Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Demetra маю від релуи мені файний
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Про коректори.. кажуть Catrice camouflage (камуфляж) хороший. Сама не мала. Користуюся Мейбелін аффінітон, лореаль і Інгрід.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. kristas

    kristas Well-Known Member

  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    А хто користується ізраїльською косметикою Крістіна. Задивляюсь на вмивалку з серії 'комодекс' цікавить чи не сушить личко?
    І шукаю матуючий кремчик з spf. То в Крістіни є? Чи мав хтось такий? Як вам результат?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  5. New look

    New look Well-Known Member

    Маю їх масочку під очі..досить не погана. Знаю що хвалять матуючий "Камелія" Анна Лотан, але це не Крістіна.

    А хтось замовляє косметику з I-herb ? Чи справді там таке все супер класне як багато пишуть? Що там є хорошо для лиця і тіла?
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я маю від Холі Ленду це також ізраїльська косметика,вона вважається кращою за Крістіну.То маю Санбреллу їхню,це сонцезахист з тоном.Для тих хто любить тональні)
     
  7. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Мала вмивалку від холі ленд. Ніби не погана, але нічого особливого. Крем від крістіни з спф купила. Нормальний і не більше.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А як саме називається?
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Теж давно на неї задивлялася, але ціна трохи кусюча для мене. І все ж таки купила її по знижці за 270 грн. Тіні не сильно пігментовані, але лягають гарно і не забиваються в зморшку на повіці(окрім двох відтінків). Тіней з люксової косметики не мала, тому тут не можу порівняти. До того мала палетку від NYX, то від Maybelline мені більше подобається. Використовую майже всі відтінки, підходить для легкого макіяжу на роботу.Я задоволена ними.
    Ще купила туш яку всі так хвалять - Maybelline Lash Sensational. Не люблю силіконових кісточок, але надивилася відео блогерів про цю туш і вирішила спробувати. Спочатку мені не сподобалось,якось не могла звикнути до щіточки і ніякого ефекту на віях не бачила. З часом якось розмалювалась і вже так нічого, тільки об'єму не хватає. Для такої ціни - супер.

    Дівчата, може хтось користується гелем(помадкою) для брів Inglot AMC brow liner gel ? Як вона вам?
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Я користуюсь. Мені вона подобається, легко промальовувати, тільки треба добру плоскоскошену кісточку підібрати. За півроку вималювала десь півбанки, так що вона економна, як на мене. Купувала в Польщі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, хто користується масками Фріман? Воно того варте? Я от намазюкала на себе пробник Морської, отої голубою з глиною.. ну та ніби нічого поки сказади не можу, засохла :) От думаю чи то варто брати велику банку. Ну ще маю пробника грейфрутового скрабу, ще його спробую..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    пишуть у коментарях що ніби нічого така.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Я брала в магазині Імідж, саше десь в районі 30 грн, велика десь 100 з гаком. От змила я ту маску, і ніс пече :girl_crazy: чи то від того що маска діяла чи від того що шкіра не сприйняла.. треба ще раз спробувати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    :connie_pull-pigtail та може, в мене на носі чорні цятки, то я вже так навєрняка, щоб ефект відчути
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Чи хтось користувався ось такою олійкою для лиця
    Підкажіть будь ласка як її правильно наносити, просто після тоніка на лице чи трошки тоніку в руку в нього кілька капель олійки і це все на лице?
     
  17. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Я таку маю. Наношу легко тонік спрей(в мене ін. марки) на обличчя, пару секунд тонік впитується, в той час на лодоню капаю пару крапель олійки, розтираю пальцем і на обличчя. Не знаю чи так все правильно роблю, але вже так звикла.
    Подружки потім також такі покупляли, то одна казала, що наносить відразу на обличчя, нічого не розігріваючи.
    П.С. Там здається в інструкції написано як правильно застосовувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я наношу після тоніка, поки шкіра ще волога.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго дня! Я знову спитати, чи хтось користувався і який був результат від такої олійки від ростяжок ?
    Або можливо є якісь інші варіанти дієві від ростяжок?
     
  20. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    то кому що підходить. Веледа хороша, в аптеках є пропозиції наших виробників, я раніше мастилась простою оливковою, бо від інших чухалась шкіра, зараз сестра купила Нірр - дуже хвалить її. То більше від шкіри залежить, від генетики, ніж від засобів..
     
    • Подобається Подобається x 1