Дівчатка, поговоріть зі мною про каки дитячі Малій 7,5 міс, повне ГВ з елементами прикорму (наразі їли гарбуз, кабачок, ввела рисову кашу). Тиждень тому я зїла маленький шматок дині, наступного дня мала почала какати зеленим, часто (5-7 разів на день) трохи слизисто. Гарбуз вийшов весь у неперетравленому вигляді. Я перестала на 3 дні давати прикорм, з понеділка почала варити дуже рідку рисову кашу, але каки далі зелені. При тому дитина весела, активна, їсть, спить -все як завжди. Є привід для хвилювання чи спостерігати далі?
IrynkaMandarynka, не хочу вас лякати, бо у всіх по-різному. В нас зелені кака були , коли ми хворіли. Почалися за днів 4-5 до сопельок і червоного горла. Не знаю , чи це пов'язано. Це наш досвід. Пройшли, аж коли виздоровіли Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
Дякую за відповідь. Сопельок чи інших симптомів хвороби нема, дитина веде себе абсолютно звично. Тому й не звертаюся до лікарів. Але це вже тиждень, от я і призадумалася, чи варто щось шукати. Ваги не втрачає, за тиждень 100 гр приблизно набрала, може піду в поліклініку переважу
IrynkaMandarynka, сподіваюсь, у вас все налагодиться. Оскільки зайшла тема за каки, ще я запитаю. Дитині 8 з хвостиком. Ми на грудях і педагогічному прикормі. Досі какали рідше, а тепер, коли порції прикррму збільшились, какає як доросла (пробачте за подробиці). 3 останні рази з плачем. І не тиснеться майже. Не вміє ще напевно. Підкажіть, будь ласка, що можна зробити, чим допомогти малятку. Бо посивіти можна як вона ридає. І горщика починає боятися. Буду вдячна. Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
А горщик - то ви висаджуєтесь, чи привчаєте власне до горщика? Може протестує? Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
Mansikat, висаджували поки не сиділа сама. Спочатку трохи над умивальником, потім, коли зрозуміли, що спрацьовує, над горщиком. Після сну завжди пісяла, какала останнім часом тільки на горщик. Протестів досі не було. Я бачу, що їй саме боляче, коли вона какає.
Дорогі батьки, якшо вашим діткам ставлять високий ВЧТ або ж і будь- який інший діагноз, спершу проконсультуйтесь ще в когрсь. Впевнена, більшість так і робить. Але не буде зайвим нагадати. І раджу глянути в ютубі передачу Комаровського про ВЧТ всім, кого то питання торкнулось. Нам поставив такий діагноз на плановому огляді в 3 міс в поліклініці на Мазепи невролог Конилюк на основі УВАГА! того, що малюк ставав на пальчики і з положення зі спини погано тримав голівку, коли піднімали за ручки. Виписав нам діакарб і аспаркам курсом на 2 тиж. При тому, що а інстр діакарбу вказано, що не можна годуючим мамам, а про дітей мова взагалі не йде. До слова, узд мозку в нас було все добре і вказано, що "варіант норми", але він сказав, що це не є норма, бо щось там збільшене, мабуть лобні роги. Звісно, ми пішли до ін лікаря і спростували цей діагноз в Мироновича в Чорнобильській, оскільки в нас і скарг не було.Дитя добре спить, їсть, спокійне. Робіть висновки. Будьте мудрі та здорові.
Дівчата, підкажіть, як правильно? Нам 8 міс., але ми ще самостійно не сідаємо. Крутимося без проблем в різні сторони, повзати ще не беремося. Коли імо, беру доцю на руки в положення напівлежачи, бо в автолюльці ми вже лежати не хочемо, то вона відпихається, сідає і назад вже не вкладеш. Опирається на стіл, щось постійно тягне, а я іі тримаю, отак ми боремося. Це нормально, чи не варто садити? У візочку часто іздить так піднявши голівку і напруживши шию, щоб щось бачити. Це нормально для хребта? Бо мене вже починть гризти, що краще посадити, аніж вона отак з піднятою головою буде іздити, що так кривиться хребет і т.д.
Дякую, бо я читала, що діток, які самі не сидять, не можна садити на руки. Але ж вона сама сідає, просто без підтримки ще не може.
З горизонтально-лежачого ще ні, а от сьогодні в возику трішки припідняла спинку (таке напівлежаче положення, навіть не 45 градусів) і вона сама якось відштовхувалась і сідала. А за столом я іі вложити в напіплежаче не можу, вона хоче сидячи істи.
чесно, не знаю, що робити з сидінням за столом. бо 8 місяців - то точно вже не лежатиме. а у візочку я би трішки припідняла спинку, але зовсім трішки: спробувати, якщо її задовольняє таке положення і вона не сідає повністю - можна так возити. а якщо сідатиме - доведеться покласти зовсім.
Раніше в такому трішки припіднятому положенні у візочку вона постійно іздила з піднятою головою, щоб щось бачити. Сьогодні з того ж положення вона вже пробувала вставати, тобто вставала і невпевнено сиділа, тримаючись за бампер. Я іі ложила назад, але то марно. Я вже і пасками пристебала, а вона постійно дьоргається вперед. Якщо геть покласти, то мабуть буде знову задирати голову. Чоловік каже, що вона так собі хребет скривить.
Я трохи гуляю з нею в ерго, але теж постійно дьоргаюсь, бо ж не сидить, хоча по ліжку крутиться у всі сторони, тільки встигай ловити.
Якщо правильно посадити, то можна в ерго. Якщо маєте якийсь слінг - то краще. В ерго має бути теж гарно притягнута до вас. На слінгопарку є відео. Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Вчора нізвідки у доці зявився нежить. Досить сильний, заважає дихати, дитина навіть груди не може взяти деколи (а їдок вона ще той). Темпаратури немає, пчихає і кхекає через соплі. Капаю фізрозчин і витягую сопельки аспіратором, допомагає, але хрюкання всеодно є. Як відрізнити фізіологічний нежить від простого? В інтернеті пише, що при фізіологічному дитина веде себе як зазвичай і ті соплі, в принципі, їй не заважають. То так? Помітила, що доця 1,5 дні спала як сурок, практично без періодів активності і після того пішли ті соплі. А, і ще в неї очі сльозяться. То таки щось вірусне? П.С. Хто читає з телефону - нам 2 місяці.
@MissO мій малюк лише зараз навчився сідати сам з лежачого положення і десь з місяць добрий з позиції на четвереньках. А сидить з шести добре. Я йому помагаю і нічого поганого в тому не бачу. Педіатр теж то знає і жодних застережень не висловлювала. Я не розумію як має окріпнути спина, якщо її не навантажувати. Я постійно Маркові даю пальчики і він підтягується. В люльці ми давно не їздимо. --- дописи об"єднано, Aug 24, 2016 --- @Emmy ото хрюкання буде довго. Не знаю що таке фізіологічний нежить. Він або є, або нема, на мою думку.
@Rona, а скільки зараз Вашому хлопчику? Ми в люльці тільки спимо надворі, а іхати вже давно не хоче. Я як допоможу сісти, то сидить, а ще сяде, якщо притримати ножки, так ніби прес качає. Вона в мене той ще лінтюх, якщо не хоче прикласти зусилля, то кричить, щоб дати пальчики.