Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну типу пишуть, що після вакцинаціі є один випадок на скількись там тисяч чи мільйонів. А якщо не щеплений, то ймовірність ускладнення плюс ймовірність захворіти. І якщо це скласти, то типу виходить, що робити щеплення є небезпечнвше. Не знаю чи добре пояснила, дуже давно це читала, та й не цікавило вономене тобі особливо, то навіть не знайду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Де статистика? Хоча що там статистика, якщо теперішні лікарі мають проблеми з діагностуванням дифтерії, чи того ж правця, бо, завдяки вакцинуванню, випадки цих хвороб в рази зменшилися і далеко не кожен лікар мав можливість наочно ознайомитися з симпотмами тих хворіб. Тому лікують невідомо що, діагнози відповідні. Приклад з дитиною, зараженою правцем, тому підтвердження. Скільки часу не могли поставити діагноз. Ну вкололи сироватку. А хто тепер знає, що та хвороба за три тижні, що дитину мордували, наробила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. lollipop

    lollipop Member

    А де можна глянути цей новий календар щеплень? Виходить, що по ньому перша АКДП в 4 міс?
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2016
  4. sherry

    sherry Well-Known Member

    Ви тут про кашлюк. Я ним хворіла в 6 років у складній формі, вдруге перехворіла вже зі своєю малою, можливо то був пара-кашлюк. Але це так само якби я мала прививку і що це мене уберегло?
     
  5. maty

    maty Well-Known Member

    ну, за правилами, дорослим потрібно ревакцинуватися щодесять років.
     
  6. sherry

    sherry Well-Known Member

    і після перенесеного захворювання?
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Прививки діють, якщо більшість людей навколо щеплені, а не так як в нас п'яте через десяте. В тих же штатах такі захворювання як кашлюк, вітрянка, кір, дуже рідко зустрічаються. Переважно їх сюди завозять подорожуючі люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Sergiy Dibrov - ВАКЦИНАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ На сайте ВОЗ... | Facebook
    * Порівнюється із 2007, бо охоплення прививками було великим
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Беручи до уваги, як в Україні купляються справки про прививки, я не можу вірити такій статистиці. Маю нагоду бачити з середини і порівняти для себе ситуацію в двох країнах. З цього роблю висновок, що щеплення таки потрібні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. sherry

    sherry Well-Known Member

    і я. Бо на мою заяву що у нас кашлюк педіатр сказала - я не маю право ставити такий діагноз, тільки в лікарню їдьте якщо хочете папірчик що у вас кашлюк. Зі скарлатиною майже аналогічно було. Добре що у вітрянку повірила :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Це якийсь брєд, шкода, що управи на них нема :sad:
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так, власне, там було ціле дослідження, але просто то дуже давно читала, то вже і не найду. я не стверджую, що так воно є, я не фахівець, але є і така думка. Як і думка, що хвороби пішли на спад задовго до того як були щелення від них винайдені. Покращення умов життя, гігієна і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    тільки інфекції про це чомусь не знають...
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну бачите, таки деякі хвороби зникли і без щеплень. Наприклад чума. Тому хто зна, хто зна...
     
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я не роблю ставку на "хто зна", тим більше що наразі про зникнення коклюша, правця, кору і т.д. мова в принципі не йде. Волію щепити дитину.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з точки зору для самої людини- щеплення не є благом для неї ( бо по суті, це є зовнішнє регулювання роботи імунної системи. А вона не вивчена і досі досконало , тому як себе поведе у конкретної людини після щеплення взагалі - ніхто не спрогнозує). З точки зору суспільства загалом, щеплення є благом, бо захищає той самий соціум від хворого.Тобто щеплення потрібні -соціуму. Але для цього мають бути дотримані усі праила вакцинації- бе порушення режиму і графіків. По іншому- для соціуму вакцинація теж стає не благом- в результаті неврегульованої ваккцинації виникають нові мутовані штами, проти яких стає безсила і вакцинація. Класичний приклад - те ж БЦЖ: вакцина не змінювалася протягом майже 100 років, з явилися резистентні штами палички Коха .
    є циклічність таких хворіб. Так, наприклад, кір, незалежно від кількості вакцинованих, має 5-7 річний циклічний період підвищеного спалаху. Коли у 2006-2007 році був черговий спалах цієї хвороби, то спочатку вона захопила європейські країни, де вакцинація від кору є обов язковою ( причому, якщо не помиляюся, там в числі перших була Великобританія), а в Україні підвищення епідпорогу вже сталося пізніше. Аналогічно було у 2011-2012 ( 2011 - епідемія у Європі, 2012- Україна і Росія). Тобто хвиля йшла із Заходу. Тоді було втягнуто у епідемію загалом 40 країн. Це - циклічний спалах, який для цього захворювання характерний кожні 5-7 років. ТОму в найближчий рік-два можна буде спостерігати знову подібне.
    Якщо цікавить конкретно кашлюк, то після перенесеного захворювання не щеплять ним навіть дітей. Вводиться вакцина від дифтерії-правцю, без коклюшного компоненту. останню ревакцинацію від кашлюку у складі комплексної прививки проводиться у 1.5 роки. У 6 років вакцинують уже просто АДП. Тобто в подальшому дорослі повинні проходити кожні 10 років вакцинацію від правцю та дифтерії. Але їх щеплять уже АДП-М ( правець-дифтерія із зменшеним антигеном), а не АКДП . Коклюш для дорослих дітей та дорослих не вважається сметртельно небезпечним. У дорослих він може протікати по типу затяжного бронхту. Тому дорослих від кашлюку не ревакцинують.
    колись дозволялося щепити першою АКДП лише з 3 міс. Ревакцинації проводилися з перервою у 1-1.5 (до 6 міс. дитина мала отримати 3 дози). Згідно з новим календарем, який прийнятий відповідно до вимог ВОЗ, починаючи з 2016 року дітей повинні щепити з 2 місяців з перервою у 2 міс . Тобто перше щеплення- у 2 міс. Також, відповідно до нового Календаря, тепер не будуть ревакцинувати дітей у 14 років від туберкульозу, і у 15 років- хлопчиків від паротиту і дівчат- від краснухи ( от тут логіці взагалі не піддається- щепити від них у малому віці, коли вони абсолютно безпечні і дають пожиттєвий імунітет , і залишати незахищеним у той період,коли ці інфекції є якраз небезпечнимидля дорослих чоловіків і дорослих жінок. Тобто свідомо підводити до того, що ризик ними захворіти- фактично лише у віці після статевого дозрівання. Коли ці хвороби власне у дорослму віці несуть загрозу репродуктивній системі).
    Календар ось тут можна глянути :http://www.moz.gov.ua/docfiles/dn_20140811_0551_dod_kps.pdf
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Знаєте, проблема оцих дискусій про щеплення в тому, перш за все, що це питання значно глибше, ніж той рівень на якому власне ведеться дискусія, багато людей навіть не розглядають такі аспекти, як невідомий вплив на людину (насправді невідомий, а не те, що хтось когось дурить), про те, що існують певні екосистеми, порушивши які, повинна відновитись рівновага (це закони природи), і яким боком нам це вилізе (чи вже вилазить, але ми не розуміємо цих механізмів), то я вже мовчу про нижчий рівень, який при бажанні і наполегливості можна освоїти - як функціонує імунна система (наскільки це відомо сучасній науці), механізми захворювань і т.п, постаратись розглянути економічні і політичні аспекти. А коли то все вивчається детально - то є такий мудрий вислів "Чим більше я знаю - тим більше я розумію, що нічого не знаю".
    P.S.: не думайте, що я замудровую і хочу когось принизити своїми словами, я хочу сказати, що я особисто знаю, що я дуже багато чого не знаю і не розумію, і це не тому що я нетямуща) Але я на дух не переношу дискусій базарного рівня "хто кого", коли люди, які зеленого поняття не мають, чим антигени відрізняються від антитіл, і до чого тут ще і анатоксини, розказують з піною коло рота "як то було, і як має бути", взагалі, це стосується також і тих, хто робить те саме, захищаючи протилежну думку,
    P.P.S:
    Мені видається, що тут доцільніше обговорювати якісь аспекти, ділитись інформацією, робити свій вибір в міру можливостей обґрунтовано, аніж пропагувати свій вибір як абсолютну істину.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.