я по своїй професії дуже тісно пов'язана із законодавством і дуже часто (майже завжди) замічаю що якби закони виконувалися то би жити стало краще. Одже наш МОЗ говорить так Наказ від 31.07.2006 № 529/49 Про затвердження галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки" де написано а також Наказ від 04.08.2006 № 540 Про затвердження принципів підтримки грудного вигодовування, критеріїв та порядку оцінки закладу охорони здоров'я на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини" де в анкеті для оцінку закладу охорони здоров'я на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини" є запитання Більш грунтовно з наказами МОЗУ по довгогодуванню можна ознайомитися тут Аналіз наказів МОЗУ (ГВ після 1-го року) Вартує прочитати: Как избегать споров и реагировать на критику о кормлении грудью. Як довго годувати грудьми: Грудне вигодовування дітей віком 1 рік і більше. Навіщо? Годування після року как долго кормить грудью? ФАКТЫ О ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОМ КОРМЛЕНИИ ГРУДЬЮ время отлучения ребенка от груди Естественный возраст отлучения от груди Когда наступит инволюция? Завершеня ГВ Отлучение от груди (1) Отлучение от груди Отлучение Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? Отлучение ребенка от груди (часть 2) прекращение кормления грудью - практика отлучение ребенка от груди Как долго кормить грудью? Естественное отлучение Отлучение от груди. Как? Коли закінчувати ГВ по Біблії ГВ в Християнстві Библия о грудном вскармливании. Святые помощники матерей
Висіти хоче , нервується , бо самі пишете, що зуби лізуть. От і нервується, з допомогою грудей намагається заспокоїтися. Як заберете, повірте, легше не стане. Будуть інші способи заспокоєння ( на руках поносити і тд). В рік і два моя старша вдень майже не смоктала грудей, зате під час сну і вдень і вночі відкривалася . Це було нон- стоп. От тоді реально замучувалася, бо тіло просто затерпало. В рік і два менша могла разів чотири прокинутися, поїсти так лаконічно і далі спати. Зате вдень не відмовляла собі лишній раз присмоктатися . Щодо самого сну і кількості прокидань, то завершення ГВ не обов'язково в тому допоможе. Старша емоційна дуже. Їй вже сім скоро, а вона ще досі прокидається вночі , хоче щоб з неб хтось спав, говорить , плаче . І посилюється це якщо пережила якісь сильні емоції в той день ( незалежно чи то я накричала або з сестрою посварилася, чи якісь дуже позитивні були).
Та я і не збираюся ще відлучати . Почну рухатися в цьому напрямку десь на весні. Якось перетерплю той період.
В нашому випадку то є правда. Теж спав неспокійно вночі, особливо після 3 години, коломийки страшенні, повзав по дивану, злазив, в ліжку не хотів бути і поруч теж неспокійний був. Я, як ви пишете, теж зомбі ходила. Вранці вставала як побита, все боліло. Малюк сам відмовився від ГВ, десь протягом тижня. Ну і я дійсно ожила після того, фізично то навіть не порівняти. Спить малюк тепер спокійно. Лиш раз встає попити компот, а іноді і всю ніч може спати(раз на тиждень). Правда все ж бувають ночі, що прокидається 2-3 рази або не може заснути знову дуже довго, носимось на руках. Але то зрідка, теж десь раз на тиждень. Я не кажу, що то є добре і так є у всіх чи так має бути. То просто наш досвід. В мене все ж таки є відчуття, що з ГВ в нас не дуже склалось. Ми були трошки на ЗГ, десь до 10 місяців. Потім лиш ГВ і прикорм.
Цитата від KAPUCHINKA: ↑ Дівчата, а то правда, що як відлучити, то спатиме спокійніше? В нас 2 роки і 3 місяці і ще ГВ -- це мій рекорд, правда не сильно ним горджусь, бо то мені виснажливо. І не кидаю ГВ винятково через власну лінь, бо то ж легше дати вночі груди -- і далі спати, ніж ото вставати, колисати, бавитись. І от коли я сплю із малою, вона може по 10 разів прокидатись. Ну але інколи мені треба алкорозслабон, то після спиртного я йду спати в іншу кімнату. І чоловік чудово дає раду із дитиною: вона за ніч може раз прокинутись (то він їй там цісю-цісю, мами нема, спи), а може і не прокидатись. То я роблю висновок, що то дитина від того запаху мами прокидається. А інколи я вже вирішую не годувати, то чоловік вкладає малу спати, а потім я до них десь посеред ночі прийду, ляжу в інший кінець ліжка (а воно нас 2,7 метра, тобто я від малої дуже далеко та ще й іншою ковдрою накрита) -- вона всерівно мнене внюхує і так на автоматі, із закритими очима до мене перелазить через тата і "тита, мама, тита"....
капець. то шось ненормальне, шо в такому віці дитина так не спить. коли ж їх відлучати. 2, 7 - зовсім не юний вік для відлучення. я не прихильник цицяння до школи мені такий варіант би підійшов) нині малий реально вставав певно щогодини. голова зранку квадратна, таке враження, що не спала взагалі. треба буде собі такий варіант спробувати, якщо чоловіка вмовлю) вдень, як мене нема малий чудово обходиться без циці. і спить теж. тіки колисати треба. правда, моєму тільки півтора. певно, ще таке не проканає
ну да, ще замалий, я десь після 2 так залишаю із татом. А раз місяць тому із бабами спала -- то взагалі ніразу не прокинулась, аж в 7 стала (зато я всю ніч не спала -- все переживала)
мій і поверещати любить і крізь сон обійде всю квартиру в пошках мами, як йому треба, а в 2,3 то просто верещав раз нема мами під боком але в нас така специфіка що вночі є перерва 6 годин приблизно, з дуже раннього віку, а от вдень часто проситься тому ті верески восновному під ранок, часом сама не знаю як часто їсть бо прилізе, дістане, може і зависнути ,а я сплю... з моїм сном ніколи і не думала що прилаштуюся до такого власне, коли мами пишуть про 10 разів за ніч, то не уявляю як то, бо вночі може собі виснути 40 хв, годину, (ну і раніше так було, коли вставав що 2 години то їв довго) а в перевах ще ж дитина поспати мала б без циці, щоб рахувати де наступне прикладання ,а де ще те саме))) таких довгих ночей в мене нема, то ж треба з 12 годин "спати")
ні, вона 2-3 хв висне, але раз на годину-дві то точно. І так із народження. І то тільки пару місяців тому почала (навчилась/навчила) на лежачи годувати -- так то завжди на сидячи.
так-так. то трошки посмочке, відвалиться і через годинку опять шукає. над ранком то буває і шопівгодини таке. ну мій спить 10-11, тому встигає багато)))
Не те, що ненормально але, як в багатьох- зуби(довго йшли), АД трохи дошкуляє, темперамент і т.д. і т.п.
Та я про вставання 2-3 рази на ніч не говорю, то нормально для мене. В нас такі ночі бувають. Пхикнув, дала цицю поів і далі спить. Я про те що може цілу ніч істи цицю, нити, скакати з одноі на другу мало не щохвилини, сідати і просто плакати і так цілу ніч.
Це про нас останнім часом. Перший рік Даринка вставала 1 раз за ніч, іто під ранок. Зате ось тепер надолужуєм. Відлучати не планую. Саме згортатись воно теж не дуже поспішає.
В 3 рочки. Якось без сліз і стресів. Я пояснила - він перепитав два рази і погодився. То не було самовідлучення, і я переживала більше за нього певно, але пройшло легко. Даринка не тої масті)), її поясненням точно не візьмеш, тому і не рипаюсь. Лиш ті безсонні ночі.. Ось сьогодні знов я встала як переломана. Всю ніч на грудях.
В нас теж періоди якісь такі бувають, що ночі жахливі. Але потім стає краще. Єдине, що от в 4-6 ій, як коли, вчіпляєтьчя в цицю і до 7ої висить. То в мене вже від того часу сон так собі. А в 7ій вже треба мені вставати збиратись на роботу. Печалька і часом думається, блін, вже діти в інших мам того віку без циці сплять, окремо і цілу ніч, нашо воно мені? Але потім проходить, я ще наразі не уявляю як її вкладати спати без циці. Для мене то анріл
дівчата, а як з тим відлученням би мало бути правильно - дітки самі того мають кинутися чи в певний момент варто якось "помогти"? В нас наразі цицяння аквне досить майже весь день, і присипляємся в обід і ввечері теж з цицею. Мені навіть здається що якби не циця, то мала і їла би нормально, а так то їсть якісь окрайці, десь-шось вкусить і ніякого толку. Але я планую ще зиму точно з цицею прожити, а там в квітні їй буде 2р. і думаю, що може би вже тоді "прикрити лавочку"?? чи краще чекатисамовідлучення?
Років до 2-х варто годувати. А далі вже подивитесь - як вам піде. Буде нормально - будете годувати. Захочете згортати - варто починати з денних годувань проміжних. Поступово і м*яко.
@Retaret моя теж їсть окрайці, жодного режимв, порцій сталих ( про які мені все мама нагадує), але є ГВ і чесно, мені навіть так добре, бо принаймні знаю, шо голодна не буде. Чи буде їсти як відлучиться, а то невідомо. Моєї сестри мала періодами не хоче їсти нічо, а циці не їсть з року і 5 місяців. От тільки сестрі щоразу напряг, бо ж дитина взагалі нічо не їсть
Я наразі спостерігаю поступове відпадання тих годувань, про які б я навіть не могла подумати, що дитина сама відмовиться: в 1,8 нічне, в 2,3 ранкове, також вже десь більше місяця засинає на ніч не на грудях, а відпускає, і, покрутившись хвилин 40, і мене не відпускаючи, звісно, засинає. Це також крок до відлучення. Отправлено с моего X9180 через Tapatalk