Це мене автовиправило - мало бути осмислене кричання. В сенсі жінка не просто репетує з розпачу. А гуде, пищить, повторює якісь слова і при цьому вона це робить спеціально, бо воно помагає їй зняти напруження. І тоді виходить нормальне дихання, бо не затискаєшся. Є жінки які і без голосового супроводу таке вміють )))
як я розумію (і , здається, Кобаса також про то казав, чи то де я в іншому місці читала): метод свічки при потугах може бути поганим тим, що тут видих різкий, а має бути у два-чотири рази видих (повільний) при одному вдосі, щоб дитинка при потугах (яка при глибокому вдоху просунулася трохи вперед) не повернулася на початкову позицію (тут мається на увазі та відстань, яка була пророблена дитинкою при тому вдосі)
Напевне при переймах. Кобаса каже потугу різко не обривати (я помилково таке робила), щоб дитина не сунулась туди-сюди.
І всі інші техніки дихання, особливо як радять дихати животом, створюють напруження, гіпервентиляцію, хоч кисню тоді навпаки менше поступає. Він радить саме ритмічне спокійне дихання сплячої людини. Вдих носом з привідкритим розслабленим ротом, язик на кінчиках верхніх зубів, вкінці трошки зупинились, щоб киснем наситились нижні відділи легенів і видихнули спокійно ротом.
ОМГ він колись мав потуги? Оце я в потугах маю думати де в мене язик і все решта? Вкотре переконуюсь, що ці всі техніки явно не для всіх, і всо те згадую про бідолашну багатоніжку. П.с. При реальних потугах по моєму є тільки одне відчуття - потуги, і воно все саме за себе робить, і дихання регулює і куди тисне... Аж приємно згадати )))
Ставити язик то я розумію в переймах, про потуги він писав просто як про потугу: тиснемось, не в обличчя, можна з привідкритим ротом (колись якраз давали в зуби трісочку))) і десь 5-6 сек можна, різким видихом не обриваємо. Так і Сірзи пишуть. Ну і собачкою передихуємо прорізування голівки. На потугах вже нема місця тому диханню, там праця))) Ви не правильно мене зрозуміли. То вже хіба, якщо хочеться - між схватками можна спокійно подихати.
Ну і язик можна не ставити))) ціль - розслаблені губи-очі (круглі м'язи), щоб і шийка не зажималась. І ще каже тренуватись так: стиснути кулаки, приставити до живота, а дихати спокійно. Не кожному одразу виходить сполучити напруження і рощслаблення.
мені сподобалось, як порівнювали колись потуги з пірнанням. Мені це напруження дуже подібно було до занурення на глибину більше 5м але всі порівняння такі індивідуальні
а чому він стверджує (далі дослівно з першого відео): "Коли шийка матки повністю розкрилась - з цього моменту плідний пузир непотрібний. Він стає лиш перешкодою для народження дитини. Повне відкриття шийки матки є абсолютним показом для того, щоб забрати плідний міхур"? Чому вдома так часто народжуються в сорочці і це не стає перешкодою? Щось мене це його твердження збентежило.
вважайте на передоз інформацією я не знаю контексту, але саме по собі твердження дивне. В природі "непотрібного" нема в принципі цілий міхур сповільнює народження - однозначно, так. Але для чогось це теж потрібно
тут вище було відео Акушерська агресія. Мені просто стало цікаво для загального розвитку. Першого разу я піддалась на амніотомію, тепер навіть чоловік каже, щоб ми то добре наперед обговорили і мали однакове розуміння в разі допомоги вдома.
Мені робили того разу амніотомію, бо було повне відкриття і плоский плідний міхур. Думала, що то дуже неприємна процедура, але якось воно мені не запам'яталось погано... звичайне, як усі маніпуляції-огляди в родах.
І я про то почула, як Г сказала акушерці, що плоский плідний міхур і треба проколоти, бо повне відкриття.
Те, як формується і кріпиться пуповина заклається на генетичному рівні. На цей процес ніяк не повпливаєте
те, де прикріпится і буде розвиватися плацента, залежить виключно від того місця, куди імплантується яйцеклітина. На це вплинути неможливо. --- дописи об"єднано, Jul 31, 2016 --- плідний міхур не має нервових закінчень. Тому процедура абсолютно безболісна (канюлька, якою чіпають міхур, вільно проходит через привідкриту шийку. Сам міхур ніяк не чутливий. )
І мені приємно щось ви, дівки, справді занадто в техніки залізли ну про перейми ще куди не йшло. А потуги вони ж такі потуги і тут взагалі вже фініш, квітка тужимось дупцею. От і вся математика. Какаєм короче. Вибачте. І не тре вам ніяких Сірзів