я по своїй професії дуже тісно пов'язана із законодавством і дуже часто (майже завжди) замічаю що якби закони виконувалися то би жити стало краще. Одже наш МОЗ говорить так Наказ від 31.07.2006 № 529/49 Про затвердження галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки" де написано а також Наказ від 04.08.2006 № 540 Про затвердження принципів підтримки грудного вигодовування, критеріїв та порядку оцінки закладу охорони здоров'я на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини" де в анкеті для оцінку закладу охорони здоров'я на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини" є запитання Більш грунтовно з наказами МОЗУ по довгогодуванню можна ознайомитися тут Аналіз наказів МОЗУ (ГВ після 1-го року) Вартує прочитати: Как избегать споров и реагировать на критику о кормлении грудью. Як довго годувати грудьми: Грудне вигодовування дітей віком 1 рік і більше. Навіщо? Годування після року как долго кормить грудью? ФАКТЫ О ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОМ КОРМЛЕНИИ ГРУДЬЮ время отлучения ребенка от груди Естественный возраст отлучения от груди Когда наступит инволюция? Завершеня ГВ Отлучение от груди (1) Отлучение от груди Отлучение Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? Отлучение ребенка от груди (часть 2) прекращение кормления грудью - практика отлучение ребенка от груди Как долго кормить грудью? Естественное отлучение Отлучение от груди. Как? Коли закінчувати ГВ по Біблії ГВ в Християнстві Библия о грудном вскармливании. Святые помощники матерей
те що сказане більше як двічі, і те що породжує гарячі дискусії - це не просто "порада" якщо мама з досвідом ГВ, яка володіє про нього інформацією не перший місяць напрягає іншу маму з відлучанням, то тут ми від "поради" вже втікли так далеко, що вона зникла з горизонту я напр. недавно сказала одній мамі що непотрібно і шкідливо водити дитину 9 місяців за руки, коли буде міцніша, щоб отак суто за одну руку чи зі штовхачем - інше діло я сказала, вона промовчала, питання більше не стоїть це була порада
нууу, зовнішньо... зовнішньо одна 2 міс дитина буде весь день лежати у ліжечку і їсти що 3 годинки ,а інша висіти на грудях і плакати поки мама не візьме на руки це не означає що першій менше потрібно мами)) навчиться трохи пізніше вимагати задоволення своїх потреб і надолужить) то так як одні діти в 3 роки за власним бажанням переходять спати від батьків в іншу кімнату, а інші якраз починають втікати зі свого ліжечка до батьків і звідти до школи годі їх витягнути це я про те, що як перебула дитина відлчення може бути невідомо, час покаже ну але не важаю то чимось глобальним чи супер важливим, ідеально все не зробиш, головне по совісті
Ну, нехай не порада, але, перечитавши пост Вікторії, не бачу, щоб там сестра говорила про відлучення. Якщо так впирається в тих чотири дні, то обрати дитину, а не роботу, і діло з кінцем. А то виходить так - і на ялинку хочеться влізти, і дупу не обдерти. А винні оточуючі.
а до того годувала виключно грудьми? чи і з бутилочки теж? дитину в той час годували зцідженим? і що найважливіше - в дитини був досвід вже, що мама десь їде і її годує хтось з близьких зцідженим, сумішшю чи дорослою їжею? бо так ,історії є, але що з того?ну не можуть такі поради бути універсальними в знайомої мала якраз в тому віці 1,4 дуже добре їла дорослу їжу, хороший апетит, спокійно засинала з іншими близькими без грудей, але звичайно якщо мама вкладала то вимагала цицю вдень теж прикладалась вже дуже рідко ну що така мама може порадити іншій, в якої дитина ще прикладаєтсья що 2-3 години і дорослої їжі їсть мало? при тому досвіду зціджувань чи годувань з бутилочки нема ніяких
вибір стояв чи залишатись з дитиною вдома,чи їхати з дитиною, нормальний вибір, не бачу тут конкуренції дитина/робота, в кожному випадку дитина на першому місці але сестрі впиралося, щоб дитина залишалася з свекрухою 4 дні, ну і ті розмови просто вже не перший раз, Віта писала --- дописи об"єднано, Jun 27, 2016 --- темпераменти так, травлення інше, організм, а потреби? ні які можуть бути різні потреби в 2 міс? вони фактично лиш біологічні (це вже в 20 років хтось хоче карєри, хтось сімї, а хтось книжку написати) і чи задовільнила мама їх як і мала буде видно з часом може вже дорослому віці психолог на сеансі докопається)))
ааа)))) я це люблю))))))))) Ви не повірите, але у вік 2 міс. ні один психолог не лазить. Хоча б тому, що всі травми наносяться дитині, коли вона вже свідома. Правильно - їсти, спати, випорожнятися. Як їх можна не задовільнити і як дитина потім до того тоді шо? А якщо ви маєте на увазі спілкування з мамою, то отут в різних дітей таки різні потреби. Нєа. Їхати з дитиною - це таки для дитини не айс. Зміна обстановки, переїзд, чужі люди. І, якщо я правильно зрозуміла, що це не екскурсійна поїздка, хто сидітиме з малою, поки мама на репетиції чи концерті? Так що я з сестрою солідарна.
До речі, годування грудьми дитини в 4-5-6 років, як тут писали, я вважаю травмою. Навіть в 3 роки. Дитина прив"язана до цицьки, якщо говорить про це одноліткам - з неї насміхаються, не говорить - замикається в собі. Все це призводить до проблем в спілкуванні в майбутньому, бо на таку ніби дрібничку буде набиратися і набиратися. Маю в оточенні таку дівчинку. Мама вже і годувати не хоче, відлучити сміливості не вистачає, а дитина маніпулює, істерить, дується. Ні одне ГВ того не варте. І ще ГВ - воно вигодовування, а не спосіб спілкування з дитиною (не немовлятком).
Люблять наші люди розказувати свою думку там, де їх не питають ))) І в свої рамки інших запхати, навіть колінком попхати. Я прям не знаю, що перше питати. Чи коли це дитина свідома по Вашому стає, чи хто сказав оце все.
Ви себе з якого віку пам"ятаєте? От з того місця починається свідомість. А хто сказав? Так психолог і сказав. Той, в якого я була. Просив розповісти мій перший спогад і почуття, що в мене тоді були. Не хочеться чути чужої думки - не йди на форум.
Оспаді, Ласті, розслабтеся з тою "прив'язаністю" до цицьки. Догодуйте до 3, тоді розказуйте, а не десь там побачила дівчинку всю таку травмовану і прив'язану і є про що поговорити. @Vittoriya - Ви молодець! Годуйте скільки вважаєте за потрібне. А подорожі з батьками - то найкраще, що може мати дитина в тих же півтора року. Я з дитинства єдине, що пам'ятаю, то себе десь в цікавих незнайомих місцях. Так, може бути втома, але втома краще, ніж відчуття, що поруч нема когось важливого. Сестрі скажіть, що самі вирішите, коли завершувати, а вона вправі вирішувати щодо своїх дітей і Ви обіцяєте не втручатися. А стопоннім взагалі нічого не кажіть, не думаю, що хтрсь там сильно випитує. Бо реально, більшістю мам керують стереотипи і бажання "відв'язатися" від дитини, тільки вони забувають, що дитина дуже скоро теж відв'яжеться і назад її вже не повернеш.
Не пишіть тут глупоти...я Вам, як мама, що годувала дівчинку до 3 років і 3 місяців скажу, що ніякої надприв'язаності нема і я відлучила за один день, без жодних проблем. А прив'язаність з мамою, в принципі, це, Імхо, не є зле аж ніяк.
Ще скажіть будь ласка прізвище, щоб знати. Цікаво, чи справді такі речі казав (тоді виникають питання про кваліфікацію), чи це такий переспів.
Влізу з уточненням Є така книга, не художня, вигадок нема, Верді "Тайная жизнь до рождения". Там багато чого є, і зокрема згадується психолог- гіпнотизер, з Америки. Він створив свій центр ( назва в книзі згадується) і допомагав людям вводячи їх в гіпноз, щоб дізнатись, де приховані псих.травми. Але вводив він аж до згадування внутрішньо утробного періоду. Йому на прийомі розповідали пацієнти як одному було гаряче, він відчував жах, страх ( мама тоді надто гарячу звання приймала, щоб був викидень), інша паціентка панічно не переносила шарфики і будь що на шиї, а лікар виявив що вона народилась обмотана пуповиною, ну і дуже там багато описано тих випадків ( пов'за них в утробі та з народженням), довго це все розписувати Мені так само це здалось. Просто є людини які не знають як правильно, як правило вони старшого покоління, їм просто виглядає то диким чи незвичним, що вже така доросла, говорить і ще груди ссе. Тим більше десь згадувалось (конктретно лікарів) , що є багато лікарів, які кажуть що після року чи максимум після 1,5 (згадайте хоча би мега популярного Комаровського))) нема потреби годувати. От і сестра Вітторії прибічник тих поглядів, бачить як Вітторії треба їхати, але певні труднощі, от сестра і втрутилась, з думкою спростити їй життя ( вона ж напевно не розуміє( не вірить) що гв і Вітторії потрібно, знаю багато думають що гв це тягар. Ось такі мої припущення... Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
я дуже далеко не полізу, але спитати мого 3річку що він памятає, то згадає він багато. не думаю, що в 30 він це буде памятати (ну так щоб одразу витягнути на поврехню). тобто зараз він може відповісти на абстрактне питання "память", але і до того він пам"ятав речі. хоть убийте не розумію, чому дитина про це говорить. їй що, більше ніц не дали, щоб хвалитися тільки цицею. всьо атк погано? при теперішніх можливостях, статтях, психологах, посудомийках-пральках, годувати можна хоть до весілля, чесно. тільки думаю дитина скорше відмовиться. намамчилася і досить)
Дитину до поіздки залишали з бабусею, бо мама мусила вийти на роботу часткову, часто по вечорах, часом ів з пляшечки, але ГВ було частим до поіздки, майже щогодини. Думаю, що для дитини був стрес, бо то таки довго було-2 тижні. Коли мама приіхала, то з грудей не злазив, і хоч може хтось тут скаже ще не свідомість, але відразу по приізді відмовився від пляшечки і ні в яку іі не брав. Вікторіі раджу з собою брати мацьопу. Ну які чужі люди? Як буде мама поруч, то дитинці нічого не страшно. Переізд, то не страшно. А нові місця? То, від дитинки залежить. Ну бо моя добре себе почуває, коли йдемо в гості, в незнайоме житло, чи на новий дит.майданчик, чи в готелі. Єдине, чи буде з ким лишити на момент тренувань чи виступів. А взагалі вважаю, що кожна дитина індивідуальна і лише мама знає, що для неі найкраще.
Перепрошую, а хто вам дав право мої спостереження називати глупотою? І чому я маю вірити вам, а не своїм очам? Чи в черговий раз потрібно наголосити, що всі діти різні? В нашій країні такого нема. А навіть якщо і найдеться схожий унікум, багато відважаться на такий експеримент? На жаль, я не згадаю прізвища, це було майже 10 років тому. Пам"ятаю, що звали Тетяна Вікторівна. Спробувала знайти візитку, але, але. Ну не десь там, а в близькому оточенні. Раз. І два. Я вже одну дитину виростила, аж до 18, без цицьки взагалі. Тому я в принципі маю що протиставити загальному захопленню цицьканням до женячки.
це перекручено просто насправді існує такий психологічний прийом "скажи мені свій перший спогад" дитині врізається в память щось таке, що її дійсно схвилювало, таким чином і вишукується, що з дитинства впливає на доросле життя але жоден кваліфікований психолог не скаже, що саме з цього моменту важливі стосунки з мамою))) жоден! навіть якщо його сфера дуже далека від перинатальної психології
Ви не одна тут виростили дітей, необов'язково в кожній темі на цьому наголошувати. Мені, наприклад, з Ваших дописів ясно, що Ваша дитина здоровіша, розумніша і ще багато -ша за якихось інших дітей, вигодованих грудьми. Це дуже добре. Але це не дає Вам права робити висновки про психічний стан інших дітей чи, тим більше, радити комусь робити вибір між роботою і ГВ. Впевнена, що форумлянка, яка прийшла сюди просто висловити сум з приводу непорозуміння з сестрою, якраз чудово все вибрала і має гарне поєднання материнства і улюбленої роботи. А позиція "нема значення, чим годувати, скільки годувати і як годувати" виглядає як відсутність власної думки, сорі. То як нема значення, як жити, бо все одно всі помремо (жартую).
Ви в кожній тeмі наголошуєтe на тому, що вжe виростили дитину до 18. Ви думаєтe чeрeз цe Ви маєтe якісь кращі знання чи досвід? Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk