Зараз вже не пригадаю точно. Була в кінотеатрі і при перегляді трейлеру відмітила для себе, що з дітьми я не піду на цей мульт. А от з чоловіком було б кльово) Завтра перегляну трейлери, здається там були якісь фрази та поведінка героїв, не зовсім доречна для дитячого перегляду Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
Може й так, мульт не для 3-4 рочки, але виривати з контексту трейлеру фрази і суто по них судити про мультфільм мабуть теж не дуже доречно. Загалом багато що можна повчального знайти в цьому мульті. Обережно, спойлери! Дещо егоїстичний песик, який з початку невзлюбив нового сусіда, але через пройдені пригоди усвідомив свою неправоту і став для нього другом а заодно і побачив самовідданість іншої собачки Бриджит, яка гори перевернула щоб його віднайти. Ображений на людей кролик, якого люди й покинули, зібрав цілу банду покинутих звірят і виношує план по знищенню людства. Та коли його в кінці мульта підбирає дівчинка, як він мліє від тієї доброти. Мораль - треба дбати і ставитися з добротою до тваринок. Кімнатна собачка для якої весь світ - це квартира, щоб віднайти друга наважилася покинути свою затишну зону комфорту, підняла друзів-лінтюхів які не особливо переймалися зникненням друга, перевернула світ яструбові та врешті віднайшла друга, в якого була закохана. Мораль - хоробрість, небайдужість і т.д Яструб який не мав дотепер друзів а тільки їжу, та змінив свою думку і допомігши Бриджит здобув цілу купу друзів
Це Ви до мене? Я ж чітко написала, для моєї дитини цей мультфільм буде занадто емоційний. А сама я б подивилась з задоволенням. І судити я про нього можу лише з того, що бачила в трейлері. Це чудово, що Вам мульт дуже сподобався. І ніхто не заперечує, що він класний, веселий, повчальний. Але 5-тирічні дітки не можуть ще провести таких логічно-наслідкових зв"язків, як Ви в своєму спойлері, вони бачать лише якраву динамічну картинку, і повірте оці окремі емоційні фрази, вони схоплюють "на льоту" - тут по 5 разів повторювати не треба Тому ми порівнюємо різні речі. А це недоречно. Для себе я вирішила, що певно сходимо ми з чоловіком на мульт і, якщо після перегляду повної версії в мене зміниться думка, то піду ще раз з малим. Бо він ну дуже вже його чекав
І ми вчора ходили, нам сподобався, насміялися. Але та, мультик не дуже дитячий, є гумор який тільки дорослі зрозуміють і кілька фраз, які різали вухо. Дійсно дуже емоційний і насичений, для 5 років зарано
"Мисливці на привидів". До 17 серпня ще прокат. Діти дуже хотіли піти (12 і 7 років). Не даремно там обмеження по віку (+12), але менший так просився. Після того, як привид перший раз зненацька з'явився, я хотіла разом з малим вийти. Але він каже: "Мам, давай ще подивимось, я буду очі і вуха закривати, коли буде страшно". А далі і не дуже вже страшно було (дитині), появи привидів - передбачувані. Смішні фрази і переклад на українську - і вже забуваєш, що це бойовик і фантастика. Я не любитель такого жанру, але заради своїх мужчин пішла. І не шкодую. Дві години дуже швидко пролетіли, сюжет не нудний, головні героїні - зе бест. І Кріс Хемсворт - . Але дітей до 12 я б не радила таки брати на цей фільм. Там ще й "негарні слова" проскакують
Ходила вчора на "Секрети дом.улюбленців". Тут обговорювали цей мульт з точки зору доцільності для малих діток...Хоч мій глядач ще зовсім маленький і я можу лиш теоретично говорити на цю тему, але скажу таке. Мульт однозначно розрахований на старшу аудиторію. Дуже динамічний і агресивний. Хоч по рекламі у мене склалось враження, що буде прям " мультик-зефіринка" - добрий, пухнастий, такий весь "мімімі". Чого варті фрази - "кокнути господарів", "а як ви їх убивали" ну і далі в такому дусі. Якщо б я прийшла з малою дитиною, то була б незадоволена, що моя дитина споглядала і слухала таке(хоч я і не ханжа). Я б поставила мультику вікове обмеження "10+", хоч то дуже умовно, бо я зараховую цей мульт до категорії "для дорослих". До речі...Поруч нас сиділи дві дівчинки років 8-9, то другу половину мультика чіплялись до мами з питанням "коли вже кінець", а перед нами хлопчик років 5 розплакався, то батьки залишили зал.
Я взагалі вважаю, що в такому віці зарано водити дітей в кінотеатр. Навіть якщо буде супер-позитивний мультик. Занадто багато факторів, які можуть негативно вплинути на психіку і здоров'я дитини. Мінімум - з 6 років
"Погані матусі" з Мілою Куніс. Дуже шаблонна вже - все в кращих традиціях американців. Я , наївна, очікувала більшого. Не дуже смішна. Плюс є багато вульгарних жартів. Були здивовані, що дехто пішов на такий фільм із дітьми.
Чудова сімка. Чудовий вестерн. Порівнювати з фільмом Курасави не варто, але чи то в мене настрій був сьогодні ліричний. Переживала за все селище і плакала в кінці. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
От я так і думала. Ніколи не піду на фільм із Куніс. Як вона розказувала як її бідненьку антисеміти у Чернівцях травили, прям жити не давали, і Америка її врятувала. Прям українці - дикуни. Я розумію, що треба "гарна казочка для Голівуду", то таке й набрехала. І взагалі вони з Ештоном неприємна парочка. Чекаю відгуків про Саллі чи Дитина Бріджет Джонс. Невже ніхто не ходив?
О і я теж хочу подивитися "Дитину Бріджит Джонс", але не знаю чи варто. Бо на кіносайтах гарні відгуки, але ж то не факт. Ну і як тепер ,після пластики чи не пластики ,виглядає "Бриджит". А основне, що хочу піти разом з чоловіком. І не хочу, щоб він там заснув.
Сама написала - сама відповідаю. Ходили сьогодні з чоловіком на Саллі. Дуже сподобався. Без особливого екшену, стрілялок і нав'язливих спецефектів. Такий психологічний і душевний фільм. Не сподівалась на такий цікаво-спокійний фільм. Те чого і хотіла. Рекомендую.
А мені дуже Погані матусі сподобались, при тому я була на фільмі двічі і сміялась фактично одинаково) з подруг то ті, що мають дітей просто реготали зі сльозами, а ті що не мають ще, просто багато сміялися) але тут від компанії і настрою думаю залежить багато Нерв, підлітковіший ніж видавався Як на імпульсивне рішення піти то враження хороші, цікавий, мотивуючий. Були і напружені моменти але на психіку не давили. Єдине для чого варіант 4dx для нього, неясно. Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
Ходила минулого тижня, дуже сподобалось як і два попередні фільми. Бріджит дійсно трохи інша, ну але вони то добре обіграли, що прошйли роки і всі сильно змінились. В нас був повний зал, і тільки два чоловіки-бідолаги, я б свого точно не брала, то краще жіночою компанією йти.
Ходили з каваліром на Чудова сімка. Рімейк класичного вестерну-рімейку на "японську" чудову сімку. Загалом фільм сподобався, є і гумор, і знято чудово, і актори класно підібрані. І хоч рейтинг фільму 12+, дивували мене батьки які привели дітей років так 7-8. Там сцени насилля, вбивства, гори трупів і коней (от чого нема, то сексуальних сцен). Подумайте двічі перш ніж взяти з собою малу дитину.
Щось ніхто не пише про "Микиту Кожум"яку". Ми були. Як на український мультик досить незле. Чоловік трохи дрімав правда То для дітей мультик більше, 4-7 років певно.
О , дякую. Бо якраз була сьогодні в кіно і хтіла купити квитки, але подумала, що ще почекаю відгуків, а так нам не підходе, один завеликий, а друга замала А була на "Інферно" . Дуже задоволена, до сих пір під враженням. Цікавий, заплутаний, ну і місця де проходять дії, дуже гарні. Хоча Код Давінчі більш насиченіший, але і цей вартий уваги.
там були дітки і взагалі річні то дивилися, правда не розуміли все. А мому старшому 8, але так сталося, що він ходив з нами на доросліші фільми і йому не дуже було цікаво. Я вважаю, що йти треба, хоч щоб підтримати нашого виробника