Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Discussion in 'Ой слаба я, слаба я...' started by Ksani, Apr 29, 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24.1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49.6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6.0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0.4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24.6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1.7%
Multiple votes are allowed.
  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    По різному буває, в мене однокласниця кілька разів резюме в Параскеви подавала, сказали - замало досвіду. Дали зрозуміти, що вона зараз не представляє для них інтересу, поки не захистить дисертацію. Але це дійсно той випадок, коли людина в цій професії по покликанню. В родині в неї всі займаються бізнесом, жодного лікаря, а як всім відомо, в нашій медицині мало сторонніх людей, все більше династії. Вона працює в державній поліклініці і час від часу сама купує своїм пациентам ліки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Пів ставки в державній установі. З початку року зняли всі надбавки, тому такі цифри.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Radistka там в пості є ім"я людини (лікарки), то хіба в неї питатись, але в коментах лікарі підтримали що такий стан справ є. Я колись в ПБ розговорилась з одною лікаркою, то вона сама розказувала що "маю 850 грн., але і їх давно не беру, то просто насмішка якась". Заробляла в рази більше напряму від вдячних пацієнтів І про ту з/п: як я зрозуміла, то вона була "аби працювати в тому ПБ" на пів ставки, при чому то лікарка з великим досвідом і стажем, і бажаючих народжувати у неї повно :girl_smile:
     
    Last edited: Oct 23, 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Мені кілька років тому робили операцію - в Параскеви. Доктор - Хавунка Іван Володимирович. Він одразу сказав що може зробити в Медінституті, а може в Параскеви - і по ціні буде те саме майже, але він гарантує, що в Параскеви умови будуть кращі на багато, і якість наркозу буде вище. Звичайно, робили в Параскеви, лікарю нічого не платили та він і ні разу ні на що подібне не натякнув, хоч я йому після операції багато раз дзвонила, і на перевязки приходила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Чула що в приватних якраз дуже навіть хороші зарплати. Але чомусь лікарі з державних медустанов туди не поспішають:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    В приватне не хочуть брати лікарів, які не з лікарських династій. Така реальність((( а ті шо з династій давно там


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мій чоловік працює в держ.лікарні хірургом (я вже писала про це), одна з причин, чому не йде в приватну - за його спеціалізацією там вакансій немає. І так, мій чоловік не з династії.
    Ви праві, крім того, ті, що з династій? спочатку працюють завдяки імені своїх батьків. Знаю досить таких прикладів.
     
    Last edited: Oct 24, 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ех, де би закупити невтручання в пологи? Воно ж недороге.
    А про вертикальні пологи - можна ж і на тому ж кріслі навпочіпки народжувати. І не треба на підлогу лягати, і державної закупівлі каріматів_для_лікарів_які_приймають_вертикальні_пологи теж не потрібно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та я все включно з басейном (надувним) можу принести. Але теж мала випадок як Хайді коли лікарка не хотіла одягнути куплені мною рукавички. Не в тому справа, ой не в тому.
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А чим це лікарка мотивувала?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    невдобно їй. Теж пропонувала при мені руки помити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Неймовірно. А як вона на це відреагувала? Помила руки?
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дивлюсь новини і ще один жах не пройшов як знов скандал з дитинкою в Шостинському роддомі. Слава Богу дитина жива, але проблем цілий букет ледве врятували і відкачали.
    А лікарі крім всього ще й попросили їм стіл накрити потім!!!!! Це жесть, я думала в нас тут вершина наглоти і конвеєр...
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не знаю, я геть пішла.
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    До речі, обіцяють отакі зміни в оплаті праці лікарів :girl_smile:
    Уляна Супрун: «Сімейний лікар зароблятиме від 19 до 50 тис. гривень на місяць»

    -Найбільші зміни чекають первинну ланку надання медичної допомоги, – каже пані Супрун. – У західних країнах 80% допомоги пацієнтам надається на первинному рівні, в Україні – лише 21%. Експерти порахували: 41% українських чоловіків і 34% жінок працездатного віку померли, бо не перебували під наглядом сімейного лікаря. У 2017 році кожен українець мусить обрати лікаря, якому довіряє, та підписати з ним угоду.

    — І не має значення, в якому закладі працює фахівець – у поліклініці, фельдшерсько-акушерському пункті, у приватній клініці?

    — Абсолютно. Більше того: можете жити у Львівській області, а договір підписати з лікарем, що веде прийом у Києві. Єдине, на що треба зважати: чи не виникне проблем, коли доведеться щоразу долати таку відстань.

    — Чи буде передбачена можливість завчасного розірвання такого договору?

    — Договір буде підписуватися терміном на один рік, і у ньому буде передбачено підстави для дострокового його розірвання. Цим документом намагатимемося захистити як лікаря, так і пацієнта. Лікар не може відмовитися вести свого пацієнта тільки тому, що той серйозно захворів.

    — Що виграють від цього сімейні лікарі?

    — За кожну родину, яку обслуговуватимуть, отримуватимуть 1000 гривень на рік (ці кошти вже закладені у бюджет). Кожен сімейний лікар мусить опікуватися не менш як 1 тис. і не більш як 2,5 тис. родин. Відтак за місяць зароблятиме від 19 до 50 тис. гривень. З цих коштів може оплатити комуналку, придбати апаратуру або нарахувати зарплату медсестрі, яка буде йому допомагати.

    — Як плануєте відівчати лікарів брати подяки від хворих?

    — Коли лікар буде отримувати кошти за лікування пацієнтів із державного страхування і водночас – братиме грошову винагороду від пацієнтів, будемо відлучати його від державного фінансування. Коли запровадять ліцензування лікарів, зможемо забирати ліцензії або накладати штрафи.

    Ті лікарі, які зараз чесно працюють, беруть невелику винагороду від пацієнтів, будуть задоволені змінами, що на них чекають. А от ті, хто заробляє великі гроші, – ні. Однак якщо лікар хороший, має багато пацієнтів, то буде і надалі добре заробляти.

    Все інтев"ю тут (там ще про вакцинацію і інші нововведення) Уляна Супрун: «Сімейний лікар зароблятиме від 19 до 50 тис. гривень на місяць»
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Supernatural, то так кожен міністр охорони здоров"я обіцяє)))))) а вони міняються кожні кілька місяців. і потім всі кажуть шо не встигли)))))))
     
  17. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я сьогодні дивилась інтерв'ю з новим міністром, говорила про вакцини. Сказала: - "Я гарантую, що ми закупили якісні препарати, які закупляє Німечинна і т.п..". Я, до речі, ще жодного разу не чула, щоб хтось говорив щось подібне, так впевнено і від свого імені. Преважно, всі намагалися до того зняти з себе відповідальність - завжди говорили "ми закупили", або "вони закупили". В мене виклика довіру.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ага, от тільки на ділі все виглядає інакше. Кожен міністр МОЗу обіцяє лікарям "покращення життя вже сьогодні", а по факту винні завжди"папєрєднікі".
    Якщо хтось не в курсі, то я вам скажу, що всі надбавки (шкідливість, операції, умови праці)які до того мали лікарі, зараз зняли, якщо були збільшені відпустки, то тепер їх скоротили до стандартних (при шкідливих умовах праці медики мали до 36 днів відпустки). Зараз, замість того, щоб спати лягати, мій чоловік сидить і пише щоденники та історії заповнює, бо це має зробити сам лікар, помічників нема. Це відстоявши операцію і провівши цілий день в стаціонарі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    цікаво, як в Луцьку запровадили спостережне скажем так ведення пологів. Думаю ініціатор був як мінімум головний лікар чи заввідлілення. Рядовому лікаря лобом історично закоренілу систему не пробити....І ще старі не хочуть вчитися новому, мазгі вже не ті...Звісно було би супер, як би хоч один пологовий запрацював як в сусідів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Я перепрошую за цікавість, але ... а хто то має робити? Якщо нейрохірург робить операцію, то хто краще від нього знає про хід/деталі операції?