Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    без претензій на "найрозумнішу", просто зі спостережень.
    "пієлонефрит вагітних" часом ставлять тим, хто просто недостатньо п'є води.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Нефропатію тільки вказали.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене без підвищеного тиску, але була суттєва проблема з набряками при вагітності донею. І після пологів трохи тривожних симптомів. Тепер шукаю інформацію, бо було б недобре, якби це повторилось.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так набряки то ж наче поширене явище, навіть при норм. вагітності, хіба ні? В мене якраз набряків майже не було, лиш за два дні до пологів ноги підпухли.. При цьому в пологовий зайшла з вагою 74 кг, вийшла - 59. 15 кг звідки? 2,5 кг - дитина, плюс там трохи на води, плаценту. А решта? Я так розумію, все це було у внутрішніх набряках, що якраз є найнебезпечнішим.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    взагалі так, а для лікарів - ні. Вони щойно ноги трохи піднабрякнуть - безсольова дієта, сечогінне, обмежене пиття - вірний шлях до реальних проблем.

    от я зі старшими дітьми всього 6-8 кг в пологовому лишала, хоча були КР і голодування після операції. А з донькою за пологи одномоментно зійшли 11-12 кг, а потім ще 5 кг. Більшість - водою.


    є думка про те, що внутрішні набряки (якщо вони не є відповіддю організма на обмеження пиття тощо) потрібні, наприклад, для того, щоб фіксувати зсередини положення маленької за розміром дитини перед пологами.
    Тому все ж набряки - другорядний симптом, але і прееклампсію не лише по них ставлять, а в комплексі.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ризики є і досить високі. Навіть якщо встановлена причина, яка знову може проявити себе при вагітності. Навіть при корекції ( в основному якщо власне є хронічні процеси в нирках, що і зумовлюють підняття тиску під час вагітності). Зі всіх випадків жінок, яких я знаю особисто, то в 2\3 цей стан повторювався і при наступних вагітностях. Але в одної була така тенденція: 1 і 2 вагітність- екстренні КР через прееклампсію, а 3 вагітність- без проблем. Народжувала теж через КР, але уже плановий і власне тут була показана епідуральна анестезія ( тиск перед самими пологами стрімко виріс і госпіталізували). Інша- 4 вагітності, усі 4 з цією проблемою ( 2 закінчилися дуже передчасно і дітки не вижили), 2- екстренними КР. І колись зі мною в палаті лежала дівчинка із цим діагнозом- 2 вагітність з тою самою проблемою ( 1 закінчилася передчасно і невдало, з 2 її поклали під спостереження і строгий режим одразу, як з явилися тривожні симптоми ( 26 тижнів). Дотягнули на лікарняному строгому постільному режимі і терапії до 36 повних тижнів і провели планове КР. Тобто при прееклампсії дійсно великі ризики повторення. Якщо власне цей уже діагноз поставлений, а не просто гестоз.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Лікарі, вони такі... Мені взагалі сказали, що "я не до пологів" :girl_nea:
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    У мене поставлений, записаний. В патології палатна бігала, заламувала руки зі словами "Хто ж тебе нам підсунув, наступного разу до нас не їдь".
    Цікаво, що деякі лікарі потім були дуже здивовані, коли я казала, що мала ПП. Хіба при преклампсії завжди КР роблять?
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ні, не завжди. Все залежить від стану жінки на момент пологів. Так, є ризик, що при ПП піде стрімке наростання тиску, але якщо перед пологами стан дозволяє- то ПП. КР проводиться, якщо воно екстренне, бо жінка уже у стані фактично передсудомному. Тому що тоді до еклампсії може пройти якийсь зовсім маленький проміжок. І ніхто не зможе спрогнозувати , коли почнуться судоми.А судоми- це спазм судин-гіпоксія і загибель дитинки. Там на рахунку кожна хвилина і питання кого рятувати- маму чи дитну. Також КР стараються проводити плановий, якщо в анамнезі у жінки вже є пологи на фоні такої ж проблеми, які закінчилися поганими наслідками. Тобто тут оцінюється вже ризик
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Наша кума народжувала двійнят, які були "валетом" розміщені без КР, природньо, казала що народилась одна дитина, і за нею нормально "по протореній доріжці" вийшла і друга. Якихось особливостей не було. Хіба що останній місяць приблизно (точно не скажу) на підтримці вона лежала. Я народилась з сідничним предлежанням, то мене мама теж природньо народила, ніхто КР не планував через це. Я коли вагітна була думала що через поганий зір доведеться КР робити пішла до окуліста, то вона сказала що очне дно в нормі, ніяких покаріз до КР нема, сам поганий зір нічого в тому плані не означає, і можна самій родити. КР радять якщо є проблеми з судинами очного дна. Так що отак) Чула від людей протилежні думки про пологи після КР - одні "знавці" кажуть що після КР природньо небажано родити, бо "шов може розійтись і то небезпечно", інші що "можна, але залежить скільки часу пройшло". Ще одна знайома двох дітей з КР народувала, але в неї вузький таз і слабе здоров"я, наскільки знаю.
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2016 ---
    А як ви самі винні в сильній кровотечі? Що ж такого ви могли зробити? Ви впевнені що ви винні?
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2016 ---
    Данков відомий лікар, знавець кесарських розтинів. Принаймі, кажуть що толковий дядько і шов після нього не помітний і все так "ювелірно" робить. Тільки одні знову ж кажуть що він саме по КР спеціалізується, інші - що як є можливість то "до останнього за природні пологи". В нас знайома в нього родила, то він чекав поки дитина "запустить процес", пустив жінку в роди, вона годин 8 була в родах, він казав що добре як дитина "пройде родові шляхи", а в результаті зробив КР, і вона каже що так і біло б, бо дитина 4700 г важила, а в жінки вузький таз (і вона тепер так і не знає, чи правильно що вона стільки годин мордувалась, якщо відомо було що плід великий, і вона сама маленька та худенька, лікарі ж знають розміри того всього в породіллі).
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Надіжко?
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2016 ---
    Лікарі, що тут скажеш :d23:
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    @Supernatural, в мене не валетом лежали, а перша дитина сідницями, а друга ніжками вперед. Як народжувати - то справа особиста кожної мами. Я вважаю, що зробила як краще моїм дітям. Це моя особиста думка і не збираюсь ні перед ким виправдовуватись.
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 4
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ніжне положення плоду- це уже показ до КР. Великий ризик травми дитинки. Причому ще є навіть різниця у статі дитини. Більший ризик для хлопчиків.При одноплідній вагітності ніжне положення- це прямий показ до КР. При багатоплідній, якщо друга дитинка у ніжному положенні- допускається , але при умові, що перша- має стандарно головне положення. Якщо перша у тазовому, а друга в ніжному- тоді КР, щоб уникнути травмування і дитини і мами ( а у вас ще, здається, обидвоє малючків такі гарні пампушки , особливо як для двійні, були)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ну антибіотики майже сумісні - бактерії всерівно рекомендують давати дитині. Рідних і пускали. Чоловік ходив 2 дні сам на огляд з неонатологом до дитини
    Зразу після КС таки практикують ЗВ. Тільки ГВ в мене вийшоло уже до місяця.
    Я б взагалі б на даний момент не думала про це. Подумаєте пізніше.
    В мене старша сіднички - ПП. Менша сіднички - КР. В меншої - дисплазія, раз в три місяці спостерігаємо серце і голову. Старша - алергік, що до ПП не має відношення. Рада, що в друге мене не пустили в ПП, хоча планували. Кесерили в повних 40 тижнів. 15 жовтня мій лікар після огляду, після УЗД сказав мені - давай таки КР, завтра. Ну і 16 отримала в руки манюньку. Відходити після КР - важче, однозначно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Що значить ЗВ?
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вочевидь, у Вас були якісь особливості. В мене після обидвох КР - ГВ одразу. Правда, довелось трохи наполягти
    змішане вигодовування
    як і всі ліки, зрештою. Важливо, що можна годувати грудьми, а вже про бактерії і інше порадить неонатолог
     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    та я не те, щоб тільки про це і думаю, я багато інформації для себе читаю-шукаю, і це не є винятком. Ну і до того ж, актуальне для мене.
    А хто обирає чи то рекомендує - епідуральна анестезія чи ні? Лікар? Чому роблять комусь епідуральну, а іншим - загальний наркоз? Чи то залежить екстренний КР чи плановий?
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене якраз і хлопчик так лежав
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2016 ---
    так, особливо доця, яка перша йшла)
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2016
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    дякую, @cjomcjomka, прояснила для себе чому кожнісінький день обговорювалось , що тре кесарити, тре кесарити, тре.. Але не назначали дня операції. І аж як "пішло відкриття дуже суттєве" за годину видзвонили всю бригаду (то була субота). Я думала, що чекаємо щоб синочок ще трошки підріс (малюк 8місячний), щоб легені дозріли і т.д.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну не зовсім так...Знайома мала екстенний КР власне через те, що маля не могло пройти. Якщо я не помиляюсь, то це називається "клінічно вузький таз" і виявляється вже в процесі. Нюансів незнаю, може хтось пояснить.
     
    • Подобається Подобається x 1