Ми здавали також більше ніж 100 грн за комплект друкованих зошитів. Але вчителька сказала, якщо є батьки, котрі категорично проти - можуть не купувати. Та здали всі... ги ги)). Будем пасматрєть далі, як буде. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Ви мені хочете щось довести? Що або ви будете добра, або грамотна? Ви і те і те маєте вміти робити. Тоді ви якось не ту професію обрали. та то не в зошитах справа. І судячи, з коментарів, батьків все влаштовує. Мене не влаштовує. Навантаження все більше, репетиторів більше, а знань і здоров'я менше. Про вміння мислити, я промовчу.
І я проти зошитів. Я то ще весною писала. І не в грошах справа. Не в моїх грошах. Хоча у нашій школі не 100 гривень збирають. Другокласнику ми здавали у травні на зошити по 270 -- казали восени дорожче буде. І ще книжку і зошит із англійської -- то понад 300 гр. А от першокласниці 1 вересня на зошити здали 200 грн. Отже, я вже віддам ті гроші, але користі не бачу. Ну даремна фігня. Дві стоірнки завдань додому. Роботи реально на 3 хв. Але ж дитину то глодить, типу, мені стільки задали!!! 7 вправ... Та краще ті три рядки в звичайному зошиті написати. Але ж які то надприбутки для виробників. Я десь весною то підраховувала -- то не мільйони, то мільярди заробітку. На чому? На дублюванні підручників? Я -- проти. Але не настільки категорично, щоб відмовитись від зошитів на рівні класу. Ну чого буду вискакувати? Я що -- педагог? Як я то мотивую -- не хочу і все? А от на рівні держави я би повозмущалась. Принаймні, допомогла б педагогам, які б змогли б грамотно ту лавочку прикрити. Ну бо реально, не на то ті мільйони йдуть і не тим...
Не планую продовжувати дискусію. Доволі нетактовно з Вашого боку діагностувати щось з кількох дописів на форумі. Такі ситуації зовсім не викликають бажання тут щось писати, на жаль...
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як справи з вступом в КМДШ: проводяться свівбесіди з дитиною чи достатньо просто нашого бажання там вчитись?
Ще я всунуся. Моя мама вчитель початкових класів у селі. 20 років тому, все так і було, сиділа ночами, готувала наочний матеріал, вирізала заготовки. Зараз у нас теж технічний прогрес. Можна щось знайти роздрукувати. Але моїй мамі простіше. У неї 5 дітей. А на 30 особливо не повирізаєш. Хоча з деяких предметів мама теж використовує зошити на ДО. Але з основних, крім першого класу, ні. Але в мого малого і у Львові так само, ми вже в 2 і 3 класі не купували ні з мат. ні з української
А хто заставляє батьків репетиторів наймати? Самі ж і наймають, самі ж і грузять, самі ж потім і мучаться. Повторюватиму завжди, шукайте вчителя, а не проблем собі на голову. Дивує мене ниття батьків дітей далеко не школяриків. Але то таке. То, певно, лиш моій Насті повезло. Чому я несказанно рада.
Погоджуюсь. Згадала ще одну ситуацію. В нашому класі є багато батьків не задоволених роботою вчителя, хоча я задоволена. але суть в тому що всім не догодиш. Бо від одних чую, що мало вимагає, а від других що сильно навантажує. В кожного свої критерії вимог, а в міністерства ще свої, а кому має догодити та бідна вчителька.
а як Ви порадите це робити на практиці? За рік до того як йти в школу, прийти і сказати - покажіть мені вчителя, який буде мати першачків наступного року? ну бо правда, місто велике, то не село де всі всіх знають. а не варіант зробити слайди для наочності? або сказати батькам - от давайте 5-10 грн в міс. на роздруківки або скидати електронкою якісь заготовки на пару занять, хай самі друкують? тоді не буде пропущених сторінок в зошиті.
так і я про те. ви щось таке пишете. Нормальні батьки шукають хороших вчителів в хорошій школі, щоб потім не переводити дитину по сто раз, якщо раптом вчителька піде в декрет, чи упс... закінчиться початкова школа, а старша в цьому навчальному закладі жахлива. Одна вчителька не вирішить проблеми всієї системи освіти. ой, вибачте, прийду першого вересня через два роки (хоча дитині через рік шість, і не факт, що не піде в школу). Тоді нормально буде? Чи тоді буде дивувати ниття (?) тих хто запізно про школу почав думати? на практиці це виглядає навіть веселіше. Знайдете хорошу вчительку на Сихові, а живете на Топольній ))), або вчителька хороша, а школа така,що санстанція за нею плаче... Так, я доводжу до абсурду. Але оптимістичні твердження про "знайдіть вчительку, і буде вам щастя" якісь мені сильно утопічні. Мене це мало цікавить. Мене цікавить розвиток моєї дитини. У вчителів є важелі впливу. Вони ними не користуються.
З друкованих зошитів в 1 класі були добре продумані з математики та прописи з української мови. З математики цікаві завдання, яка займали мало часу для виконання. Решта додаткових зошитів - це мотлох.
Орман, я не в курсі віку ваших дітей. Якщо вас зачепило, вибачайте. Утопічність твердження про хорошого вчителя початкових класів? Не вважаю так. Думаю, не вважають так і ті батьки, котрі дітей з школи забирали саме через вчителів початкових класів. А таких немало. Пишите, що Львів місто велике. Так і можливостей у вас більше. Це не Стрий, де в школах максимум два перші класи набирають.
В багатьох кабінетах вже є можливість переглядати слайди, в моєму поки нема. Чекаю А з батьками було б добре домовитись, якщо колись працюватиму в звичайній школі - спробую. Дякую. Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
Писала кілька місяців тому і напишу ще раз свою думку: зошити з друкованою основою - це велика допомога для вчителя. І це прекрасно, з очевидних і банальних причин - вчителька краще виспиться і буде мати більше сили і часу на своїх учнів і на себе. Кажуть, що колись їх не було і все було ок. Ну так колись багато чого не було, після війни і папір був в дефіциті, і книжка одна на трьох, і якось навчалися читати і писати. Але я якось не хотіла б, щоб моя дитина так вчилася. Коли я йшла в школу у 89 році, ми вже мали такі зошити, з мови, математики і природознавства точно. Завдання в звичайному зошиті теж мали, а вчителька, щоб їх задати, має написати зразок, початок рядка. Уявляєте, як це класно, коли таких зошитів більше 35? Я б воліла, щоб вчителька відпочила, а не займалася зайвою роботою. Абсолютно згідна, що вони зайві з предметів типу мистецтва, музики чи праці. У моєї дитини таких і не було, я вперше про них тут почула. Не вважаю, що моя дитина була перевантажена у 1 класі. Щось робила в класі, щось вдома, не було того забагато. Перевантаження, якщо воно є, - це велика проблема, але зошити тут, на мою думку, ні до чого.
Маю першачка, вчора видали оті друковані зошити. Але ми не маємо звичайних зошитів взагалі. Вчора посиділа, полистала і десь зітхнула з полегшенням, бо зошити кольорові ( а колись оте все щастя заставляли розфарбовувати). Зошит з математики взагалі сподобався ( причому вчитись будемо виключно по ньому, без окремої книжки).
А ні, то ж дуже замудрі батьки хочуть щоб вчителька днями і ночами малювала , писала, вирізала, ксерила, і то все виключно за свої гроші з зарплатою в 2 тис.грн.,і щоб батьків ніяким чином це не торкалось ні додатковою роботою вдома, ні фінансово . --- дописи об"єднано, Sep 3, 2016 --- Мені, наприклад, теж простіше купити дитині зошит, ніж вічно робити ті ксерокопії, які постійно перебувають а хаосі, і часто губляться. Крім того зошити кольорові , а кольорові ксерокопії зараз дуже дорогі .
Мене цікавить чийого авторства. Точніше до яких підручників. Мене не влаштовує підручник Захарійчук. І друковані зошити до нього теж. І що далі? А далі ніц, бо школа має саме ці підручники і робити закупівлю інших, звісно, не буде. Чим був мотивований саме цей підручник, я не знаю і тому саме уточнювала в @Mammy який чином це вирішується по загальношкільному. тут не погоджусь. Тому що довго ви дитину не повозите. Плавали, знаємо. Маршрутками і час пік - просто шкода дитини і заради чого? а машиною з нинішніми цінами на бензин школа вийде діамантовою. Хіба цілком по дорозі з вашим звичним маршрутом. Тому і обирається, так би мовити, найменше зло з того, що є під рукою. Знову ж таки, тут погоджуюсь з @Orman , я писала за себе. Мені не подобаються підручники авторства Захарійчук та друковані зошити до них. І? шукати іншу школу? сподіваюсь дочекаєтесь, бо це дуже хороший інструмент для навчання. А згодом можна буде ДЗ давати "підготувати слайд-доповідь на тему..." щоб діти самі себе вчили. --- дописи об"єднано, Sep 3, 2016 --- ти певна? вони повинні бути. Це вимога МОН
А в нас кожен вчитель з батьками вирішують яких саме авторів закупляти . Ну але вирішує більшість, і всеодно завжди хтось та й буде не задоволений. Ну але в нас наразі таких нема. Так, шукати іншу школу або змиритись. Ніхто з однією дитиною за іншою програмою йти не буде.
Ну я це бачу так: мінімум дві школи є біля кожного. Перших класів всередньому три, тобто 6 вчителів на вибір. От і обираєте. В садку ж ітак всі про все і про всіх говорять. Поганих, от прям зовсім поганих вчителів не буває -- таких вже або вигнали або самі пішли. Є вчителі "на любітєля". Хтось хоче молоденьку, бо сучасна і креативна. Хтось боїться молодої, бо піде в декрет, або нічого не знає. Хтось хоче строгу, хтось добру -- отак і виберете