навіть як є кілька страхів, то вони все-рівно не рівноцінні. Тобто виходиться з того, чого боїться більше: ризику ускладненнь від щеплень чи ризику хвороби при нещепленні .
що можна об'єктивно оцінити тільки дослідивши про ймовірність виникнення і однієї і другої небезпечних ситуацій
кому знову вигідна істерія щодо щеплень ? знову у sanofi avensis є партія щеплень як от от будуть прострочені і їх треба терміново реалізувати в Україну ? щоб Україна за державні гроші купила прострочені чи НЕ прострочені щеплення ? Сьогодні одразу на двох центральних каналах а це 1+1 та Інтер в прайм тайм новинах 1) дівчинка що присмерті від стовбняку ( правця) 2) туберкульозні діти ? Я звісно в шоці що в нас в Україні немає сиворотки від правця . Я дійсно в шоці від нашої медицини дивись мої інші пости . А) що тоді від правця АКДС ? чи є їй альтернативи ? в держаних і не державних клініках ? пишуть є й інші види вакцин ...а реально є ? що колють в поліклініці ? ( ассоциированными препаратами (АДС или АДС-М) или монопрепаратами (АС) ) Б) хто підкаже від поліоміеліту вперше дітям кололи чи капали в рот ? ( перше щеплення від поліоміеліту має бути власне тільки у формі укола НЕ живою вакицною) якою робили ? P.S. Резервуар и источник инфекции - травоядные животные, грызуны, птицы и человек, в кишечнике которых обитает возбудитель; последний выделяется во внешнюю среду с фекалиями. В день получения травмы в стационаре ребенку вводят столбнячный анатоксин (АС) либо вакцину, содержащую дифтерийный и столбнячный анатоксины (АДС-м). АС применяется в тех случаях, когда ребенку дифтерийную вакцину уже ранее вводили и по срокам ревакцинация не нужна. В некоторых случаях (зависит от количества ранее проведенных прививок от столбняка ребенку) после укола вакцины ребенку вводят укол ПСЧИ (противостолбнячный человеческий иммуноглобулин), который запускает защитные силы организма для борьбы с вирусом.
от мене сьогодні репортаж ТСН добив, виходить мама винна,що не зробила прививку дитині від правцю,а написала відмову. Але з іншої сторони в країні мала б бути та сироватка і в разі чого її б мали вколоти відразу,а не кілька днів шукати і доставляти невідомо звідки.
Власне. В мене страх усаладнень після щеплень перемагає над страхом ймовірності хвороби. Хоча деколи задумуюсь про щеплення від дифтерії та правця. З старшим сином я була більш впевнена в своєму рішенні, бо він народився в Україні, де ситуація з вакцинами всім відома. Має лише БЦЖ з пологового, якого б зараз не робила, якщо б була можливість повернути час назад. Зараз йому 7 років. Поки не шкодую, що не вакцинувала по графіку. З молодшим інакше. Він народився в Італії. Тут з вакцинами все ок. Я довго сумнівалася. Та в нього практично з народження атопічний дерматит- боялась алергії. Тож не щепила. Зараз в нього на шийці збільшені лімфовузли тому для себе це питання на даний час закрила. Хоча лікарі переконують, що це не привід не вакцинувати дитину. Дійсно, кожен має вирішити сам для своєї конкретної дитини.
А хто винен? держава, що бідна, як церковна миш, і не має сироватки? Ну винна, ну не має... але чи ми не знаємо в якій країні живемо? Знаємо. І мама знає. Як на мене, потрібно обирати менше з двох зол - вколоти вакцину чи мати реальний шанс померти від правцю, дифтерії, стати інвалідом від поліомієліту.
Дівчата, бачу так багато в Україні діток хворіють кашлюком. Чи хтось робить щеплення від кашлюка? Чи це непопулярно? В США навіть вагітні його роблять і члени сім'ї перед народженням дитини. Хоч тут ця хвороба набагато рідше зустрічається (мабуть завдяки вакцині). В Україні дітки майже всіх знайомих хворіли цією заразою.
в Україні від кашлюка щеплять у складі комбінованої вакцини АКДП. За графіком щеплень до 1.5 року дитина мусить пройти її 4 рази. Інша справа, що через брак вакцин дітей щеплять як виходить, із порушенням графіків. Що, звісно, впливає на ефективність. Але дане щеплення є у переліку обов язкових, а не рекомендованих. і всі були нещеплені? Кашлюком хворіють і щелені. Як акже наш же львівський інфекціоність Гайдук: ні одне щеплення не гарантує захист від хвороби. Воно лише дає можливість сподіватися, що якщо людина захворіє, то перенесе у легшій формі. Але не факт- багато залежить від імунного статусу конкретної людини. Це лише можливість потенційно знизити ризик важкої форми. Але не уникнути захворювання. В той же час- ні одній щепленій дитині у нас офіційно не поставлять діагнозу "кашлюк" . Бо це ламає усю статистику щеплених.
Я просто не розумію, чому тоді така колосальна різниця між США і Україною. В США ця хвороба дуже рідкісна, в Україні дуже поширена. І вагітним, як я зрозуміла, її не роблять, лише дітям?
моя свекруха на на початку 50-х захворіла на дифтерію. Звичайний лікар звичайної поліклініки у нас у Львові, на раз діагностував це захворювання.Що дало можливість без наслідків вчасно пройти лікування. Була чітка, а не змазана картина. Що дала змогу вчасно діагностувати. --- дописи об"єднано, Aug 2, 2016 --- я не знаю, якими вакцинами щеплять дітей та дорослих у США. Але сама по собі вакцина від кашлюку має ризик впливу на нервову систему. В т.ч. і внутрішньоутробно. Власне з вакциною від кашлюку пов язують і зріст захворювання на аутизм ( одна з версій). Тобто вона може стати каталізатором до запуску . Я не можу цього стверджувати, але , наприклад, чоловіковий племінник- саме така особлива дитинка. Який до 2.5 років розвивався як звична дитинка. І щеплення теж мав ( хоча із порушенням графіку через брак вакцин). Власне останнє АКДП було десь перед 2.5 р. Потім пішло щось не так. Чи це 4 ревакцинація запустила механізм, чи було і до того, але приховано і так співпало- сказати важко. Але факт у тому, що до 2.5 р. дитина розвивалася як звично. Однією із версій власне є і щеплення. Але це лише припущення- зв язок уже не прослідкуєш
зараз уже ніхто не буде капати. Жива вакцина утилізована. Закуплена двовалентна інактивована. Взагалі раніше ( років 10-11 тому ще, а покоління старших-тим більше )усім дітям навіть перше щеплення робили живою російською.Тільки років 10-11 назад почали перше щеплення робити інактивованою АДС- це вакцина-анатоксин від дифтерії і правця, без коклюшу. Її вводять дорослим і дітям , яким протипоказано введення коклюшного компоненту чи тим, які уже перехворіли коклюшем. АДС_М- теж анатоксин, яким щеплять дітей старше 6 років і дорослих. А також тих, хто мав виражену реакцію на АДС (АДС-М- "полегшена, оскільки містить зменшену кількість антигенів)
за відсутності сироваток всі мають такий шанс. Якщо ви знаєте, то у разі реально небезпечних ран сироватку мали б вводити всім - і щепленим і ні, бо невідомо, чи достатній рівень захисту у людини, навіть якщо вона колись мала щеплення.
Всі троє вакциновані за графіком. Не знаю, чи в них такий імунітет сильний чи все-таки завдяки щепленням, але ніхто не хворів на кашлюк. Я розумію, що ми могли захворіти, але ж не захворіли. Навіть тоді, коли були постійно в контакті з сім'єю, де двоє дітей хворіли кашлюком ( діагноз лікар озвучила тоді, коли вже хвороба прогресувала, десь приблизно через 3 тижні, то я вже Аню і не ізолювала).
були би у нас хоч якісь вакцини-анатоксини АДС- їх якраз можна було би вводити як альтернтиву протиправцевій сироватці різниця для щеплених і нещеплених у такому випадку лише в тому, що щепленим вводять анатоксин, а нещепленим, крім анатоксину, ще і протиправцевий імуноглобулін --- дописи об"єднано, Aug 2, 2016 --- через 3 тижні після початку захворювання кашлюк фактично не діагностується: у мокротах не висівається, аналіз крові- як при стандартній вірусці або у нормі. Через 5 тижнів можна здавати аналіз на антитіла- вони починають формуватися лише тоді. Кашлюк з достовірною точністю можна діагностувати або в перші 2 тижні, при умові, що не давалися антибіотики ( бо тоді картина змазана), або після 5-6 тижнів уже по наявності антитіл то скоріше власний імунний захист. Бо навіть у нашої колишньої вчительки троє внуків усі в один тоді період хворіли на кашлюк- і щеплені і нещеплені. Так само у чоловіковій родині було, що в одній сім ї була і щеплена і нещеплена дитина. І власне першою десь підчепила кашлюк щеплена дівчинка. А от її нещеплена сестра уже від неї набралася, але перенесла набагато легше
Шкода, що в Україні приховують масштаби смертності дітей від кашлюка, може тоді б і аутизм вже не здавався таким страшним.
ви можете навести статистику смертності від кашлюка? Бо аутистичний розлад того чи інакшого спектру діагностується у кожної 70-80 дитини. І, між іншим, у США ці показники ще вищі: 1 до 68 і в останні роки щороку 2% тільки школярів ставлять цей діагноз. За два роки рівень зріс на 30%. А загалом за 10 останніх років рівень захворюваності у світі на аутизм виріс у 10 разів. п.с. і так, аутизм не страшний для тих батьків, хто з цим в реалі не зіштовхнувся.
Я сказала, приблизно), бо це не мої діти хворіли і я не знаю точних термінів. Лише знаю, що антибіотики спочатку не давали, а потім лікар сказала їм, що вже не має змісту давати. Я майже нічого не тямлю в цій темі, бо мене це, на щастя, не зачепило. Але я такого наслухалась і надивилась, коли хворіли сусідські діти, що я щиро співчуваю всім, хто це пережив.
До речі, ось ще відповідь на запитання: чому в Україні діти хворіють коклюшем, у т.ч і щеплені: інактивована вакцина ( той же Пентаксим чи Інфанрікс), у склад яких входять лише окремі фрагменти клітин коклюшної палички ( а їх взагалі є десятки). В Пентакисмі- гемаглютинін, у Інфанріксі- ще + пертактин. А протикоклюшний компонент-це інактивований токсин, який не забезпечує захист від зараження, а лише допомагає перенсти захворювання у легшій формі. Крім того, коклюшна паличка зараз теж є мутованою. І є нові штами, які не містять того ж білка пертактину. Тобто щеплення , наприклад, Інфанріксом, проти отакого штаму бактерії безсиле. Щеплення цільноклітинним коклюшем ( як було раніше)- вона дає надійніший захист від власне коклюшу, але в той же час- становить більший ризик для нервової системи . Також неефективне однократне щеплення вагітних. Оскільки материнські антитіла нейтралізують вакцину і дитина навпаки народжується стерильною.І лише їх уже повторна вакцинація дзволяє сформувати імунний захист ( недарма навіть у діток однократне введення вакцини не дає нічого. І на першу вакцинацію АКДП вкрай рідко буває реакція. Натомість- кожна наступна ревакцинація може йти більш бурхливо, оскільки імунітет уже правильно реагує на збудника- є антитіла.) .с. не знаю, яка статистика у США на захворюваність коклюшем цьогоріч, але за минулі роки за офіційною статистикою, незважаючи на загальну вакцинацію, рівень захворюваності відповідав рівню 50- х років.