І нам дуже потрібен логопед. Так деякі звуки і не вдається вимовляти, с, з, ш. Порадьте, будь ласка. Враження, що каша в роті, а вже 6р
ми ходили в Світаву Галицьку а Топольній, до Христини, вона живе на Грінченка, можна домовитись щоб додому приходила (нам казала що в принципі могла б, але ми так і не скористались можливістю)
поділіться, будь ласка, своїми враженнями про неї, бо ми були у Світаві саме в неї і чомусь мене не вразило ....
Дайте будь ласка мені контакти. Вона приходить додому? Мені цікаво або Сихів, або район Чупринки . Дякую Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого логопеда, бажано в районі Сихова. Маю контакти Тетяни Ляльки, дуже її радили, але трохи далеко добиратись з двома дітками. Дякую.
А куди потрібно добиратись? Також цікавлюся цим питанням. Малому 4 роки і 4 міс. Невимовляє букву К, він її не замінює на іншу, а пропускає. Ну і букву Р. Педіатр казала, щоб звернулась до логопеда. Я звернулась. А мені сказали прийти коли малому буде 4,6 Казала що ще за скоро. От я думаю може ще до якогось логопеда піти на консультацію Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
А не підкажете як попасти до Свинаренка? Я чула що він має приватний кабінет десь. Було би дуже добре без черг звернутися до нього!
нам 4,6. не вимовляємо трохи літер ( ш, ч, ж, - замінюємо їх на с і з), р - само собою.. Сама навчила вимовляти щ і ф. Займались з логопедом трохи і частково поставили Л, але я бачу, що йому зарано займатись, не може він висидіти і вислухати повторюючи тих 45 хвилин. Логопед казав, що можна ще почекати. Залишив вправи на Ш і Ж і Ч, займаємось вдома. Спробуйте поконсультуватись і побачити, чи зможе дитина зосередити увагу і не відволікатись від заняття.
Знайшли когось? Я тeж шукаю на Сихові. 5.2рочки трeба ставити С,З,Р,Л. Вдома займаємось по трохи, рeзультату нe бачу. Малий розмовляє при стиснутих зубах, нe вдається того позбутись.
Дівчата, підкажіть, в малого (3,3 роки) між нормальними відповідями буває відповілає сталими фразами, наприклад "не чіпай,гаряче", ну тобто як я йому говорю. У когось таке було? Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Звичайно. Або ще може відповідати фразами з мультика чи реклами. А що в цьому поганого? Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
Просто читала, що то має вже до 3 пройти, хтось пише, що до 4 може бути. Просто він деколи повторює мою фразу коли не може сформувати правильно відповідь, чи як, тому й питаю. Ну от як "а чому ти туди кинув", типу наголошуючи, що не можна туди кидати. Хоча це я або тато так каже. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Має приватний кабінет вул. Одеська 4/2 0964383030 --- дописи об"єднано, Dec 9, 2016 --- Дівчата а хто був в логопеда Надії Думич. Ми до неї приходили на огляд, дуже спродобалась найшла підхід до малого (ми з чужими не дуже дружимо) відправила нас на ЕЕГ, бо в мене малий розвинений на свій вік дуже добре але говорить більшість на своїй мові. ЕЕГ нажаль не вдалось зробити, просто починає плакати і всьо ( відповідно дзвонила їй щоб дізнатись що робити дальше а вона або трубки не бере або відписує смс що не може говорити. Цікавить чи хтось в неї був чи вартує дальше дзвонити якщо вона така "занята"
Дівчата, можливо хтось порадить логопеда-дефектолога, який би міг розговорити дитину. Дайте телефон Ляльки Тетяни
Потребую поради. Малій 13 років, усі звуки вимовляє, але має швидку вимову і в процесі звуки деякі з'їдаються. Куди б це податись, щоб це відкорегувати? До логопеда чи на якісь ораторські курси?
Якщо хтось знає - порадьте будь ласка логопеда на Сихові. Ходили в дитячу поліклініку до тамтешнього спеціаліста, але не зовсім задоволені. Треба розтягнути вуздечку язика і поставити звук Р.
Щось з логопедами туго я бачу. Хтось може володіє свіжішою інформацією: знайшла допис про Уляну. Може хтось відвідує чи відвідував недавно, Слава з Кола сім"ї я так розумію виїхала в Америку(