Школа: влаштування і наука (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Myroslava82, Nov 9, 2013.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    То як кому, і залежно з чим порівнювати і які вимоги у людей:girl_smile:
     
    Last edited: Nov 11, 2016
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не знаю як там в Швеції, та й в Європі загалом, але я вже в шоці з нашої школи:girl_sad:Ми лише одну чверть провчились, а я вже подумую кудись дитину переводити. В нас школа не дає дитині розвиватись, самореалізовуватись, а тільки затюкує, лякає, старається всіх зрівняти. Та прогнивша совдепівська система мене дратує до чортиків і, от чесно, мені вже десь далеко той наш такий розхвалений високий рівень освіти.
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    про освіту в Швеції я такого не чула, та й думаю не варто так вcе узагальнювати базуючись лише на досвіді знайомого знайомих. Щоб отак судити варто мати васний досвід і мабуть не в одній країні.Всюди є свої мінуси, але думаю підхід описаний фрумлянкою хоча б не відбиває в дитини бажання до школи. Наші методи ж часом ще в початковій школі нав’язують дитні море комплексів і велике небажання відвідувати заняття
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Staff Member

    Який там рівень освіти. Відкрийте будь-яку барахольку чи "Людоньки, порадьте!" на ФБ - це і буде реальний рівень освіти наших людей. Самі себе тішимо тим, що наші діти мудрі, бо в 5 років табличку множення можуть зазубрити, а те, що після університету одиниці дають собі раду з тою суперосвіченістю, то вже діло десяте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 4
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Так, в нас суперосвіта. Приходжу я на збори і спостерігаю, що 30 мам старанно занотовують в блокнотики, як правильно записувати умови задач з математики. А я слухаю і розумію, що щойно в класі мого середнього сина говорили все зовсім не так ( програма та сама - "нова"). Ну, я встаю, і кажу, що, на жаль, моє навчання на механіко-математичному факультеті не дозволяє мені допомогти дітям з математикою в 2 і 3 класах, бо я ніяк не можу запам'ятати, кому треба в умові писати "Було" повним словом, а кому "Б" і крапочку. Прошу посилання чи копії методичних рекомендацій чи ще чогось. Правда, вчителі в нас хороші. Вони радяться і намагаються знайти "правильний" варіант.
    А вчора слухала в перукарні годину обговорення двох мам, чи правильно, що вчителька оцінила "мінусом" англійське слово, в якому дитина переплутала "b" і "d".
    Так, ця чудова освіта, напевно, варта таких затрат сил, нервів, грошей, часу; батьківських і дитячих...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Ну не знаю, не знаю ))). Щось не чула про таке, але не відкидаю що можливо. Але моя дитина з такої чудової і найкращої школи у Львові, тікала бігом і швидко... Можливо тому що мала альтернативу. Не сперечаюсь, сухі знання в точних науках вона отримала прекрасні, які їй ще довго допомагають в "не все там так райдужних школах". Але коли мова заходила про практичне використання тих знань, на прикладі звичайних речей, то виявилось на перший погляд, що вона не розуміє чому так відбувається, потрібно було все пояснювати. І в результаті - задачі з формулами , "супер пупер" рівняннями - розв'язувала в моменті, натомість пояснити як це можна примінити в повсякденному житті - тяжко.
    Ідеалу немає ніде, для кожного він свій...

    Допишу ще враження від звичайного, державного садочку ( в далеко не найбільш розвинутій країні Європи) - маю можливість порівняти з нашим львівським, навіть дуже класним садком, яким була задоволена.
    Дітки п'ятирічки, щотижня виїзд на екскурсію цікавими історичними місцями міста, майстер класи, виїзд до театру, кінотеатру. Досить часто приїзджають пожежники на надсучасних пожежних машинах, все діткам показують, кожна дитина має змогу приміряти, порухати, по натискати. Поліція з тренінгами ,правилами дорожнього руху. Рятівники з навчанням невідкладної допомоги, і на це все дітки потім отримують "дипломи" рятувальника, пожежника ... Пікніки, виїзди до агрогосподарств, походи в бібліотеку, читання батьками книжок в садочку, ну і багато чого. Щотижневі походи ногами в басейн (приблизно дві зупинки) - не важно - дощ ,сніг, слякоть, вітер. Все на прикладі, а не суха теорія. Крім того - безкоштовні заняття з двох іноземних мов, різноманітні гуртки. Але також є батьки яким все не так, і все не те. І а от в "такій то країні" -....
     
    Last edited: Nov 11, 2016
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Рівень освіченості людей мав би відповідати соціальному рівню життя. В Європі вищу освіту мають приблизно 30 % населення.В нас, чи не не кожен другий). Подивіться як живуть ті "неучі"), а як ми "проффесори"((.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Sofijusia от в тому в нас і перекос якраз, що на вищу освіту йдуть всі кого батьки запхали і кому то "не йде" і потім і так знати толком нічого не будуть бо і вчитись не хочуть. А шкільна освіта у нас дійсно була однією з найкращих. Та зараз вектор на більшу кількість робітничих професій і в світі в школах по-різному вчать, залежить від виду школи. В середньому не перегружають і не вимагають особливо, і діти ті потім "професорами" бути не збираються) А в приватних дорогих ліцеях, школах дисципліна ого яка, так само як і контроль за навчальним процесом. Навіть похлєщє чим в нас.
     
    Last edited: Nov 11, 2016
  10. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Цікаво буде почути... як часто і взагалі, чи таке вчитель практикує, забирати уроки фізкультури і міняти їх на математику, укр. мову чи репетицію до свята?
    І ще, чи є у ваших діток в молодшій школі (наприклад 3 клас) обов"язковий урок хореографії ?
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Хореографії нема, а заміни в тій чи іншій кількості практикують більшість вчителів. Це залежить від відсутності інших вчителів, вміння класного керівника організувати свій час, відсутності певної кількості дітей в школі, коли треба провести планову контрольну. Ну, і свято - то "святе" :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    В нас в 1 класі хореографія 1 раз в тиждень. Фізкультура 2 рази в тиждень, ніколи її не міняли на інший урок. В нас взагалі фізкультурник вважає, що фіз-ра - один з найважливіших предметів (і в принципі, щось в тому є).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. maty

    maty Well-Known Member

    ця хореографія- замість третього уроку фізкультури, в нас в другому класі так само
     
  15. Omarochka

    Omarochka New Member

    Хто ходить в школу №15 до вчителів молодших класів Іскра Галина Тарасівна, Місько Романа Л. і Здебська Марія Володимирівна? Що можете сказати про них? Мій син йде в наступному році до школи і попадає до когось з цих вчителів. Хотілось би мати про них хоч якусь інформацію.
     
  16. maty

    maty Well-Known Member

    @Omarochka , Іскра Г.Т. вчила мою двоюрідну сестру,правда ,їй вже 22 роки-наскільки пригадую,враження були не дуже добрі, можливо ,з часом змінилася на краще
     
  17. Omarochka

    Omarochka New Member

    Дякую, за інформацію. Не думаю, що з часом вчителі міняються на краще...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ми думали йти цього навчального року в 15 школу, правда в 5 клас (наш будинок дотикається до подвіря школи), то шукала інформацію про школу. Лише один відгук був нормальний, всі інші казали, що слабенька школа. Через дорогу є інша школа - вона трішки краща (вибачте, але путаю номера, вроді 62), а 68 ніби з цих трьох найкраща. Останнім часом часто проходжу біля 15 школи, то мені дуже не сподобалось відношення дітей до школи. Година 11 дня - чоловік 10- 15 пошурували зі школи додому, між собою говорячи, що ось на такі уроки не піду. Це вже десь були 12-14 річні діти. І це постійно я таке бачу, кожен день. Як їх там вчать...
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Через дорогу від 15-ї то 60-та школа, не 62.
    І хоч ми живемо прямо біля 68, але всеж обрали 60. Йти доводиться хвилин 20, але плюсів при виборі школи в цій особисто для нас було більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    От чесно - вперше чую. В нас з дитини в школі намагаються зробити універсального солдата, який орієнтується у всьому, а насправді ні в чому. При тому ті чи інші нахили до уваги не беруться. Система навіть не намагається привити самостійність, відповідальність. Нема вкладу в свідомого громадянина, нема вкладу в спеціаліста. На першому курсі ВНЗ ми отримуємо 99% дорослих людей, котрі не розуміють, що вони тут вчаться самі. Що вивчив - з тим пішов. Вони звикли, що їхні знання потрібні вчителю, чи швидше оцінка і на перебудову на "сам собі пан" витрачають купу цінного часу. Навіть шкільні відмінники в основному пишуть грамотно, знають географію, іноземну і не вміють аналізувати інформацію і думати далі ніж сторінка підручника. Як вигідно вирізнялась на їх фоні першокурсниця, яка закінчила школу в Англії - не передати. Я вам багато чого можу розказати з власного досвіду, але це офтоп в цій темі.
    Малому в 17 чи 18 році йти в перший клас, мені вже його шкода. І себе трохи, бо розумію, що від першого класу функція мами потроюється і все, що стосуватиметься його особистості лежить виключно на батьках, щоб його не зажувало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2