оооо, мені вихователька добряче наголосила- цього не показувати!(ну але це тимчасово).. І те писання - я плакаль! (Малюк не любить малювати, розфарбовувати і т.д. Усіляко спонукаю вже давненько, але я сама малювати-креслити-різати-клеїти не люблю..) А ще як себе згадаю, то плакаль вдвойнє. Тішить, що до школи ще є час.
@nibysh тимчасово 100%. Мій мав олівець з гумкою і не знав для чого та гумка зпочатку але дізнався і почалось). Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Ото в нас так. Труть без кінця і краю. Діри витирають в зошиті. Минулого року писали кульковою ручкою, то старались, бо виправити не можна було. А цього року олівці вже позточувані наполовину, бо так сильно тиснуть на олівець, що стержень не витримує і ламається, відповідно заточувати постійно потрібно.
Співчуваю)). Мій не довго тим не словживав. Незнаю, чому тепер так толерують таку писанину і батькам таке подобається. Діти ітак писати геть не хочуть і ще й та писанина не зрозуміло яка має бути. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Мій малий ще на підготовці почав писати чорнильною ручкою з відкритим пером. Як не дивно йому підійшла і вже 3 рій ними пише. Єдина наша проблема, що він їх швидко гробить. І на рік треба так з 10 ручок. То впаде, то трісне перо, то ще щось. А ціна зараз на них не така вже й маленька, від 35 грн.
Може, з металевим корпусом брати ? Тих фіолетових кулькових/капсульних і т.п також багатенько йде). Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Брали, але він не хотів ними писати. Казав, що йому важка і слизька ))) Так і зупинились на шнайдері. Так, наші пишуть багато. Особливо з української мови. То 1 капсула якраз на тиждень. Це при тому, що в чернетці пише або гелевою, або олівцем. І в робочих зошитах гелевою. Завжди купувала капсули пелікан. А зараз і знайти важко, і ціна 26 чи 28 грн за 6 капсул кусається. То купуємо капсули шнайдер.
все. вже знає! Дівчата, чиї діти зараз почали вчитись писати, ЯК!! ви їх навчаєте? В мене от так- нині було.. З рахуванням якось нормально справляюсь, тобто пояснюю, стримуюсь... А от писання - то моя смерть.А йому хоч би що. Каже : "то нічого що все криво, я ж не спеціаліст в писанні"...
Я мабуть неправильна. Але я не вчила писати ))) Щось там карлякав вдома писаними літерами і все. Мого навчили писати в 1 класі. Бо навіть на підготовці вони багато не писали. Пару рядків паличок, гачків, колечок і все. Одразу почав писати дуже гарно. Зараз вже не старається так, і не виводить кожну літеру. Але й пишуть вони вже швидко і багато. Часу обмаль, тому страждає почерк.
@nibysh )) цього не уникнути. Про писання: я так само стояла і вмлівала над кожною закарлючкою і при тому дратувалвся і малий. Одного дня була зайнята і попросила самому написати. Написав і дуже старанно написав. Від тоді практично завжди письмо пише сам. Я збилась з того, щоб докулупувати дитину за кожну букву, головне - нахил і чистота.(але ми вже в школі) Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
правильно каже))) головне щоб грамотно писав, а каліграфія то діло десяте. Я взагалі тепер так тішусь що ніхто не "любить мозок" з тими відступами, рядочками і т.д., я кайфую. І почерк то теж дурниці, бо кому то треба в наш час? Особисто я пишу від руки тільки список покупок на базар, все решта друкується. То нащо мучити дітей тими каліграфіями, якщо принципово воно не має ніякого змісту?
а нащо то дитині в 4 роки? він не старається, бо не бачить в тому сенсу для себе)) я теж пробувала вчити Сашу читати, писати, рахувати мало не з 3 років. але тільки попсула собі нерви. Потім зустріла вчительку, яка ще мене вчила в 1 класі і вона порадила дати собі спокій з тим, піде на підготовку і все навчиться. Діти в школі вчаться набагато швидше ніж вдома з батьками. Саша йшов на підготовку то знав кілька букв і вперто не хотів їх складати у склади, а через 2 уроки дитина почала читати по складах. Я не знаю як, але вчителька пояснила і навчила.Тому, я за те, щоб кожен займався тим, на що вчився. Ми хіба що додатково математику тренували, але то ненав*язливо, по дорозі на закупи чи як десь треба було почекати. Рахували в межах 5 спочатку, потім до 10. Або загадували букву і називали слова на неї, чи я називала слова. а малий казав на яку букву починаються.
він ходить у старшу групу(в свою ми не помістились), і вони пишуть і там, і додому завдання дають. Тому домашні я з ним і роблю. І хотіла почути свіжі-живі історії як середньостатистичні батьки з тим дають собі ради. Теоретично я то добре знаю, тому і питаюсь не про лекційні історії - "ні-ні, не сваріть, все хваліть іт.д." а про справжні життєві. ну я ще не зовсім вар*ятка, щоб ат фанаря дитину штурмувати
ніхто про таке навіть не думав)))) чесно? забИти! нехай пише як йому пишеться, головне слідкуйте аби ручку правильно тримав, а все решта прийде з часом. в таких діток ще навіть дрібна моторика не настільки розвинена щоб писанина була гарною. В нас, ніби. теж давали якісь там завдання в садку, але то все зводилось до того щоб зробити, а рівно чи криво то вже таке))) Повірте, я теж така була і хотіла щоб моя дитина з першого разу писала каліграфічно, але потім зрозуміла що то мої мухи. Ну і ще для заспокоєння: от уявіть що Вам показали як танцювати "Лебедине озеро" і Ви маєте то повторити. Зможете? Так само і діти. Для них те писання, рахування, читання то щось зовсім нове і складне, а без допомоги вчителя майже нереальне. Тому дайте дитині час, а собі спокій.
десь так собі і говорю. Пра помагає не конче. І я розумію, що то . Я не хочу, щоб він писав красиво(ну тобто не зараз), але от той пофігізм і відмазки- мене троха напрягають.
Я даю одну сторінку прописів на день, або раз в два дня. Напише, як напише. Мені головне, щоб в дитини рука тренувалась і розвивалась моторика. Ножниці в тому теж дуже помічні. Рівні букви в такомі віці зовсім не головне. Хваліть дитину за старання.