими вірусами не можна. Наскільки я знаю, передається через кров та слюну. Колись читала, що циталомегаловірус це одна з найпоширеніших лікарняних інфекцій, передається також через погано простерелізовані інструменти.