@Buriko а яких саме керівників і про кого саме на "комерційному ринку" меєте на увазі"? Бо в тому не дуже орієнтуюсь)
Зараз доходи посадовців, державних службовців стали відкритими, плюс нововведення - електронне декларування. І напевно людям буде цікаво знати скільки отримує наш мер, посадовець і доволі публічна людина.
Невтішна статистика. Про "зараження дітей ВІЛ через шприци", то не думала що стільки підтверджених випадків у дітей. То ж треба щоб кров на шприці "свіжа" досить була. Будьте обережні! І за дітьми треба дуже пильнувати на тих всіх майданчиках У Львові 12 дітей інфікувались ВІЛом на території дитсадків та дитмайданчиків, – депутат Впродовж дев’яти місяців у Львові на території дитячих дошкільних закладів та дитячих майданчиків інфікувалося ВІЛом 12 дітей. Про це сьогодні, 20 жовтня, під час сесії Львівської міськради повідомив депутат ВО «Свобода» Андрій Рікота. Він зазначив, що один із таких випадків трапився нещодавно – 28 вересня. Чотирирічна дитина вкололася шприцом з ВІЛ-інфекцією, який невідомі залишили на території дитячого садка. Результат аналізу крові хлопчика не підтвердив, що він інфікований. Депутат зазначив, що це може проявитись згодом – окрім ВІЛу дитині загрожує і гепатит С. Рікота додав, мешканці неодноразово звертаються з повідомленнями, що знаходять використані шприци, навіть, у власних поштових скриньках. Саме тому він звернувся до міського голови Львова Андрія Садового та т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитра Загарії з вимогою негайно вжити профілактичних заходів щодо належного догляду за територіями дитячих садочків та дитячих майданчиків, а також посиленого патрулювання цих місць, а також вжити заходів для притягнення до відповідальності тих осіб, з вини яких було нанесено шкоду здоров’ю дітей. І про дитячу смертність теж стало відомо У Львові за рік помирає близько півсотні немовлят (інфографіка) | Дивись.info Упродовж 2015-2016 років у Львові зареєстрували 155 випадків дитячої смертності. Найбільше дітей помирають у стінах львівських лікарень у віці до одного року. За весь 2015 рік у Львові померли 89 дітей віком від 0 до 5 років. У 2016 – ще 66. Таку відповідь управління охорони здоров’я Львівської міської ради дало на запит ІА Дивись.info. Згідно з офіційною інформацією, найбільше дітей помирають у віці до одного року (у цей період їх називають немовлятами). За 2015-2016 роки таких випадків нарахували 90. Причини різні: хвороби перинатального періоду (інфекції, розлади серцево-судинної системи, пологові травми тощо), вроджені вади розвитку, хвороби нервової системи і т.д.
Чому журналісти таке пишуть (дочитала, то депутат якийсь висловився) Щоб паніку поширювати, чи що. Казали раніше, що така ж кількість дітей вкололась , але зараження не підтверджене, діти наразі приймають медикаменти противірусні. Щодо статистики по смертності дітей, то сумно
@Муська я от власне теж з тим здивувалась - спочатку передавали ще "не підтвердилось", але тут в новій заяві чітко написано що то "підтверджені випадки". Нащо таке для паніки заявляти
депутат "Свободи"("відімость деядельності") В принципі, це також не треба на самоплин пускати, бо це реально проблема, що на дитячих майданчиках шприци валяються. Бо таке пам'ятаю ще зі свого дитинства- батьки постійно наголошували, щоб не брати в руки такі речі. Тому вартує своїм дітям ще не раз наголосити про таке.
йой,прочитайте про вірус ВІЛ,яким чином ним можна заразитися.якщо кров в шприці згорнулась - то ніхто тим не заразиться.
@Hexe та я то якраз знаю, тому і здивувалась що заявили про таку кількість підтверджених заражень у дітей .
піднімають рейтинги."нє вєрю". певно від чогось хочуть увагу відвернути.мабуть на щось ціни піднімуть.
Та бо свою політичну боротьбу ведуть за крісла . я би ще повірила щодо гепатиту В, бо він може жити у засохшій крові кілька місяців,але вірус ВІЛ нестійкий у зовнішньому середовищі. То хіба одним шприцем по колу колотися.
Піар депутата однозначно. Але і проблема дійсно існує. Син моєї коліжанки підняв шприц серед туй біля поліклініки на Симоненка, а масажистка знайшла шприц в себе в поштовій скринці, особисто знаходила шприци за нашим будинком в траві... Що говорить про те, що випадки не поодинокі... Малій кожен день толкую щоб нічо не піднімала. Але чи то закарбується в її маленькій голові... Страшно...
Дівчата, вас би шокувала яка насправді кількість людей хворих на ВІЛ/СНІД є у Львові. У мене родичі працюють з ними. А права сказати близьким немає. Я статистику ніде не бачила. Про це просто мовчать.
@sherry а ще більше у Львові людей з гепатитами, і багато навіть не знають ще що вони носії. А мали б казати про це перед візитом стоматологу, на манікюрі. В мене в родині теж тими питаннями займаються по роботі, то там дійсно величезна кількість населення то все мають (і то тільки з відомого). І, до речі, Львівщина ще в тому плані має не найгірші показники, на сході, півдні країни з тим ще набагато гірше, ніж в західних районах. Після того як це почула манікюр наприклад у салонах не роблю.
Об'явилась мадама, тільки питання чого це про неї зараз знову згадали? У Трускавці за напад з електрошокером на дитину жінку оштрафували на ₴850
Та сама. Ще ніхто руки не поламав за то. А малий її виросте таким самим і буде бити дітей. Куди соцслужби дивляться.
пишуть що та сама, це сталось ще у травні. п.с. а їй хіба не робили психіатричну експертизу у Львові весною? мені здавалось що її все ж таки оглядали, а у статті написано що "як тільки її спіймають, то відразу відправлять на примусове лікування"