@сніжна наш бальні не покидає і не покине- це вже значна частина його життя (з 5 років), в яку вкладено і вкладається дуже багато. Цього року 11 клас зусіма прєлєстями+лва репетитори. Дитині не є легко але, на щастя, він не думає нічого полишати з того всього і навчання не страждає(принаймі до тепер все було добре). Я сама ливуюсь тихенько в тряпочку, Як? його вистарчає. В молодших класах було взагалі купа гуртків ще при школі таких дитячих, котрі з віком відпали але він всюди встигав. Тому, залежить індивідуально від дитини і вже якихось в них своїх пріоритетів. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Та звичайно,але якщо дитина в 11 класі каже гурткам " ні", бо хоче більше часу приділяти іншому- має право. Якщо вона має бажання продовжувати, бо хоче цим і надалі займатися- то ж стимул. Зрештою,є ж різниця ще і як займатися: для себе чи на більш профі рівні. Бо те ж плавання може бути на рівні тричі по годинці для фізрозвитку, а може бути з 3 год тренуваннями і місячними зборами чи постійними змаганнями- роз іздами. Тоді не до школи вже особливо. П.с. до класу 7 запросто ще 2-3 іншими видами дозвілля займатися. Потім дійсно поступово йде відсіювання до того одного поза навчанням, що є ближче і цікавіше
Повністю згідна з @сніжна ! Програма змінюється ЩОРОКУ!!! Моя донька закінчила школу в 2011 то одна програма , племінник цього року то інша . А мій малий і другий племінник в 6 класі то програма просто жесть і ні в яке порівняння не йде з тією , що проходила донька . Та програма по якій навчався 7 клас , ну а ми після них тупа то пі...пі.. Складніших підручників ще не бачила все поперекручувано і подано так що чорт голову зламає , благо що ми можемо хоч купити ті підручники а 7 клас до півроку без них . Що до гуртків то мій малий минулого року кинув карате , яким займався 4 роки . Не реально для нього відсидіти на 6 -7 уроків ( цього року тільки по 7 уроків ) і на 18 год тренування по 2.5 год і так хоча б 3 рази в тиждень а в ідеалі 5 разів . Цього року залишив ще й комп'ютерні курси незручно бо починаються о 17.30 додому немає як їхати і чекати під курсами 2 год не будеш. Єдине що надіюсь що буде ходити на плавання , поруч з будинком (чекаю коли відкриють басейн ) . Ще до репетитора з англійської ходимо добре що поруч , шукаю репетитора з математики і часу на гуртки і прогулянки зовсім немає. Всі однокласники сина в 6 класі (1 гімназійному ) зменшили к-сть гуртків , бо не встигають .
@octavia так ,по часу занять не всі секціі враховують шкільне завершення уроків. Наприклад, заняття біля нас у спортшколі для старшоі групи чомусь поставлено на 16 год. Це при тому,що в 16 дитина може після 7 уроків хіба " впритик" без забігу додому і обіду встигнути прям зі школи. А якщо в школі чергування чи 8 урок додатковим- тоді вже заняття в прольоті.
цікава і повчальна стаття якщо вже тут згадувалась, прошу видалити цей мій допис Як у львівській школі жорстоко покарали батьків-мажорів Як у львівській школі жорстоко покарали батьків-мажорів (фото)
та то не про Львів, і якщо не помиляюсь, навіть не про Україну. Переклали оригінальну історію, яка була там російською мовою.
Люди, перед тим, ніж поширювати якісь нібито повчально-резонансні статті, уважно читайте тексти та вдумуйтесь. По-перше, ця стаття стара, написана російським копірайтером у стилі вірусного маркетингу, який зіграв на тупизні населення. Тобто це не правда, а всього лиш байка задля продажей. По-друге, якщо уважно прочитати, том можна помітити помилки в українській версії, плюс мова явно не репортажна. Дуже цікаво, як же цей текст потрапив в український фейсбук.
Ніколь, я на попередній сторінці трішки писала. Решту- можу в пп написати. Якщо коротко: на даний момент я би цей заклад не розглядала
може не зовсім сюди, але ЗАПИТАННЯ ДО МАМУСЬ-ВЧИТЕЛІВ, ЯКІ МАЮТЬ ЩЕ МАЛИХ ДІТОК І ПРАЦЮЮТЬ. Як ви справляєтесь з хворобами своїх діток, коли треба йти на роботу у школу? Чи дозволяються у школі лікарняні і як до цього відносяться? потім в посиленому режимі відпрацьовуєте? А якщо предмет не належить до основних? А якщо немає бабусь поруч?
Школа це державна робота(ну хіба приватна школа). Тому з цим проблем не повинно бути. На час вашого лікарняного вам мають призначити заміну. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Для інтересу - ось як описують школи в Швейцарії "Я не успеваю записывать то, что меня поражает", - блогер о школе в Швейцарии . Взагалі про них різні відгуки є, є багато що вважають що там слабувата освіта саме в плані знань.
Лікарняні в держ.закладах вам без проблем .Але ж така річ,як людський фактор. Тому що коли ви відсутні,ваш урок має узяти інший вчитель. А за додаткове навантаження йому доплачують ( якщо не помиляюся ) частину від загального. Тобто десь біля 12 грн. Радості тому,хто проводить урок за цю суму,чи має урок у зведених групах- мало. Є інший варіант- немає вчителя,уроку немає, матеріал він має ущільнити або дати на самостійне опрацювання. Тоді немає заміни. Але це можливо раз- два. Тиждень " розписувати" уроки на ущільнення не будуть. Буде заміна+ комусб із колег доведеться відпрацьовуваьи за вас.
Я мама і вчитель. З лікарняними немає жодних проблем, школа це державна організація. На цей час прошу, щоб заміняв вчитель з мого предмету, матеріал кидаю на електронну пошту. Вчителі йдуть назустріч один одному, всі ж люди, і в переважної більшості є свої дітки. Звичайно, буває так, що заміняє вчитель іншого предмету, тоді це Ваші проблеми, як наздогнати матеріал без шкоди для дітей. Це важко, тому стараюсь довгих лікарняних не відкривати.
Чому ви нічого не пишете , що з липня 2015 року лікарняні нараховують по- іншому? Я була на лікарняному тиждень - при 100& оплаті різниця вийшла суттєва і не на мою користь .